Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 42 z 42

Temat: VOLVO v40 1.9 Diesel - co sądzicie o tej sztuce ?

  1. #31
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2011
    Skąd
    Małopolska
    Postów
    228
    Podziękowano Thanks Given 
    9
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Chodzi mi tylko o to, że oprócz wszystkich bitych, cofanych i czarowanych, zdarzają się też czasem takie, które są ich przeciwieństwem i nie powinno się wszystkich uważać za kłamców i tyle.
    Popatrz... Sprowadzę w tym miesiącu 2 auta. Nie od handlarza, nie po układach. Od właściciela. Auto jego i drugie jego żony. Oba mają od nowości. Są już zapłacone, ale chcą nimi dojeździć do urlopu, do 23 września. Auta nie są "bite", nie są cofane i mamy do siebie tyle zaufania, że wrócę nimi na kołach na ich austriackich blachach.
    Wysawię na internet, auto z 98' roku z przebiegiem 207 tys.... i co ? Przecież od razu będzie że cofnąłem liczniki nie wiadomo ile !
    uważasz że słusznie będę posądzony może i na tum forum za o*szusta kręcącego przebiegi ?

  2. #32
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    A wystawisz je w okazyjnej cenie, że po opłatach będą dalej w najniższych cenach z rocznika?

  3. #33
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2011
    Skąd
    Małopolska
    Postów
    228
    Podziękowano Thanks Given 
    9
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    nie, bo nie są ze szpachli, nie rozjeżdżają im się koła i nie mają pozaklejanych kontrolek w zegarach.
    Volvo też nie było po najniższej cenie w danym roczniku, bo wiem że do tego zmierzasz...
    Zobaczymy, okaże się podczas użytkowania jak będzie się sprawować

    Przykłady z dolnej granicy cenowej rocznika 2003:
    http://moto.allegro.pl/volvo-v40-1-9...808179597.html
    http://otomoto.pl/volvo-v40-C20326701.html
    http://otomoto.pl/volvo-v40-1-9d-edi...C20509968.html
    Ostatnio edytowane przez marekigor ; 14-09-11 o 19:44

  4. #34
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    marekigor, nie każdy, a nawet razyzykuje, że prawie żaden handlarz allegrowy nie ma znajomych co mu skauting za granicą robią. Owszem zdarzają się takie przypadki jak twój ale jest on na tyle rzadki, że nie da się nimi uzdrowić polskiego grajdołka. Układy za granicą to można mieć u Turka co się cieszy, że mu szrot z placu zabierasz i jeszcze mu flaszke z polski przywieziesz. Żeby "dobrze" żyć z porządnymi dealerami to oprócz czekoladek dla recepcjonistki jako forma uprzejmości trzeba się pokazać jako rzetelny partner w biznesie no i mieć jakąś powtarzalność takiego układu. Układ typu wjeżdża lora na plac nie wymaga szczególnego zachodu. Wystarczy odwiedzić pierwszy lepszy plac pod Chemnitz, Lipskiem czy Hamburgiem i będziesz już miał "układ".

  5. #35
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2011
    Skąd
    Małopolska
    Postów
    228
    Podziękowano Thanks Given 
    9
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Ale mi to nie jest niezbędne czy mają układ czy nie, napisałem tylko to ,co słyszałem (nie od nich).
    I mało interesuje mnie ile za auto tam zapłacili i ile na mnie zarobili i że euro poszło do góry,
    ważne że znalazłem przyzwoity egzemplarz, zupełnie przypadkiem przejazdem, bez specjalnego szukania,
    a jak się będzie sprawował okaże się w przyszłości.

    Co do placów u turka - sam mam do dziś w domu Seata Leona tdi, rocznik 2000, kupiony u turka 3 lata temu,
    kupiłem go osobiście, auto miało walniętą przepływkę. Kosztowało mnie 2600e. Był 1 właściciel, książka serwisowa
    praktycznie do końca z fakturami z serwisów i przeglądami, auto kompletnie bezwypadkowe i niemalowane. Bez wkładu typu: opony, tarcze, zawias...
    Sprawuje się super, dołożone do niego tyle co wymiana rozrządu, dziś ma na blacie 215 tys. W środku tak, że gdybym praktykował to co nasi rodacy, to bym mógł cofnąć na 140
    Ale kiedy tam byłem i widziałem co do Polski "targają" to mi ręce opadły

  6. #36
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Panowie jak dla mnie to gość jest cudotwórca albo w czepku urodzony, więc dajmy mu się cieszyć jego idyllą

  7. #37
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Cały ten temat nie wiem czemu miał służyć, mówiło się jedno panu, a pan swoje, i drążył temat... raz pisze że ma cordobe 98 i nie będzie jej porównywał do super volvo 2003r a raz że od trzech wiosen ma leona tdi 2000r. My jedno a on drugie, kupiony chyba temat do zamknięcia.

    Ogólnie gratuluje wyboru. I czepka. Oraz życze szczęścia z tym autem...

  8. #38
    chi_mera
    Gość

    Domyślnie

    Też proponuję zamknąć.
    Amen.

  9. #39
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2011
    Skąd
    Małopolska
    Postów
    228
    Podziękowano Thanks Given 
    9
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    nie napisałem, że jeżdzę ja tym leonem tylko jest u mnie w domu, jeżdzi brat,
    drugie to, że pytam o volvo a ktoś mi mówi: po co ci volvo jak przyprowadzisz z Austrii 2 auta,
    otóż odpowiedziałem, że one mnie nie interesują bo szukam volvo a nie seata 98' (którego przywiozę w tym miesiącu). Wystarczy czytać ze zrozumieniem
    Niektórzy czytać nie umieją i tworzy się bezsensowna dyskusja. Każdy swoje chwali.
    po 3 dla większości na tym forum każdy to **** i ******** i ich auta są najlepsze, każde inne jest bee. Jak ktoś kupił sobie za granicą też źle.
    Po 4 koniec dyskusji, do zamknięcia

  10. #40
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    "po 3 dla większości na tym forum każdy to **** i ******** i ich auta są najlepsze, każde inne jest bee. Jak ktoś kupił sobie za granicą też źle."

    Kolego nie mierz wszystkich swoją miarą i odróżnij wycieczki osobiste od faktów, które przytaczasz.

  11. #41
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2011
    Skąd
    Małopolska
    Postów
    228
    Podziękowano Thanks Given 
    9
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    dobrze, zakończmy już. Pozdrawiam

  12. #42
    Sherlock
    Gość

    Domyślnie

    Strasznie się temat rozjechał...ciśnienie rosło a ponieważ wielokrotnie dopraszano się o zamkniecie to niniejszym czynie,,,,

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •