Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Opel Corsa 1.2 PB Słomniki

  1. #1
    kidlers
    Gość

    Domyślnie Opel Corsa 1.2 PB Słomniki

    Witam.
    Byłem widziałem więc napiszę. Mowa o Corsie z tego ogłoszenia:
    https://www.otomoto.pl/oferta/opel-c...tml#1aca443daf

    Wbrew temu co jest napisane, to sprzedawca nie jest osobą prywatną a samochód stoi w komisie. Z rozmowy telefonicznej wynikało że malowana jedynie klapa z przodu. Reszta miała być w oryginale i bez zastrzeżeń. Okazało się że progi atakuje rdza (strach myśleć co by się ukazało oczom po zdjęciu osłon progów) do tego średnio spasowany przedni zderzak i obcierka z prawej strony plus kilka widocznych głębokich rys na samochodzie. Ogólnie stan blach kiepski, z racji ceny nawet nie odpalałem silnika więc na ten temat się nie wypowiem. Z pewnością nie za te pieniądze.

  2. #2
    krzymaj
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo fajnie, ale brak nr. Vin tego pojazdu oraz czas wyświetlania owego ogłoszenia,
    mogą odnosić się do 60% pojazdów z tego rocznika, sprzedawanych w naszym kraju.
    Skoro go oglądałeś (bo chyba go oglądałeś), to chyba spisałeś ów numer Vin, aby go sprawdzić w bazie, czy nie jest np. kradziony?
    Podaj go, aby inni się po raz kolejny nie sparzyli jadąc po niego i będzie git.
    W takiej formie, można to traktować jako luźną informację - ktoś, gdzieś, nie wiadomo z czym.

  3. #3
    kidlers
    Gość

    Domyślnie

    VIN: W0L0XCF0846023954

    Nie wiem jak to się stało że ten VIN gdzieś sie zapodział bo wydawało mi się że go wstawiałem w poście. Dzięki za zwrócenie uwagi. Samochód natomiast był oglądany wczoraj.

  4. #4
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    przebieg ma oryginalny

  5. #5
    Znawca tematu Avatar powypadkowevin
    Zarejestrowany
    mar 2015
    Skąd
    www
    Postów
    3,786
    Podziękowano Thanks Given 
    318
    Podziękowano Thanks Received 
    32
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Niemieckie tablice i osoba prywatna? Czy wogóle na typ pomyślałeś?

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •