Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Mazda 3 BL 2,0

  1. #1
    Luui
    Gość

    Domyślnie Mazda 3 BL 2,0

    Witam na wstępie BARDZO ale to BARDZO PRZEPRASZAM jestem tu nowy trafiłem prze forum mazdaspeed.pl piszę tak w pośpiechu dla tego że nie mam praktycznie czasu więc żeby nie przedłużać kopiuje temat z Forum mazdaspeed

    Hey mam problem proszę o pilną odpowiedz dla tego że mam czas aby do soboty
    Jadę oglądać a raczej kupić tą mazdę oglądałem ją wcześniej wszystko wydawało się OK

    https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-3-2 ... 3b5afb7d24

    A dzisiaj dostałem cynka że ten sprzedawca sprowadza samochody naprawia i sprzedaję ludzi oszukuję itp.

    Mam do was pytanie czy ktoś wie jak sprawdzić bez wypadkowość auta np. bez miernika lakieru czy oglądania auta tak aby było to naprawdę wiarygodna informacja

    Vin sprawdzałem na 2 stronkach i wszystko wydaję się tam OK nie ma żadnych info aby coś było nie tak z autem, na stronach autobaza.pl i autoDNA.pl

    Chyba że ktoś się mega zna jest z Wrocławia i chciał by mi sprawdzić w sobotę to auto Wolę komuś zapłacić 100-200zł za sprawdzenie niż kupić auto i wtopić proszę o szybką odp.

    Bardzo proszę o pomoc


    Dodam jeszcze że auto znajduję się na ulicy Grabińska 241

  2. #2
    Luui
    Gość

    Domyślnie

    Witam auto już sprawdzone nadaje się na szrot wygląda jak z salonu niestety w niektórych miejscach posiada aż 500um lakieru dospawany cały tył z innego auta jeśli ktoś nie wieży polecam zajrzeć pod spód i wybrać się z miernikiem
    Pozdrawiam

  3. #3
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    A vin?

  4. #4
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Gdzie było to 500um? Przydałoby się więcej informacji/szczegółów. Nie bronię sprzedawcy, ale bez podstawowej wiedzy blacharskiej przykładając sam miernik można zrobić sobie i sprzedającemu więcej krzywdy, niż pożytku
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •