Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 20 z 20

Temat: A moze uzywane od dealera?

  1. #16
    a5421188
    Gość

    Domyślnie

    Takie auta trzeba sprawdzać jak każde inne. Dealerzy też kręcą i to nie tylko liczniki
    Sam znam kilka takich przypadków.

  2. #17
    chi_mera
    Gość

    Domyślnie

    Ja osobiście, o czym wspominałem, nie spotkałem się z kręceniem szafy przez komisy przy ASO. Wybredni są z przebiegami strasznie i na fakturach chcą mieć wpisane. Tak przynajmniej jest u mnie i nie ma problemu.
    Natomiast w każdym jednym takim komisie jest współpraca z importerami wszelkiej maści. A tam już tak dogłębnej weryfikacji nie robią

  3. #18
    Cezary
    Gość

    Domyślnie

    A ja chciałbym jeszcze zwrócić uwagę, że np. auta w komisach przydealerskich to są auta 1) po dziennikarskie - wykatowane na maxa, lub kupowane jako nowe przez wypożyczalnie samochodów, a po roku odkupowane przez dealera. Niedawno na gazecie lub onecie (nie pamiętam, może ktoś link znajdzie) był artykuł jak katowane są auta demo przez samych pracowników dealerów.

  4. #19
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał chi_mera Zobacz post
    Ja osobiście, o czym wspominałem, nie spotkałem się z kręceniem szafy przez komisy przy ASO. Wybredni są z przebiegami strasznie i na fakturach chcą mieć wpisane. Tak przynajmniej jest u mnie i nie ma problemu.
    Natomiast w każdym jednym takim komisie jest współpraca z importerami wszelkiej maści. A tam już tak dogłębnej weryfikacji nie robią
    Tia... Wystarczy, że sobie poczytasz o skręconej Dacii
    http://www.daciaklub.pl/forum/printv...7d96dc94460342

  5. #20
    chi_mera
    Gość

    Domyślnie

    Kris75, dzięki za lekturę
    Ja tylko napomknąłem ze swojego doświadczenia. Jak widać świnie są wszędzie

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •