Witam

Przestrzegam przed autkiem, Ford Focus 1.6 , nr vin WF05XXGCD55P43188

image ru

Właśnie wróciłem z oględzin, na pierwszy rzut oka autko bardzo zadbane, środek w dobrym stanie, lakier także...państwo twierdzili że auto bezwypadkowe, oryginał, od 3 lat w ich rękach, jedyne co było robione to okolo 15 cm prawego tylnego progu, odbicia po kamieniach, wszelkie papiery są, bez problemu może to być auto dla żony bo pewne, i wszystko mówią uczciwie... ale auto całe mocno szpachlowane i malowane. Jedynym oryginalnym elementem w ori lakierze jest prawy błotnik, okolo 140 mikronów, całość do okoła od 300 miejscami grubo ponad 400. Dach - 400 , słupki od wewnątrz np. 257- 360 , jedynie prawy słupek w drugim lakierze. Stan wnętrza ok, półskóry nie zniszczone, ogólny stan techniczny ok, po przemierzeniu auta odpuściłem sobie sprawdzanie papierów i przebiegu. No ale wydaje mi się iż była mocna przygoda więc autko odpadło, zrobiłem sobie 200 kilometrową wycieczkę .

Po oględzinach auta Pani twierdziła że nie wiedziała, i że wcześniej był Pan i sie z nim kłóciła o to że przebieg skręcony i całe auto malowane...tym samym wygadała się iż ktoś był i auto oglądał a ja miałem byc pierwszą osobą.

Jeśli ktoś szuka auta nie bitego, to to odradzam.

Link do aukcji:
http://allegro.pl/ford-focus-1-6-16v...637519538.html

nick sprzedającego: kaczorek_13_2017