Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Mazda Tribute 4x4 Comfort 2001/1998/124 PS

  1. #1
    artur_82
    Gość

    Domyślnie Mazda Tribute 4x4 Comfort 2001/1998/124 PS

    Co sądzicie o http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=wukcc23lprey

    To taki skośnooki Ford Maveric wg mnie - czy warto pchać się w "niszowe" modele ?

  2. #2
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    największą zaletą tego auta jest bardzo niezawodny silnik. Cenowo to jest ciekawa alternatywa dla innych smutnych aut tego typu. Mankament to korozja w mazdach. Nie wiem jak jest w tych modelach ale znając japończyków to blachy te same co w 6, 5, 3 i 2.

  3. #3
    kara.kahn
    Gość

    Domyślnie

    Mój znajomy takim jeździł. Spalanie miał troszkę większe- w okolicach 16-18 litrów po mieście bez wciskania na ostro. Sprzedawał ze trzy miechy...

  4. #4
    artur_82
    Gość

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że gazu ?

  5. #5
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Ten silnik jest zdecydowanie za mały do tej mazdy !!!!!!!!! mino iż jest to mały samochód to troche waży + 4x4 trzeba go deptać i wtedy spalanie może być całkowicie dobijające, to ze ma motor 2,0 nie oznacza iż auto mało pali, nie w tym segmencie, szukaj auta z dużym motorem bo mniej będzie palił jak to.

  6. #6
    sardzent
    Gość

    Domyślnie

    @artur_82 bardzo ciekawe autko, Mazdy z okresu okolo 2000 stylistycznie nie powalaly ale to byl kawalek porzadnej mechaniki, co do silnika nie przejmuj sie to lekki SUV (mniej niz 1.5T) a nie edycja MPS

  7. #7
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Samochód jest konstrukcyjnie oparty na Fordzie Escapeie także stylistyka jest od Forda z USA poprawiona na mazde Escape 3,0 pali podobnie ale jakoś jedzie. Ja tam wierze w to co kara.kahn napisał a wiem że escape 3,0 w automacie i jest wygodniejszy bo automat, i zrywniejszy bo ma 200kM , a spalaniem się zbytnio nie różni.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •