Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Ford Focus 1.6 Milicz WF05XXGCD55P43188

  1. #1
    Stworek
    Gość

    Domyślnie Ford Focus 1.6 Milicz WF05XXGCD55P43188



    Właśnie wróciłem z oględzin, na pierwszy rzut oka autko bardzo zadbane, środek w dobrym stanie, lakier także...państwo twierdzili że auto bezwypadkowe, oryginał, od 3 lat w ich rękach, jedyne co było robione to okolo 15 cm prawego tylnego progu, odbicia po kamieniach, wszelkie papiery są, bez problemu może to być auto dla żony bo pewne, i wszystko mówią uczciwie... ale auto całe mocno szpachlowane i malowane. Jedynym oryginalnym elementem w ori lakierze jest prawy błotnik, okolo 140 mikronów, całość do okoła od 300 miejscami grubo ponad 400. Dach - 400 , słupki od wewnątrz np. 257- 360 , jedynie prawy słupek w drugim lakierze. Stan wnętrza ok, półskóry nie zniszczone, ogólny stan techniczny ok, po przemierzeniu auta odpuściłem sobie sprawdzanie papierów i przebiegu. No ale wydaje mi się iż była mocna przygoda więc autko odpadło, zrobiłem sobie 200 kilometrową wycieczkę .

    Po oględzinach auta Pani twierdziła że nie wiedziała, i że wcześniej był Pan i sie z nim kłóciła o to że przebieg skręcony i całe auto malowane...tym samym wygadała się iż ktoś był i auto oglądał a ja miałem byc pierwszą osobą.

    Na drugi dzień po południu zadzwonił kolega, Państwo nadal twierdzą że auto całe w originale, wszystko super, i nie szpachlowane ani nie malowane nic oprócz prawego tylnego progu !!!

    Jeśli ktoś szuka auta nie bitego, to to odradzam.

    Link do aukcji:

    http://allegro.pl/ford-focus-1-6-16v...637519538.html

    nick sprzedającego: kaczorek_13_2017

  2. #2
    Starszy użytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Stworek - "wszelkie papiey" powiadasz, że widziałeś. Czyli jakie? Kto był złym w tej historii, skąd ta P/Focusa się wzięła na pięknej, naszej ziemi? Kto robił za importera?
    bez-wypadkowe.net — bawi i uczy

  3. #3
    Stworek
    Gość

    Domyślnie

    Nie, Państwo twierdzili że są wszelkie papiery na przebieg, do 80 tys książka i tuv jak dobrze pamiętam, sami dla siebie go ściągnęli z Niemiec,trzy lata temu - wszystko igła - tak było przez telefon zapewniane. Jak było naprawdę......nie wiem ... Jakieś papiery w aucie leżały ale po obadaniu blacharki odpuściłem temat sprawdzania reszty, bo auto pomimo że na pierwszy rzut oka bardzo fajne, po gruntownym sprawdzeniu ma historię wypadkową, i to nie małą zapewne.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •