Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 32 z 32

Temat: Niewielki samochód do 10tys zł???

  1. #31
    Mark86
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał carl23 Zobacz post
    No i felcia do podróży dalszych nie bardzo się nadaje, przynajmniej nie zbyt często, ojciec ma felcię i kilka razy kiedyś byłem zmuszony jej pożyczyć, no i skrzynia w 1.3 jest za krótka, powyżej 90 jest głośno, choć wiem że to Polska dozwolona prędkość poza zabudowanym...fotele też średnie, w lanosie jest sporo lepiej, a silnik 1.6 oprócz ekonomiczności tej samej co 1.4 pozwala całkiem żwawo się poruszać. No i lanos na pewno będzie lepiej wyposażony, można znaleźć nawet z klimą w tych pieniądzach. Niezaprzeczalną prawda jednak jest to co mówi andrebar, że sztuką jest znaleźć coś przyzwoitego pośród szrotu.
    Zgadzam sie prędkość przelotowa w Felicji 1.3 to 90-100km/h bo powyżej robi się nieprzyjemnie i spalanie gwałtownie wzrasta. Co do foteli to również do wygodnych nie należą. A co do Lanosa to z wyposażenia wymagam tylko PP i wspomagania, bez reszty się obejdę. Ciekawy jestem jak wygląda zabezpieczenie przed korozją?? A czy Renault Clio II za tą kwotę znalazłoby sie??

  2. #32
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Znajdziesz clio, tylko lanosik będzie tańszy w użytkowaniu. Co do zabezpieczenia antykorozyjnego, to z tego co zauważyłem w hatchbacku jest deko lepiej niż w sedanie, tzn najczęściej wyłazi ruda z tyłu, a te pokrywy bagażnika w sedanach jakość częściej widziałem skorodowane, ale to subiektywne podejście. Tragedii nie ma, bo jak zakupisz w dobrym stanie to nie posypie Ci się w 2 lata tak jak np nexia potrafiła, jednak ocynk to nie jest, ogniska korozji będą się pojawiały, lecz niegroźne. Siorka rok śmiga, auto nie garażowane, i zmian po roku nie widzę w stanie blacharki (poza obtarciami ) a więc źle nie jest.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •