Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: import-car Radom

  1. #1
    Vigo
    Gość

    Domyślnie import-car Radom

    Auta ze Szwajcarii. Totalna ściema, zdjęcia wnętrza i silnika z innych pojazdów, nawet w połowie nie sa zbliżone do rzeczywistości. Zapewnienia o idealnym stanie śmiechu warte. O stanach licznika to juz nie ma co nawet wspominać. odradzam wyjazdy jesli ktoś ma daleko, szkoda paliwa.

  2. #2
    nik0
    Gość

    Domyślnie

    A coś więcej możesz napisać, jakiś konkretny przykład, zdjęcia etc....

  3. #3
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Podaj jakieś przykłady udokumentowane bo póki co wyglądasz na zazdrosną konkurencję.

  4. #4
    Vigo
    Gość

    Domyślnie

    Pzykład: http://otomoto.pl/hyundai-coupe-2-0i...C18721278.html , zdjecia z zewnatrz to ten samochód, ale w środku są zdjęcia z całkiem innego samochodu, skóra jest popękana , tak na przodzie jak i na tylnej kanapie która na zdjęciachwygląda jak nówka. Tapicerka zniszczona, gałka zmiany biegów na zdjęciu jest z orginalnego auta a rzeczywistości jest jakaś z innego auta w całkiem innym kształcie, podarty mieszek na dzwigni biegów. Auto wygląda na mocno wyekspoloatowane, podany przebieg 154tys , na liczniku 174tys a wizualnie wnętrze jak samochodu 18 letniego przy intensywnym jeżdzeniu. Jestem wkurzony bo wczoraj zrobiłem 300km w jedna i 300 w drugą stronę , a auto miało być jak szwajcarski zegarek - zgodnie z zapewnieiami sprzedającego. Jeśli ktoś jest z Radomia i ma blisko może się przekonać. Uszczelka pod kolektorem tez wydmuchana ( przy 174tys ? - ciekawe)

  5. #5
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    Dziś jechałem do rzeszowa i z ciekawości zajrzałem do trzech radomskich komisòw po drodze. Nie musiałem mieć miernika bo już na pierwszy rzut oka wszyskie były zemstą blacharza i kochankami plaka. Naprawde nie wiem jak można kupować tam auta. To trupiarnia jakich nie mało u nas, patrz chociażby gniezno.

  6. #6
    Vigo
    Gość

    Domyślnie

    Szkoda że nie wiedziałem wczęśniej. Cały dzien i paliwo w plecy.

  7. #7
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vigo Zobacz post
    ...
    Wiesz, nie odbierz tego jako atak na ciebie, ale pojechałbyś nawet gdybyś wiedział. Auto pasowało ci kwotowo, przez telefon dostałeś odpowiedzi jakie chciałeś usłyszeć więc pojechałeś. Takie życie. Warto przed takimi wyjazdami poszperać sobie w necie. Pzdr i powodzenia w poszukiwaniach.
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 09-09-11 o 19:49

  8. #8
    Vigo
    Gość

    Domyślnie

    Myśle że nie, w każdym razie w tych stronach już na pewno nie będę szukał. tak OT do carpasji czy w tej cenie mozna kupić ten samochód bezwypadkowy w przyzwoimtym stanie??

  9. #9
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    Nie wiem. Napisz do mnie na mail ze stopki to pogadamy.

  10. #10
    Pilsener
    Gość

    Domyślnie

    Proponuję poszukać na zagranicznych serwisach i zlecić zaufanemu importerowi z forum lub samemu pojechać z nim po auto. Tutaj możesz sobie odpuścić, zbyt mały wybór takich aut. Jeśli cena nie pasuje to kup starsze - ale lepsze.

  11. #11
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Ciężko będzie Ci znaleźć w tej cenie, chyba że zrezygnujesz z rocznika na rzecz stanu.PATRZ dolicz opłaty, pojechanie, ściągnięcie, prowizję sprowadzającego...to tylko ten za 2 tyś eur by się może załapał, jest od handlarza więc też stan może być "turkowy", czyli przekładając na Twój przypadek-radomski.

  12. #12
    Vigo
    Gość

    Domyślnie

    ok, dzieki. Nie upieram się przy cenie, tylko chciałem kupić tutaj sprowadzony i opłacony w dobrym stanie w tym roczniku a takich poprostu nie ma na Polskim rynku

  13. #13
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    A więc musisz albo zlecić (wtedy zapłacisz prowizje, ale "problem" poszukiwań i sprawdzenia stanu bierze importer na siebie), albo sam szukasz w sieci 2-3 egz, dzwonisz,umawiasz i jedziesz oglądać i kupować.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •