Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: opell astra II 2004r 1.6 8V

  1. #1
    galileusz
    Gość

    Domyślnie opell astra II 2004r 1.6 8V

    Witam!
    Przymierzam się do kupna Opla Astry II z 2004 r link poniżej. Byłem na wstępnych oględzinach auta na pierwszy rzut oka wydaje się ok po dokładnym obejrzeniu tylny zderzak ściągany prawy tył malowany ,niestety sprzedający nie wie co było uszkodzone i w jaki sposób(jak to komis).Teraz pytanie gdzie najlepiej sprawdzić auto najbliższy serwis opla w Tarnowskich Górach ale słyszałem nie zbyt pozytywne opnie o nim, a wiec gdzie nie musi być autoryzowany ważne żeby dobrze sprawdzili czyli lakier silnik zawieszenie.
    Dzięki za pomoc!
    POZDR
    http://otomoto.pl/opel-astra-n-joy-C20138789.html

  2. #2
    Pilsener
    Gość

    Domyślnie

    Najlepiej auto sprawdzać u konkurencji albo w warsztacie na tyle dobrym, by mieli komputer i podnośnik.

    Trzeba sprawdzić, czy deska nie była regenerowana i układ airbag jest sprawny. Pomierzyć auto miernikiem lakieru (słupki i progi także). Sprawdzić mechanikę, przejechać się i podłączyć pod komputer. Drobna stłuczka nie dyskwalifikuje, ale jeśli na aucie jest sporo szpachli a sprzedawca nic nie wie to ja bym odpuścił, bo nigdy nie wiadomo czy za rok czy dwa auto nie zacznie się po prostu rozpadać.
    Warto też napisać do ASO z książek serwisowych, niech potwierdzą że auto było u nich serwisowane i przebieg także.

    Jest sporo opli z polskich salonów, więc mamy alternatywę dla sprowadzonej i szpachlowanej padaki.

  3. #3
    rob7in
    Gość

    Domyślnie

    Delta Plus Chorzów,całkiem przystępny serwis pod warunkiem,że panowie z komisu zgodzą się na tak "daleką trasę"

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •