Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Poka¿ wyniki od 46 do 53 z 53

Temat: BMW E87 2000cm150k 2006 - Poddêbice (£ódzkie)

  1. #46
    Starszy u¿ytkownik Avatar moto-rzeczoznawcy
    Zarejestrowany
    lut 2014
    Sk±d
    £ód¼ i województwo
    Postów
    491
    Podziêkowano Thanks Given 
    18
    Podziêkowano Thanks Received 
    3
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    11

    Domy¶lnie

    @kris75

    masz racjê ,ten komentarz napisa³ sprzedaj±cy ,który wystawia³ to BMW jako ,uwaga : bez wypadkowe.
    I jeszcze dodam ,¿e ten bystry cz³owiek zrobi³ oczy jak 5 z³ (z rybakiem - ¿eby nie by³o) ,kiedy ustalono ,¿e oprócz przodu b³otnik TL by³ równie¿ naprawiany. A teraz ma czelno¶æ pisaæ ,¿e tylko nadkole.

    Zwracam honor dla zleceniodawcy.

    A teraz dwa s³owa dla naszego sprzedaj±cego.

    @patrykk782
    bardzo dziêkujemy za komentarz do oglêdzin. Mo¿esz kolego byæ wiêcej ni¿ pewien ,¿e ka¿dy wystawiony przez Ciebie samochód bêdzie na tym forum przedmiotem specjalnej troski (szczególnie w aspekcie elementów pod kolor).

  2. #47
    Kris75
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Ja tak jeszcze powiem Ci od siebie - NIE POJECHA£BYM W NIEDZIELE sprawdzaæ auto.
    Szanujmy swój czas - tak szybko nam up³ywa

  3. #48
    patrykk782
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ moto-rzeczoznawcy Zobacz post
    @kris75

    masz racjê ,ten komentarz napisa³ sprzedaj±cy ,który wystawia³ to BMW jako ,uwaga : bez wypadkowe.
    I jeszcze dodam ,¿e ten bystry cz³owiek zrobi³ oczy jak 5 z³ (z rybakiem - ¿eby nie by³o) ,kiedy ustalono ,¿e oprócz przodu b³otnik TL by³ równie¿ naprawiany. A teraz ma czelno¶æ pisaæ ,¿e tylko nadkole.

    Zwracam honor dla zleceniodawcy.

    A teraz dwa s³owa dla naszego sprzedaj±cego.

    @patrykk782
    bardzo dziêkujemy za komentarz do oglêdzin. Mo¿esz kolego byæ wiêcej ni¿ pewien ,¿e ka¿dy wystawiony przez Ciebie samochód bêdzie na tym forum przedmiotem specjalnej troski (szczególnie w aspekcie elementów pod kolor).
    Chwila, chwila, gdzie napisa³em, ¿e tylko nadkole? Napisa³em wyra¼nie w pierwszym po¶cie o tylnym lewym b³otniku. Niech Pan nie wypisuje bzdur tylko przeczyta uwa¿nie temat. A zdzwi³em siê bo nie wiedzia³em o tym.
    Forum chyba od tego jest aby wyraziæ swoj± opiniê? Czy mo¿e uwa¿a Pan inaczej? Moja opinia jest taka i tyle.

    Co¶ Pan sugeruje apropo moich samochodów? Proszê sobie sprawdzaæ gdzie Pan chce i ile Pan chce, a gwarantuje, ¿e sensacji Pan nie znajdzie. Nie jestem *****tem ani handlarzem.
    W zasadzie je¶li ma byæ przedmiotem specjalnej troski- mi pasuje;] Zawsze bêdê wdziêczny za jakiekolwiek sprawdzenie;]
    Ostatnio edytowane przez patrykk782 ; 25-01-17 o 19:10

  4. #49
    Starszy u¿ytkownik Avatar thomas
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Sk±d
    LZ
    Postów
    1,621
    Podziêkowano Thanks Given 
    332
    Podziêkowano Thanks Received 
    1
    Podziêkowano
    1 Post
    Si³a Reputacji
    12

    Domy¶lnie

    mo¿e i nie jeste¶ *****tem i krêtaczem, niemniej kilka rzeczy zatai³e¶ i posz³o w piêty, a na forum takim jak to trochê nie³adnie obsmarowywaæ zaufanego inspektora

  5. #50
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    £ód¼ - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,084
    Podziêkowano Thanks Received 
    3
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    18

    Domy¶lnie

    Osobi¶cie mia³em styczno¶æ kilkukrotn± z moto-rzeczoznawcy .... moim zdaniem s± bezstronni w swojej pracy - gada z Tob± jak z koleg± ale swoje robi nawet czasem chyba za dok³adnie bez jakiego¶ kolesiostwa - korzystaj± te¿ z dobrych stacji diagnostycznych ( jak jest taka potrzeba - u mnie kilka razy tak by³o ) .
    Pewnie nie w smak to ka¿demu ....mi by³a rybka przy ich oglêdzinach ale nie zgadzam siê z tym aby wieszaæ psy na fachowo¶ci moto-rzeczoznawcy .
    Osobi¶cie mogê ich poleciæ bez ¿adnych podtekstów o kumoterstwo czy inne tam wzajemne adoracje - s± OK !

    PS;
    od razu napiszê ,¿e jest to moja tylko opinia i nie mam za ni± ¿adnej ulgi czy "milszego spojrzenia" na auto od owych moto-rzeczoznawcy
    ....ale znaj±c ¿ycie nawet nie chcê siê domy¶laæ co tam w g³owie co poniektórych zakwitnie ...oby wiosna
    Ostatnio edytowane przez Andrebar ; 25-01-17 o 19:29
    Cz³owiek m±drzeje z wiekiem....szkoda tylko ¿e z wiekiem od trumny

  6. #51
    patrykk782
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Nie zatai³em kilka rzeczy, jedynie nie powiedzia³em o jednej- tylny b³otnik o którym sam nie wiedzia³em. O reszcie informowa³em i nie mam sobie nic do zarzucenia.
    Forum to forum, wyrazi³em opinie a nie obsmarowa³em. Tak to wygl±da³o u mnie. A jakiekolwiek sprawdzanie jak dla mnie bardzo dobry pomys³, sam mówi³em kupuj±cemu ¿eby zabra³ miernik, fachowca czy co tam sobie tylko chce.

  7. #52
    Moderator+ Avatar dural
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    Kuj-Pom
    Postów
    1,321
    Podziêkowano Thanks Given 
    526
    Podziêkowano Thanks Received 
    1
    Podziêkowano
    1 Post
    Si³a Reputacji
    15

    Domy¶lnie

    I na tym zakoñczmy bo robi sie off top

  8. #53
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    3M
    Postów
    16,353
    Podziêkowano Thanks Given 
    3,373
    Podziêkowano Thanks Received 
    206
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    10

    Domy¶lnie

    i zamykamy

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234

Tagi dla tego tematu

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •