Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Bmw e46 320d 110kw ubytek plynu chłodniczego

  1. #1
    Mariusz1985
    Gość

    Domyślnie Bmw e46 320d 110kw ubytek plynu chłodniczego

    Witam.
    Mam pytanie odnośnie ubywa nią płynu chlodniczego, tak sprawdziłem plyny dzisiaj i się okazało ze w chłodnicy tedo płynu jest ciut za mało bmw mam rok płynu trzeba było dzisiaj dolać około 100ml to normalne zjawisko mogło to gdzieś odprowac? Jakiś czas temu wymieniałem olej filtry mechanik który to robił (kolega) poprosiłem by sprawdził stan techniczny.
    Powiedział mi tylko ze trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno na obcej wsi chodziło mu ze jest w bardzo dobrym stanie wszystko suche nie przegrzane parametry takie jak powinien mieć.
    Jeszcze jedna mała sprawa chodzi mi o czujnik deszczu (nie działał jak nie było bezpiecznika nr 15)
    Wsadził bezpiecznik i nie działa mi czasowka, no i nie muszę co odpalenie tego aktywowac tak jak piszą na forum. A nie zawsze chcial bym korzystać z czujnika tylko ze nie chce wyciągać bezpiecznik i wkładać ciągle jest na to jakaś rada ( sposób )?

  2. #2
    Mariusz1985
    Gość

    Domyślnie

    Dzisiaj zauważyłem jeszcze ze gdy ezpiecznik nr 15 jest na miejscu to światła ustawione na auto teraz zapalają się odrazu po przekreceniu kluczyka a wcześniej było z 5sec opóźnienia.

  3. #3
    maciek1
    Gość

    Domyślnie

    sprawdź może termostat - tamtędy może płyn uchodzić.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •