Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 60

Temat: Odradzam komis " Auto Góry" Płock

  1. #16
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Carl akurat do Ciebie to się odniosło w znacznie mniejszej części i powinienem był to doprecyzować, pociągnąłeś temat zaczynając "teraz się obraź" może niepotrzebnie w tej niezbyt eleganckiej wymianie zdań i to w zasadzie tyle. Rzeczywiście Path dał zdecydowanie więcej ognia, chyba ciut za dużo

    Czarodzieju - ja tam rozumiem, że Twoją rolą i pracą jest zrobić super fotki i powiem Ci że w tej kwestii masz moje uznanie, mówię wprost - dobry jesteś Niemniej mamy realia takie jakie mamy, handlarze wykorzystują Twój talent do swoich niecnych celów, a Ty przy tym zarabiasz. W opinii niektórych to tylko Twoja praca, w opinii innych niejako uczestniczysz w tym procederze nabijania ludzi w butelkę i tutaj jest pies pogrzebany, odbiór będzie różny. Wiem, że się głośno nie przyznasz ale domyślam się, że doskonale wiesz co fotografujesz Subiektywnie oceniam to tak, że akurat nie jesteś bezpośrednią przyczyną całego płockiego zamieszania i jeśli można tak to nazwać nie mam Ci za złe że tak zarabiasz i tym się zajmujesz, niemniej na pewno z racji iż masz styczność z tymi autami będziesz postacią barwną i kontrowersyjną. Temat Płocka na forum wałkujemy od dawna i sądzę, że pewnie jednomyślności nie złapiemy, ale fajnie że jesteś z nami "magiku", udzielaj się na forum, zapraszamy
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  2. #17
    Starszy użytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Ty Jakub. sorry no - gdzie ja dałem ognia?
    Może to nasz nowy kolega przesympatyczny sie pięknie przedstawił przed tymi milionami i się niechcący nadstawił?
    Prześledziłeś kto kogo próbował przetestować?
    Ostatnio edytowane przez PathLiner ; 12-09-11 o 21:55
    bez-wypadkowe.net — bawi i uczy

  3. #18
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Przecież do czarodzieja nie można mieć pretensji, bo to "sztuka", tak samo jak z modelkami z gazet, zakrywa się cellulit, odejmuje kg, daje makeupy co wręcz deformują twarz i jednym się podoba innym nie tu jest identyko, znający temat wie, że nie wszystko co się świeci to złoto, a nie znający myśli, że wszystkie modelki (kobiety i samochody) są ładne, a prawda jest jaka jest.

    Cała afera o to, że lukof nie uściślił info-jak poleciał na cenę i pic, to niestety padł ofiarą (kwestią dyskusyjną zostaje czy ofiarą handlarzyny czy swojej naiwności). Zostaje mieć nadzieję, że wyciągnie dobre wnioski i kolejne pieniądze ulokuje w lepsze auto, bo teraz to już piata woda...

  4. #19
    Użytkownik Avatar czarodziej_z_płocka
    Zarejestrowany
    lut 2011
    Skąd
    Płock
    Postów
    83
    Podziękowano Thanks Given 
    1
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Żeby było ciekawiej to swojego kangura kupiłem właśnie w tym komisie Już nawet zrobiłem zdjęcia do ogłoszenia. Pojechałem do Renault przed zakupem - kosztowało mnie to 250zł i przewalili mi całe auto (wyszło ,że malowany błotnik i maska - prawdopodobnie tylko jakaś stłuczka) - technicznie bez zarzutu - nawet miał historię w ASO. Zrobiłem nim już ponad 100 000km i wszystko cyka bez problemu. Wszędzie można zostać nabitym w butelkę to fakt. Ostatnio w turbokamerze była historia, że w salonie Citrena się walneli i wydali kobitkom nie te auta które zamówiły - ta co zamówiła z motorem 1.4 dostała 1.1 i na odwrót. Dopiero po 3 latach jakiś diagnosta się kapnął przy przeglądzie i sprawa wyszła na jaw. Koleś z salonu mówi, że to nie tylko ich wina bo i klient powinien widzieć co kupuję - powiedział wprost "jakby klient nie chciał to by nie kupił". W każdej branży są *****ci i uczciwi tylko o tych drugich tak głośno nie słychać. Wracając do fotografowania - ja robię tylko zdjęcia - nie znam się na rozpoznawaniu czy był bity, czy nie. Nie interesuję mnie to czy ktoś grzebał mu w liczniku - ja robię swoje i nie pytam się o to czy koleś cofał licznik i czy zdradza swoją żonę bo to nie moja sprawa. Jakbym sam handlował to bym odpowiadał za to co sprzedaję. Czy gościu który myje auta handlarzom odpowiada swoim sumieniem za wiarygodność stanu licznika i stan blacharki? Oczywiście, że nie - on tylko odchlewia auto i na tym kończy się jego rola. Ja jak kupowałem samochód to zapłaciłem ludziom którzy się na tym znają i mają sprzęt żeby mi go sprawdzili - mam na to papier. Pozdr.

  5. #20
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał czarodziej_z_płocka Zobacz post
    on tylko odchlewia auto
    k.... odkryłeś nowe powiedzenie jakie można użyć w ogłoszeniu.

    Już to widzę..IGŁA, PIĘKNA JEDYNA TAKA, PEREŁKA, ZEJEBIŚCIE ODCHLEWIONA.....

    aż cud, że jescze na to nie wpadli...

  6. #21
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Dzięki czarodziej, za głos w dyskusji, w sumie 1 celebryta na forum . Ale powiedz szczerze nie musisz nieraz napalonym znajomym, którzy zobaczą Twoje zdjęcia w Internecie tłumaczyć, żeby nie wierzyli we wszystko co widzą?
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  7. #22
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    .....mnie to nie dziwi , że "znajomkowi" tudzież osobie przydatnej we współpracy sprzedali w miarę dobre auto .....

    dziś już bym na Twoim miejscu uważał ....ścisk taki na rynku , że każdego chcą "zapakować" w super dobre ...z gwarancją "udanego" zakupu .......no ale niektórych się traktuje jak urzędników US ...wtedy jest szansa na kupno w miarę normalnego auta.
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  8. #23
    Użytkownik Avatar czarodziej_z_płocka
    Zarejestrowany
    lut 2011
    Skąd
    Płock
    Postów
    83
    Podziękowano Thanks Given 
    1
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał takietam Zobacz post
    ...Ale powiedz szczerze nie musisz nieraz napalonym znajomym, którzy zobaczą Twoje zdjęcia w Internecie tłumaczyć, żeby nie wierzyli we wszystko co widzą?
    No takiego przypadku nie miałem. Ale czasami pytają się czy już cykam foty w Niemczech. Turasy na potęgę kradną moje zdjęcia i wystawiają swoje auta na mobile Więc jak ktoś zobaczy kangura w tle na mobile.de to uwaga

    Cytat Napisał andrebar Zobacz post
    .....mnie to nie dziwi , że "znajomkowi" tudzież osobie przydatnej we współpracy sprzedali w miarę dobre auto .....
    To nieprawda. Auto robiłem już na ogłoszenie. Jedyna korzyść ze współpracy była taka, że jak mu powiedziałem o chęci kupna to dał mi kluczyki i mówi "jedz sobie gdzie chcesz i sprawdzaj" - pojechałem, sprawdziłem, kupiłem.
    Ostatnio edytowane przez czarodziej_z_płocka ; 12-09-11 o 22:43

  9. #24
    lukof
    Gość

    Domyślnie

    Tak a teraz się obraź... Na nikogo się nie obrażam, a to że piszę po 3 latach dopiero bo nagle na TYM forum pojawił się wątek sprzedawców. Ja już tego nie przeżywam że niestety kupiłem auto w które musiałem zainwestować trochę. Teksty kupowanie z Żoną itd są śmieszne i słoma wystaje temu kto to pisze. Ktoś uważa się za hej ho co to ja czyt. za cwaniaka z giełdy warzywnej. Post napisałem żeby ktoś nie zrobił błędu takiego jak ja. Ja nauczyłem się i nie będę powtarzał błędów. Pozdrawiam

  10. #25
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    @lukof-pomijając jakieś przepychanki słowne, masz pretensje do fotografa, do nieuczciwego sprzedawcy, a tak z dystansu powiedz szczerze co wtedy zrobiłeś ku temu by kupić dobre auto?I czy z perspektywy czasu wiesz gdzie popełniłeś błąd?Najczęstsze błędy kupujących to:
    -kupowanie z promocji cenowych w ogłoszeniach
    -"napalenie" się, bo ładne fotki i auto np 10 letnie wygląda jak nowe
    -jechanie z kasą na ogledziny
    -nie sprawdzenie dokumentacji i łatwowierność w to co się usłyszało od sprzedawcy (a ten już wie co kupujący chcą usłyszeć)
    To najczęstsze bolączki kupujących występujące jako pojedyńcze lub mieszane kombinacje-jednak efekt zawsze jest taki sam-szrot.

  11. #26
    chi_mera
    Gość

    Domyślnie

    A ja chciałem jedynie pogratulować Czarodziejowi z Płocka fenomenalnego warsztatu
    Zdjęcia robisz niesamowite, powinieneś dla ASO pracować, oni tam mają mizeroty same

  12. #27
    Użytkownik Avatar czarodziej_z_płocka
    Zarejestrowany
    lut 2011
    Skąd
    Płock
    Postów
    83
    Podziękowano Thanks Given 
    1
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    A czemu nie oddałeś tego auta jak okazał się szrotem? Jak wiesz, że był bity, składany i kręcony to nie boisz się nim jeździć? Jak go kiedyś będziesz sprzedawał to oczywiście powiesz klientowi, że to bity szrot?
    Ostatnio chłopak któremu robiłem forda mondeo - sprzedał go i po tygodniu klient chce oddać auto bo się popsuło. W serwisie mechanik przeprowadził wywiad z gościem i co się okazało? - zbrakło mu paliwa, kręcił go na sucho aż samochód padł. Na serwisie okazało się, że uwalił wtryski i pompę - oczywiście wina sprzedawcy bo nie uświadomił klienta, że paliwo może się skończyć. Ludzie są różni - klienci z tego co słyszę też potrafią być bezczelni - potrafią zwinąć drugi kluczyk i na drugi dzień zadzwonić do sprzedawcy o wykupne. Ile razy po oględzinach brakowało w samochodzie, a to gałki od biegów, jakiegoś przycisku czy popielniczki.

  13. #28
    lukof
    Gość

    Domyślnie

    Wiecie co kupiłem bo potrzebowałem samochodu z racji zawodu i robienia km potrzebowałem auta które nie padnie mi. Dałem w 2008 roku cenę rynkową, samochód był oglądany przez diagnostów itd. Dałem stosunkowo dużo jak na stan danego auta. Szrot to już nie jest bo wyciągnąłem go z gnoju i spełnił swoje zadanie zrobiłem nim prawie 90 tyś i żyje. Moją intencją rozpoczynania wątku nie było to żeby wypłakać się na forum. Tylko żeby komuś lampka się zapaliła że tam w tym komisie trzeba mieć podwójnie oczy otwarte..... mnie sytuacja taka. Ja z racji zawodu jakbym komuś kit wcisnął to mógłbym zapłacić odszkodowanie w tyś euro. A taki grzmot oszukuje ludzi i nikt się mu do dupy nie dobierze. Ja nie wdałem sprawy do sądu bo nie mam czasu na użeranie się z takimi. Łyknąłem żabę ale więcej nie dam się. Forum mniemam od tego jest??? Jak nie to nie powinno być go. Nie pozwolę sobie na jakieś wjazdy osobiste. Nikt nie ma prawa na obrażanie innych. Internet jest anonimowy ale nie do końca. Nikt nie ma prawa drwić. A tłumaczenie że ktoś ma taki styl bycia jest bardzo głupie. Chamstwo i prostactwo wychodzące od starszych świadczy o poziomie forum. Teksty Pathlinera że trzeba krzykacza nauczyć kupować samochód w innym wątku jest śmieszne. W dzisiejszych czasach powinno być tak że mam kasę idę i kupuję a nie muszę brać mierniki..... bo może okazać się że nagle auto to szrot. Takie moje zdanie pozdrawiam

  14. #29
    lukof
    Gość

    Domyślnie

    Czrodzieju jak będę sprzedawał ogłoszenie moje będzie z listą napraw i poprawek, faktury itd. Nie będę kłamał w żywe oczy że igiełka bo nie będę zniżał się do poziomu tych od których kupiłem.

  15. #30
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    A co wy teraz wbijacie człowiekowi który sa, wbił się w bagno, a czemu nie oddałeś a czemu to a czemu tamto, q...wa a to jest za forum??? chłop normalnie podał tu do publicznej wiadomości że zrobili go w butelke !!!!! a jacyś bez serca jesteście czy co wam jest???... Jeszcze czarodziej z płocka broni kolegów, nosz niesamowite rzeczy widze i nie wierze. Są dwie strony medalu zawsze panowie!!!, a ja jestem po stronie medalu tego człowieka, a nie wymądrzać się jacy to wy jesteśmy mądrzy a on głupi. Bo kolor żonie pasował, czy miernik miał lub nie. Są tysiące takich ludzi i nic nie mówią bo nie wiedzą co mają z fantem zrobić, a to forum powinno być po to żeby ostrzec innych lub pomóc. A nie wbijania i uświadomianie człowieka jaki on to jeleń, itp. itd.. A co do Płocka to dobra tam jest tylko Rafineria a nie auta, w Płocku jeśli handlarz powie prawde to się pomylił, niestety tak jest... I współczuje ludzią którzy kupili za swoje oszczędności życiowe auto które okazało się jednym wielkim bublem.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •