Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 18 z 18

Temat: Reanult Clio III - autocity.pl warszawa

  1. #16
    Pilsener
    Gość

    Domyślnie

    Mierzyłem kilka Clio i miały pomiędzy 90 a 150, najczęściej trzymały 120 (lakier metalik), więcej jest w zagłębieniach i na tylnych nadkolach. Nadkola są szczególnie narażone na uszkodzenia, często je polerują a potem znów nałożą bezbarwny lakier i wtedy jest nieco więcej, pod 200. Jeśli jest ponad 200 to trzeba wzmóc czujność a jeśli ponad 300 to szpachla jest na 90%.

    Ja nigdy nie biorę szpachli bo nie wiadomo, co z tym potem się stanie - może zacząć się kruszyć, fałdować, rdzewieć i auto za 2 tysiące będzie ciężko sprzedać. Jeśli była szkoda spróbuj dotrzeć do wyceny rzeczoznawcy, musisz wiedzieć jak auto było uszkodzone oraz jak i gdzie było naprawiane - dodatkowo należy ocenić jakość naprawy. Niestety obawiam się, że jeśli auto było naprawiana w celach komercyjnych (by je odsprzedać) to jakość naprawy pozostawia wiele do życzenia. Lepiej, jeśli ktoś szkodę naprawiał bezgotówkowo.

    Dobrze, że chociaż wyposażenie się zgadza - nie wiem czemu ale wydawało mi się, że pokrętło do lusterek powinno być dużo bardziej wystające (pewnie kwestia kąta). Nic nie zastąpi obejrzenia auta na żywo.

  2. #17
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Widziałem kilka Renówek i standardem było 140-160um. Wszystko też zależy od miernika, te tańsze są mało dokładne, więc i wyższe wartości są dopuszczalne.
    Dokładnie, te 800um miejscowo nie musi oznaczać tragedii, wystarczy niewielkie wgniecenie + szpachla i tak wychodzi.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  3. #18
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Renówki do 180um (moja ma 160-180um na całej karoserii) Oczywiście nie malowana - fabryczny lakier. Po prostu producent nie był taki skąpy (6 renówek po 2000r. sprawdziłem i każda miała max 180). Macane GL-6s

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •