Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Mazda 3 sport 2.0 gta

  1. #1
    pandroid
    Gość

    Domyślnie Mazda 3 sport 2.0 gta

    Nie wiem czy nie podjechać i obejrzeć Mazdy http://allegro.pl/show_item.php?item=1791881575 daleko nie mam a chyba skłaniam się w kierunku zakupu własnie trójki. Coś można wywnioskować z ogłoszenia, jakies sugestie o co pytac właściciela, na co zwrócić uwage przy tym modelu?

    Z góry dzięki

    edit.
    wiem, że warto zajrzec pod spód czy nie zjada go ruda bo to dość powszechny mankament trójek z racji praktycznie zerowego farbrycznego zabepieczenia mazdy przed korozją.

  2. #2
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Sharan Alhambra klapa tył tylna kompletna 95-00 (1117302096 ...
    http://www.allegro.pl/item1117302096...apa_tyl_tylna_ ...Dajesz +1 publicznie. Cofnij
    Witam mam na sprzedanie ładną klape tylną pasujacą do Sharana Alhambry z lat ...

    Alfa 159 kombi 2008 zawieszenie tylne prawe belka (1700397226 ...
    motoallegro.pl/show_item.php?item=1700397226 - KopiaDajesz +1 publicznie. Cofnij
    18 Lip 2011 – ... na foto czyli prawe zawieszenie z belka-650zł cena za ...

    http://webcache.googleusercontent.co...&hl=pl&ct=clnk

    Pan troche szrotem handluje, niechce mi się dalej szukać, bezwypadjkowe też niezaznaczył. Zatem twój wybór.

    EDIT:

    Na moje to pół roku temu przyciągnoł rozbitka, posklejał w 6 miesięcy. i na allegro......... no też po 6 miechach może sprzedać bez podatku.
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 02-09-11 o 13:06

  3. #3
    pandroid
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grzechu Zobacz post
    Sharan Alhambra klapa tył tylna kompletna 95-00 (1117302096 ...
    http://www.allegro.pl/item1117302096...apa_tyl_tylna_ ...Dajesz +1 publicznie. Cofnij
    Witam mam na sprzedanie ładną klape tylną pasujacą do Sharana Alhambry z lat ...

    Alfa 159 kombi 2008 zawieszenie tylne prawe belka (1700397226 ...
    motoallegro.pl/show_item.php?item=1700397226 - KopiaDajesz +1 publicznie. Cofnij
    18 Lip 2011 – ... na foto czyli prawe zawieszenie z belka-650zł cena za ...

    http://webcache.googleusercontent.co...&hl=pl&ct=clnk

    Pan troche szrotem handluje, niechce mi się dalej szukać, bezwypadjkowe też niezaznaczył. Zatem twój wybór.
    Tak znalazłem to ogłoszenie z belką i listwą po numerze telefonu. Co mnie niepokoii to to że auto dość długo już widze na allegro a to raczej chodliwe sztuki są więc, może cos jest na rzeczy.

    Cytat Napisał Grzechu Zobacz post
    Na moje to pół roku temu przyciągnoł rozbitka, posklejał w 6 miesięcy. i na allegro......... no też po 6 miechach może sprzedać bez podatku.
    No to pół roku daje do myślenia...

  4. #4
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Nie może tylko jest. hallo ...

  5. #5
    Pilsener
    Gość

    Domyślnie

    zostało sprowadzone do Polski ze Szwajcarji pół roku temu
    - ciekawe, w ilu kawałkach Przy tym kursie CHF nikt w jednym kawałku nie przyprowadzi auta z kraju, gdzie są one chyba najdroższe w Europie.

    No i wszyscy wiedzą, że jak auto sportowe to szansa na dzwon rośnie

    Ja bym pojechał obejrzeć jakość położonego lakieru i ogólnie blacharki - warto docenić czyjąś ciężką pracę, zobacz ile osób z tego żyje.

  6. #6
    Dzixon
    Gość

    Domyślnie

    Co do tego ze w szwajcarji nawet z duzym kursem franka jest najdrozej i nie da sie w calosci kupic bym sie sprzeczał np znalazlem taka 3 za 23 tyś zloty http://www.autoscout24.ch/AS24Web/De...5&page=1&row=6 lub ewentualnie po lekkim gradzie ale z mniejszym silnikiem za smieszne pieniadze http://www.autoscout24.ch/AS24Web/De...5&page=1&row=1

  7. #7
    Pilsener
    Gość

    Domyślnie

    Najtańsze oferty wiadomo jakie będą. Rok starsza i po ile liczyłeś kurs CHF? A opłaty tu i tam, koszty transportu i picowania? No i jeszcze trzeba zarobić na aucie, inaczej nie opłacałoby się ściągać.

  8. #8
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    7500 CHF x 3.5 to ok. 27 tysięcy, plus 23% vatu, 3.1% akzycy, koszt transportu, recykling, badania, tłumaczenia, rejestracja. A gdzie zarobek sprzedającego?

  9. #9
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    "A gdzie zarobek sprzedającego",,,,,,,, ....ano jest - między różnicą ceny kupna złomu a wyklepanej i pospawanej z niego "igiełki" cuda na kiju i absolutnie pięknych wrażeń wzrokowych ,,,,,,,,
    ,,,,,,QRWA ręce opadają ....ale skoro z wierzchu ładnie wygląda ....to po co przepłacać ! tia ...można i tak !
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  10. #10
    netymark
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grzechu Zobacz post
    Na moje to pół roku temu przyciągnoł rozbitka, posklejał w 6 miesięcy. i na allegro......... no też po 6 miechach może sprzedać bez podatku.
    krótkie nóżki ma takie myślenie. skarbowy już udowadniał nie jednemu kolesiowi, że naściągał auta na ojca, matkę, brata, syna .............. i połowę sąsiadów bez zarejestrowanej działalności. postępowanie karno skarbowe wszczęli i kolesia utopili. jeśli sytuacja zarobkowa się powtarza mniej lub bardziej regularnie 6 miesięcy nikogo nie uchroni od oddania połowy zysku do czarnej dziury.

  11. #11
    Starszy użytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dzixon Zobacz post
    ....lub ewentualnie po lekkim gradzie ale z mniejszym silnikiem za smieszne pieniadze http://www.autoscout24.ch/AS24Web/De...5&page=1&row=1
    ....
    Pieniądze śmieszne bo auto co najmniej żadne.
    Wgnioty, klima ręczna, kierownica plastikowa, szyby-tył korbotronik, felga stalowa, brak halogenów.
    W życiu nie widziałem tak zabiedzonej trójki, nawet w żartobliwym wydaniu 1.4
    Ja się pytam: Co to k*rwa jest? Co to jest?
    bez-wypadkowe.net — bawi i uczy

  12. #12
    pandroid
    Gość

    Domyślnie

    Te kołpaki to po prostu wisienka na torcie. Paskuda.

  13. #13
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    netymark nie wiem o czym mówisz i chyba Ty też za bardzo, kupujesz samochód prywatnie za np. 20 000zł i nie ma takiego prawa abyś musiał płacić podatek dochodowy za niego przy sprzedaży go za 30 000zł gdy upłynie więcej jak pół roku.

  14. #14
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Jezeli robisz to czesto, wowczas zdarza sie iz wzywa Cie na rozmowe mila Pani z US i dobrotliwie radzi aby zalozyc sobie dzialalnosc gospodarcza w zakresie obrotu samochodami. Oczywiscie masz racje, iz nikt nie broni Ci zmieniac aut co pol roku, bo po prostu lubisz.

    Ale fakt, ze niekiedy zdarza sie jak wyzej. Sprawdzone, mam dobrego kolege ktory kupuje ode mnie 2-3 razy do roku jakies ladne autko w celu pojezdzenia kilka miesiecy i odsprzedazy z zyskiem. Zeby bylo smieszniej to prowadzi do kazdeego auta zeszycik, gdzie wpisuje kazdy wydatek lacznie z zarowkami i choinkami Wunderbaum i jeszcze zarabia. Ludzie wola od niego kupowac, bo w koncu prywatnie, bo nie handlarz, taki kulturalny facet, taki ladny samochod.

    W ciagu chyba z 3 lat byl juz w US dwukrotnie.

  15. #15
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    No i co wtedy się dzieje ???? ja nie wiem jest osobą prowadzącą działalność gosp. ale znam kolesia co zmienia auta jak rękawiczki dosłownie, nie mam pojęcia jak on to robi, jakoś nie jest osobą którą ciągle ktos wzywa do US. Może tu jest kolejny przykład co województwo lub jak mówi andrebar "co stan" inne prawo. Ale jak dla mnie nie ma takiego prawa i US może se co najwyżej wezwać. I tyle. Ale znowu odbiegamy od tematu. A co do auta to chyba temat do zamknięcia.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •