Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 60

Temat: Odradzam komis " Auto Góry" Płock

  1. #31
    Użytkownik Avatar czarodziej_z_płocka
    Zarejestrowany
    lut 2011
    Skąd
    Płock
    Postów
    83
    Podziękowano Thanks Given 
    1
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Ale wiesz o tym, że pomawiasz kogoś z nazwiska (tagi)? Równie dobrze jego konkurencja może go próbować obsmarować - nie wiadomo bo nie masz żadnych dowodów. Sytuacja o której piszesz miała miejsce 3 lata temu. Pokaż jakieś zdjęcia, wydruki z serwisu. Ja doskonale wiem jak się czuję człowiek obsypany łajnem bez możliwości obrony. Na mnie szambo wylała sama gazeta wyborcza. Przedstawili mnie jako anonimowego wałkarza który przerabia zdjęcia - z rozbitych robi całe, ze starych nowe, że zjeżdżają do mnie szroty z całego kraju, a ja kupę zamieniam w złoto itp... Ja nie jestem anonimowy, mam firmę, płacę podatki, zusy srusy itp... Mogli zadzwonić do mnie i zadać mi parę pytań, ale po co - lepiej napisać bezosobowo - będzie większa sensacja.

  2. #32
    lukof
    Gość

    Domyślnie

    Wiecie co nie będę kopał się z koniem. Dowody przecież każdy dowód będzie wypierany przez handlarza szczególnie po 3 latach. Nie rozumiem jednego. Po co ten wątek nie uczciwi sprzedawcy. Zdjęcia czego? Blachy którą zrobiłem, stanu licznika który został cofnięty?? Czy innych części które wymieniłem. Proszę. Moje zarzuty nie są wyssane z palca. Niech moja historia będzie ostrzeżeniem dla innych. Chyba po to jest forum. Słowo przeciwko słowu.

    Niech każdy wie że firma Auto Góry w Płocku kręci szpachluje i sprzedaje samochody, że sprzedający należą do grupy kanciarzy. Tyle w temacie
    Ostatnio edytowane przez Kris75 ; 13-09-11 o 12:01

  3. #33
    Użytkownik Avatar czarodziej_z_płocka
    Zarejestrowany
    lut 2011
    Skąd
    Płock
    Postów
    83
    Podziękowano Thanks Given 
    1
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grzechu Zobacz post
    A co wy teraz wbijacie człowiekowi który sa, wbił się w bagno, a czemu nie oddałeś a czemu to a czemu tamto, q...wa a to jest za forum??? chłop normalnie podał tu do publicznej wiadomości że zrobili go w butelke !!!!! a jacyś bez serca jesteście czy co wam jest???... Jeszcze czarodziej z płocka broni kolegów, nosz niesamowite rzeczy widze i nie wierze. Są dwie strony medalu zawsze panowie!!!, a ja jestem po stronie medalu tego człowieka, a nie wymądrzać się jacy to wy jesteśmy mądrzy a on głupi. Bo kolor żonie pasował, czy miernik miał lub nie. Są tysiące takich ludzi i nic nie mówią bo nie wiedzą co mają z fantem zrobić, a to forum powinno być po to żeby ostrzec innych lub pomóc. A nie wbijania i uświadomianie człowieka jaki on to jeleń, itp. itd.. A co do Płocka to dobra tam jest tylko Rafineria a nie auta, w Płocku jeśli handlarz powie prawde to się pomylił, niestety tak jest... I współczuje ludzią którzy kupili za swoje oszczędności życiowe auto które okazało się jednym wielkim bublem.
    To nie są moi koledzy (tak na marginesie to już 2 lata nie robię im zdjęć).

    Tak bardzo dobra jest rafineria - mamy najwyższe ceny paliwa w Polsce mimo, że przerabiają je pod nosem - super - po prosu bajka. Nic nie masz do powiedzenia na temat rafinerii ani handlarzy z Płocka bo oczytałeś się bajek w internecie. Handlarz który prowadzi działalność, wystawia faktury itd... odpowiada za samochód. A to, że ludzie w swojej pazerności kupują po giełdach "na niemca" albo zaniżają fakturę by zaoszczędzić 100zł są sami sobie winni.

  4. #34
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Dlaczego nic mam nie mówić ??? wyrażam swoją opinie. A co Ty teraz z tą rafinerią wyjeżdzasz??? o cenach paliw teraz chcesz pisać ??? Nie moge zrozumieć tylko tego iż ktoś próbuje ostrzec kogoś przed czymś a tu jakaś nagonka jest na niego, a co Ty masz takiego ciekawego do powiedzenia po za tym że ktoś coś napisał o tobie gazecie jakieś bzdury czy prawde, g.. mnie to obchodzi. Forum chyba po to jest http://pl.wikipedia.org/wiki/Forum_dyskusyjne aby toczyć jakąś dyskusje.

  5. #35
    lukof
    Gość

    Domyślnie

    Grzechu też tak uważam że forum od tego jest i rządy nagonki są nie na miejscu. Ja bezpodstawnie nikogo nie oskarżam bo sam pracuje w takich usługach że wiem że głupie oskarżenie może zniszczyć kogoś. Kiedyś min Ziobro powiedział że" już nikt nigdy z rąk tego pana życia nie straci" i co się okazało ??? Ja znam siłę słów. W ogóle brakuje uczciwości, etyki handlu w dzisiejszych czasach. Może to wina samych kupujących ale nie do końca. Pozdrawiam

  6. #36
    Użytkownik Avatar czarodziej_z_płocka
    Zarejestrowany
    lut 2011
    Skąd
    Płock
    Postów
    83
    Podziękowano Thanks Given 
    1
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grzechu Zobacz post
    Dlaczego nic mam nie mówić ??? wyrażam swoją opinie. A co Ty teraz z tą rafinerią wyjeżdzasz??? o cenach paliw teraz chcesz pisać ???
    No ale chyba na czymś zbudowałeś tą swoją opinię? Podziel się tym z nami, proszę. Czytaj to co sam piszesz bo z rafinerią Ty pierwszy wyjechałeś - że jest taka super. Ja ci tylko napisałem, że nie jest super. Dlaczego? A dlatego, że za wąchanie tych smrodów dali by mieszkańcom normalne ceny paliwa, a nie najwyższe w kraju.

    Cytat Napisał Grzechu Zobacz post
    Nie moge zrozumieć tylko tego iż ktoś próbuje ostrzec kogoś przed czymś a tu jakaś nagonka jest na niego, a co Ty masz takiego ciekawego do powiedzenia po za tym że ktoś coś napisał o tobie gazecie jakieś bzdury czy prawde, g.. mnie to obchodzi. Forum chyba po to jest http://pl.wikipedia.org/wiki/Forum_dyskusyjne aby toczyć jakąś dyskusje.
    Miło by Ci było jakby jakiś anonim napisał na forum, że jesteś wałkiem i należy cię omijać z daleka? Nie ciekawiło by Cię dlaczego i kto to? Jak w dziale o korektach licznika pojawia się wpis o cofce to są przedstawione dowody - zdjęcia ogłoszenia zestawione z wydrukiem serwisowym, albo z ogłoszeniem z zachodu - i to są dowody. A tutaj są tylko pomówienia nie poparte żadnym dowodem i dlatego stąd ta dyskusja.

  7. #37
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Czarodzieju, pls sprawdz powiadomienia PW ;-)

    Grzechu, nadinterpretacja z twojej strony, gdzie ty widzisz zeby on ich bronil? swoje robi chlopina, jemu placa za robienie zdjec z tego zyje, nie przyklada lapy do oszukiwania ludzi w zaden sposob, zejdz juz z niego

  8. #38
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    dremp przeciez ja na niego nie wjechałem.. Tylko wy się pastwicie nad człowiekiem który całe swoje oszczędności wtopił w coś w co wkładał potem do dziś. No głupi był bo co ??? Bo nie wiedział ??? nie wszyscy się muszą znać na samochodach i jak je kupować !!!!!!! chciał usłyszeć coś to usłyszał od sprzedającego i kupił. Oka ale człowiek się uczy na błędach i już chłopina wie co i jak się robi. I ostrzega innych. Ja mu za to dziękuje, Przyjeliśmy to i jest git, a do czarodzieja jeśli coś zle zrozumiałęm to sorki, zrozumiałem że ich bronisz. A rafinerie ja też mam pod nosem i też tanio nie jest więc spoko wiem o co Ci chodzi...

  9. #39
    sardzent
    Gość

    Domyślnie

    Niech każdy wie że firma Auto Góry w Płocku kręci szpachluje i sprzedaje samochody, że sprzedający należą do grupy kanciarzy. Tyle w temacie
    Ja bezpodstawnie nikogo nie oskarżam bo sam pracuje w takich usługach że wiem że głupie oskarżenie może zniszczyć kogoś.
    lukof spowazniej ... to nie jest forum onetu

  10. #40
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Lukof, po raz któryś już Cię prosimy - OPISZ sytuację - czy to tak ciężko?

    Napisać, że 2008 roku kupiłem auto w tym komisie, potem jak podjechałem do mechanika to mechanik złapał się za głowę, pokazał mi spawy ble ble ble - koniec tematu by był.

    Nie wiem czym się zajmujesz, co robisz - ale załóżmy ze będziesz kiedyś sprzedawał SWOJE auto - i potem będzie post na forum, że robisz wałki, jesteś oszu*st*em, sprzedajesz padlinę.

    I tyle, koniec postu. Nie brakowałoby Ci czegoś?

  11. #41
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Ja sie nad tym czlowiekiem nie pastwie bo nie znam sytuacji, a nie bede nikogo ocenial po takim "opisie" sytuacji/zdarzenia ot co ;-)

    Cytat Napisał Grzechu Zobacz post
    dremp przeciez ja na niego nie wjechałem.. Tylko wy się pastwicie nad człowiekiem który całe swoje oszczędności wtopił w coś w co wkładał potem do dziś. No głupi był bo co ??? Bo nie wiedział ??? nie wszyscy się muszą znać na samochodach i jak je kupować !!!!!!! chciał usłyszeć coś to usłyszał od sprzedającego i kupił. Oka ale człowiek się uczy na błędach i już chłopina wie co i jak się robi. I ostrzega innych. Ja mu za to dziękuje, Przyjeliśmy to i jest git, a do czarodzieja jeśli coś zle zrozumiałęm to sorki, zrozumiałem że ich bronisz. A rafinerie ja też mam pod nosem i też tanio nie jest więc spoko wiem o co Ci chodzi...

  12. #42
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    @lukof-opisałeś po łebkach swoją sytuację, po czym poproszony o uzupełnienie wiadomości na 3 strony dyskusja się rozjechała, przepychanki słowne, istny burdel, a Ty kilkakrotnie powtarzasz "słowo przeciwko słowu", a przecież nie dałeś żadnych podstaw do tego by myśleć tak jak napisałeś, kolega Kris75 dobrze Ci poradził, po prostu jakby sytuacja była opisana właściwie nie byłoby dyrdymałów, kupiłeś, stwierdziłeś,opisałeś. A tak-obrzuciłeś kłamcami, bo Ci lakier zszedł i miałeś miernik ale nie wykrył, taki chaos delikatny-który sam wprowadziłeś swoją 1szą wypowiedzią

  13. #43
    sardzent
    Gość

    Domyślnie

    @carl23

    mam na Ciebie focha ja tez pisalem to co Kris75 ;-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  14. #44
    chi_mera
    Gość

    Domyślnie

    W skrócie telegraficznym:

    1. kupił i był pewny, że wszystko ok
    2. jeździł, jeździł, jeździł
    3. wyszło po czasie, że cofka, że grzmocony, że Bóg wie co jeszcze
    4. jest rozżalony/wkur***ny
    5. wygadał się, ale się wszyscy nie zrozumieli

    Tyle, dziękuję, czas spać i zapomnieć o temacie.

  15. #45
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    W sumie to chyba macie racje bo przeleciałem temat po łebkach ... kupił i dlaczego go nie reklamował jak dzień po go lawetował... jeśli dobrze rozumiem. Jeśli była to wada auta ukryta przez sprzedawce to nie kumam o co kaman. Lukof może wyjaśnij na czym te twoje wady polegały, jak auto jest bite, co sie rozsypało, o jakim przebiegu jest mowa i jak zweryfikowałeś to iż auto jest skrecone, i o czym mówisz, bo Cię bronie a nie doczytałem dokładnie wszystkiego. Jakby co to sorki pany ...

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •