Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 79

Temat: Ford Galaxy 2.0 2008 - Lublin

  1. #31
    HANDLARZ1234
    Gość

    Domyślnie

    a co to ma wspólnego z danym autem?przecież chodzi o auto a nie o ślub ze mną!!!trzeba skupić się na tym czy auto zgadza się z opisem i będzie pokój w internecie
    to nie fora matrymonialne tylko samochodowe.żebym nawet latał na golasa po kościele,miał 300 emaili i 500 kont,nie świadczy to o tym że auto jest nie takie jak ja opisuję.pół interneta się gotuje,ale nikt nie przyjechał zweryfikować auta.najlepiej pisać-tego nie,podejrzany mocno,bo z CH
    Ostatnio edytowane przez HANDLARZ1234 ; 26-01-17 o 23:59

  2. #32
    zaq098
    Gość

    Domyślnie

    To po co udajesz kupca na forach samochodowych? Po co na otomoto udajesz, że jesteś osobą prywatną?

    Takie coś słabo świadczy o kimś komu powinno zależeć na renomie. Od razu nasuwa się pytanie w czym jeszcze taka osoba może kłamać.

  3. #33
    HANDLARZ1234
    Gość

    Domyślnie

    Każdego namawiam na ASO,do fachowców danej marki.Ja nie kłamię,wielu rzeczy po prostu nie wiem.Od tego są ASO.Za to co piszę o aucie odpowiadam w 100%.Zawsze ma zdjęcia w chwili zakupu w CH, dosyłam zdjęcia jeśli ktoś poprosi,VIN też nie jest żadną tajemnicą.Jeżdżę z klientami do ASO,do ich mechaników...co jeszcze trzeba zrobić w tym zakichanym kraju żeby ludzie ze zdjęć przestali snuć teorie spiskowe???Poza tym renoma to krucha sprawa kolego,ja wolę żeby auta obroniły się same,nie kupuję szrotów dlatego jestem pewny jak cholera.Nie mam marży dużej bo przy autach nic robić nie muszę, a na forum jak coś ma dobrą cenę to szrot.A tani chleb z Biedronki kupują...Renoma jest na forach taka,żę jeden poleca a inny ostrzega przed tym samym sprzedawcą.
    Ostatnio edytowane przez HANDLARZ1234 ; 27-01-17 o 00:09

  4. #34
    zaq098
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał zaq098 Zobacz post
    To po co udajesz kupca na forach samochodowych? Po co na otomoto udajesz, że jesteś osobą prywatną?
    Podbijam

  5. #35
    HANDLARZ1234
    Gość

    Domyślnie

    W biznesie i w miłości wszystkie chwyty dozwolone.Prowazę 1-osobową działalność(płacę podatki w przeciwieństwie do handlarzy niemieckimi autami co piszą kwity na niemca).Sam kupuję i sprzedaję więc jaka to różnica.Poza tym na otomoto można kliknąć inne ogłoszenia użytk i jest jak na dłoni że handluję.Gdybym chciał to wrzucałbym ogł bez logowania się.Pytam więc raz jeszcze dlaczego mają energię na sprawdzanie ile gdzie co i jak ja mam,zamiast sprawdzić auto???o mnie niech sobie myślą co chcą,nie dbam o to.Ale o moich ogłoszeniach,dopóki ich nie zweryfikują,niech negatywnie się nie wypowiadają.
    Ostatnio edytowane przez HANDLARZ1234 ; 27-01-17 o 00:21

  6. #36
    zaq098
    Gość

    Domyślnie

    Nadal nie odpowiedziałeś na to pytanie:
    Cytat Napisał zaq098 Zobacz post
    To po co udajesz kupca na forach samochodowych?


    Cytat Napisał HANDLARZ1234 Zobacz post
    W biznesie i w miłości wszystkie chwyty dozwolone.
    Takim myśleniem sam sobie psujesz renomę. Jeśli wszystkie chwyty to skąd wiem, że Twoje auta są pewne? Wszystkie to wszystkie. Składany z dwóch, spalony, kradziony, topielec. Bo jak inaczej zrozumieć wszystkie chwyty?

    Cytat Napisał HANDLARZ1234 Zobacz post
    Sam kupuję i sprzedaję więc jaka to różnica.
    Taka, że pisząc, że jesteś osobą prywatną wprowadzasz ludzi w błąd. Już zapala się lampka ostrzegawcza.


    Cytat Napisał HANDLARZ1234 Zobacz post
    Pytam więc raz jeszcze dlaczego mają energię na sprawdzanie ile gdzie co i jak ja mam,zamiast sprawdzić auto???
    Zakup auta to duży wydatek. Jeśli ktoś na samym początku kłamie to taką osobę spisuje się od razu na straty. Nie wiadomo co jeszcze może ukrywać. Liczy się minimalizowanie ryzyka.


    Cytat Napisał HANDLARZ1234 Zobacz post
    Ale o moich ogłoszeniach,dopóki ich nie zweryfikują,niech negatywnie się nie wypowiadają.
    To może ich nie obrażaj bo przynosi to efekt odwrotny od zamierzonego. Jeśli wrzucasz ogłoszenie do oceny to wszyscy mają od razu jechać i oglądać?

  7. #37
    HANDLARZ1234
    Gość

    Domyślnie

    Wszystkie chwyty marketingowe kolego!Ktoś kto ma 30.000 na auto to ma i 300zł na ASO.Bo bida jak nie ma miedzi to w domu siedzi.Lubię chyba czytać wypociny fachofców,ale często gęsto ich ponosi.Przeważnie wszystko wiedzą a w d...ie byli i g..no widzieli

  8. #38
    zaq098
    Gość

    Domyślnie

    Tylko zobacz jak to wygląda. Handlarz udaje kupca i potem sam zachwala swoje auta - przecież to jakiś kabaret. A jak ktoś napisze coś niepochlebnego to od razu obrażasz publicznie i przez wiadomości prywatne. Źle to świadczy o Tobie i sam sobie psujesz renomę. Auta to nie wszystko. Nastawienie do potencjalnego klienta to też sporo.

    Ode mnie parę rad:
    - Daj sobie spokój z kryptoreklamą podając się za kupca. Psujesz sobie tym renomę. Efekty tego co się wydarzyło odczujesz jak już Google zdąży zindeksować wszystkie wyniki.
    - Na otomoto podaj, że jesteś dealerem. Po co ktoś ma mieć jakiekolwiek wątpliwości co do Twojej prawdomówności? Jeżeli kłamiesz o takich podstawowych rzeczach to ludzie pomyślą, że coś jeszcze ukrywasz.
    - Nie wyzywaj ludzi. To tylko źle o Tobie świadczy i odbija się na Tobie i twojej działalności.

    Jeśli naprawdę Twoje auta mówią same za siebie to daj im mówić bo sam, jak już pokazałeś, nie za bardzo potrafisz.

  9. #39
    HANDLARZ1234
    Gość

    Domyślnie

    Dopóki nikt nie udowodni że auto nie jest zgodne z opisem nie ma prawa się na jego temat wypowiadac,niezaleznie od opinii o mnie.

  10. #40
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    I na tym puki co zakończmy wszystko zostało powiedziane czas zweryfikuje jest to drugi przykład auta od ciebie z oferty tu na forum , pierwszy się powiedzmy wyjaśnił.

    Masz fotki tego Forda z dnia zakupu?

    Z faktów jakie otrzymałem do przekazania:

    Ostatni zapis w bazie Forda jest na 185781 tys z 14.07.2016
    poprzednie 8 miesięcy wcześniej na 149624 tys
    Ostatnio edytowane przez Tytan ; 27-01-17 o 12:02

  11. #41
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    To delikatną korektę dla oka spokojnie można było pyknąć co by "2" z przodu nie raziła, bo pól roku auto jeszcze jeździło ze sporymi przebiegami

  12. #42
    andrzej555
    Gość

    Domyślnie

    Ciekawe czy kiedyś powstanie forum o oszołomach szukających aut bo na prawde coraz więcej ich w tym kraju.

  13. #43
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    A ciekawe kiedy na rynku zmaleje liczba nieuczciwych sprzedawców?

  14. #44
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2012
    Postów
    155
    Podziękowano Thanks Given 
    4
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Jakby ludzia nie odwalało dlatego ,ze przebieg ma z przodu 200 to nikt by nie cofał. Popyt goni podaż czy jakoś tak.

  15. #45
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    A co ma piernik do wiatraka? Albo jest ktoś uczciwy, albo nie :/ Dalej jak to w życiu bywa wszystko jest już tylko kwestią pieniędzy...

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •