Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Seat Ibiza 1.4TDI 08r. Kraków

  1. #1
    hardkor
    Gość

    Domyślnie Seat Ibiza 1.4TDI 08r. Kraków

    Hejo wszystkim
    Bylem wczoraj ogladac ta ibizke> http://otomoto.pl/seat-ibiza-super-stan-C19394746.html

    Nie jestem pewien mojej opini w 100%.
    Rdza na lewym slupku od tego zacznijmy, tarcze zardzewiale zniszczone kosz poszczerbane, opony zniszczone kosz rocznik 2006 a samochod 2008r.
    Na moje oko bezwypadkowy faktycznie lecz POPOWODZIOWY! Rdza i nalot w zapalniczce, w komorze silnika bloto zas srodek pachnie nowoscia.

    Na zegarach(licznik) takie kropki/plamki jakbym wrzucil plastik do czegos gdzie zostaje osad.
    Szyby wszedzie 08r. oprocz drzwi prawe i lewe 07r.
    Silnik dziwnie pracuje lecz bez wyciekow bo umyty.

    nr.VIN imageshack.us/photo/my-images/840/pic00009.jpg/ abyscie go rozkodowali czy zgadza sie z wyposazeniem.
    Byc moze komus stanie sie to pomocne
    Pozdrawiam

  2. #2
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    A ta na ostatnim zdjęciu to przed modyfikacją czy po?

    Tak to jest jak szuka się 3 latka w cenie 6 latka. Kiełbasę tez możesz mieć w promocji po 4 zeta-bo pies nie chciał zjeść, więc ludwik (lub inny płyn do mycia) i świeżutka mniamniuśna.

  3. #3
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Tarcze - wystarczy, ze auto postoi 1-2dni na takiej pogodzie jak teraz, bez jezdzenia i juz sie zrobi rdzawy na lot. Po kilkunastu dniach nie ma nawet co mowic, jak bedzie wygladac tarcza do pierwszego rozhamowania.
    Piszesz, ze w komorze silnika bloto, a za chwile, ze silnik umyty. Pewnie umyte same plastiki z gory, a jak cos to da sie wtedy sprawdzic czy nie ma wyciekow itd.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  4. #4
    hardkor
    Gość

    Domyślnie

    Tarcze przerdzewiale widzialem u siebie w POLO, ktore stalo 2 miesiace bez odpalania i wiem co to znaczy rdza od stania a tamte ewidentnie sa zuzyte i sie rozwarstwiaja, sam nalot to nic

    O bloto mi chodzilo ze pomimo wymycia silnika bo jest czysty w komorze na dole pod podluznica i w zakamarkach kupa piachu i blota wiec wystarczy jeszcze z 2razy plukanke i mycie zrobic i nei do poznania.

    RDZA na slupku/dachu od drzwi kierowy tez dziwna.

  5. #5
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2011
    Skąd
    Małopolska
    Postów
    228
    Podziękowano Thanks Given 
    9
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    auto bezwypadkowe "na oko" ? czy sprawdzałeś miernikiem albo z lakiernikiem ?
    W takim młodym aucie nie ma prawa być rdzy. Oglądałem jedno auto tego gościa, bo to handlarz, ale jeszcze nie stało ono u niego w komisie,
    bo niby że dopiero przyjechało, a to był weekend. Polecił mi jechać oglądnąć pod podany telefonicznie adres, gdzie się udałem.
    Były to stare magazyny w okolicach giełdy na rybitwach. Stały tam autka już pięknie odpicowane, ale prawie każde malowane i szpachlowane,
    z tego co pamiętam był tam też jakiś warsztat kulawy, gdzie pewnie to reperują przed wystawieniem w komisie.
    Ja bym unikał...
    pozdro

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •