Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: VW Golf V 2.0 TFSI - Łuków - nr VIN: WVWZZZ1KZ8P033892 - nr rej LLU 15346

  1. #1
    Kris75
    Gość

    Domyślnie VW Golf V 2.0 TFSI - Łuków - nr VIN: WVWZZZ1KZ8P033892 - nr rej LLU 15346

    Powiedzcie mi proszę, po co ludzie piszą takie rzeczy...:

    Auto w idealnym stanie nic nie kombinowane 100% bezwypadkowe tylko cieszyć się z jazdy.
    Pewnie po to, by zwabić jelenia który na cukierkowy opis da się nabrać...
    Czemu?
    No cóż - oceńcie sami.

    Mówimy o tym aucie:














    http://motogielda.interia.pl/volkswa...C20411968.html






    Handlarzyna wystawia te auto z przebiegiem 88 tys km...


    Rok produkcji: 2008
    Przebieg w km: 88 320 km
    Podaje też VIN...
    Zatem go sprawdzamy i co nam wychodzi?
    Jak może QRWA pisać że auto nie kombinowane skoro przebieg pajac skręcił ????????

    Marka:VW
    Nr nadwozia: WVWZZZ1KZ8P033892
    Rok produkcji: 2008
    Przebieg: 141944 km
    QRWA, nie rozumiem takich pajaców...

    I jak może pisać, że auto w 100% nie uszkodzone skoro było bite w tył ??????????????????????????
    I to dość mocno co widać na zdjęciach ????














    http://webcache.googleusercontent.co...=www.google.pl





    NIE MAM QRWA SZACUNKU DO TAKICH LUDZI

  2. #2
    Powell
    Gość

    Domyślnie

    W****ia mnie myśl, że człowiek chcąc kupić auto musi szukać rok, a w takiej Szwajcarii można pójść i kupić w jeden dzień. Tylko u nas trzeba uważać na jeżdzące szpachlowozy.

  3. #3
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Modzie - Kris75- .Spoko możesz to wklejaj 80% wszystkiego ( w/g mojej stereotypowej teorii) ,,,,,,,LUDZIE KIEDY ZMĄDRZEJECIE ???? ,,,,ile jeszcze musi wody w Wiśle upłynąć ?? ....( ooo- to już chyba WIEM ) ....tyle musi aby Bałtyk został uznany za jezioro słodkowodne !! .....fauna się zmieni ..rybki ...a wędkarze pozostaną z zanętą
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  4. #4
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Andrzeju - Starszy Użytkowniku - tak, wklejam, staram się chociaż walczyć

  5. #5
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    A ja qźwa to myślisz , że "miecz do pochwy" ..schowałem .....

    nawet nie wiesz ( nie wiecie ) ile przez takie moje wpisy mam wrzuconych do "namiotu - nagich mieczy" .....naprawdę dostatek
    ale uj tam ...spokojnie czekam aż Bałtyk ogłoszą jeziorem ....a na otomotoszrotku zaczną handlarzyki wysprzedawać auta jako - "zasoby wojskowe" z MINUS przejechanymi kilometr
    Ostatnio edytowane przez Andrebar ; 31-08-11 o 01:00
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  6. #6
    Pilsener
    Gość

    Domyślnie

    Nie wiem o co cała afera? To jak dotąd najlepsze auto ze Szwajcarii jakie widziałem! Poduszki nie wywalone, wnętrze odświeżone, silnik wymyty, tył ładnie naprostowany i tak prędko szczeliny się nie rozejdą... Cena też odpowiada polskim standardom - przecież przy obecnym kursie franka chyba nikt normalny nie uwierzy że auto ze Szwajcarii może być czymś innym niż złomem? A że u nas ceny złomu wysokie i popyt duży to czemu pretensje do handlarzy, że kupują złom za granicą (gdzie jest tani) a przywożą tutaj (gdzie jest drogi).

    Tylko w tym kraju spotkasz opinie typu: "poduszka powietrzna to rzecz niebezpieczna i zbędna, dodatkowe zagrożenie, lepiej wyłączyć lub sprzedać bo jak wybuchnie w czasie jazdy to fukushima się chowa".

    A że opis różny z prawdą? Przecież każde ogłoszenie sprowadzonego złomu jest identyczne: "bezwypadek, garażowany, niski przebieg, pierwszy właściciel" - przecież to wszystko jest ściema na 100% mająca wyłapać te parę promili naiwnych idiotów. Podobnie działają reklamy wielu "cudownych rozwiązań" - obejrzyjcie jakieś telezakupy czy reklamy konkursów SMS.

    Tak samo mamy pretensje do "zaliczkowców" a oni tylko żerują na głupocie. Dopóki będą ludzie tak głupi, że chcą oddać oszczędności życia za złom to nic na to nie poradzimy, podaż musi się znaleźć choćby handlarzowi groziła kara śmierci.

  7. #7
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    -Pilsener-......afery nie ma ....MY tylko po swojemu z Modem ( jest kilku -KRIS- dlatego dopisałem 75) wymieniamy sobie opinie ogólnie dostępne na Forum ,,,,,,dzięki , że jesteś aktywny ....i dużo piszesz ....Ale czy do rzeczy to życie zweryfikuje i userzy
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  8. #8
    Mariusz
    Gość

    Domyślnie

    Moje rodzinne tereny Dużo jeszcze musi czasu minąć by zrozumieli, że klient coraz bardziej wybredny a sprzedanie wyplakowanego padła to już nie taka prosta sprawa

  9. #9
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Najgorsze, że NIC by się nie stało jakby dopisał - auto przywiozłem z lekkim uszkodzeniem tyłu - mam zdjęcia. Tyle. Licznika oczywiście nie ruszać.
    Ale nie, najlepiej jest napisać że w 100 % bezwypadkowe... A że szpachla na dachu?

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •