Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Poka wyniki od 46 do 53 z 53

Temat: BMW E87 2000cm150k 2006 - Poddbice (dzkie)

  1. #46
    Starszy uytkownik Avatar moto-rzeczoznawcy
    Zarejestrowany
    lut 2014
    Skd
    d i wojewdztwo
    Postw
    491
    Podzikowano Thanks Given 
    18
    Podzikowano Thanks Received 
    3
    Podzikowano
    _______
    Sia Reputacji
    11

    Domylnie

    @kris75

    masz racj ,ten komentarz napisa sprzedajcy ,ktry wystawia to BMW jako ,uwaga : bez wypadkowe.
    I jeszcze dodam ,e ten bystry czowiek zrobi oczy jak 5 z (z rybakiem - eby nie byo) ,kiedy ustalono ,e oprcz przodu botnik TL by rwnie naprawiany. A teraz ma czelno pisa ,e tylko nadkole.

    Zwracam honor dla zleceniodawcy.

    A teraz dwa sowa dla naszego sprzedajcego.

    @patrykk782
    bardzo dzikujemy za komentarz do ogldzin. Moesz kolego by wicej ni pewien ,e kady wystawiony przez Ciebie samochd bdzie na tym forum przedmiotem specjalnej troski (szczeglnie w aspekcie elementw pod kolor).

  2. #47
    Kris75
    Go

    Domylnie

    Ja tak jeszcze powiem Ci od siebie - NIE POJECHABYM W NIEDZIELE sprawdza auto.
    Szanujmy swj czas - tak szybko nam upywa

  3. #48
    patrykk782
    Go

    Domylnie

    Cytat Napisa moto-rzeczoznawcy Zobacz post
    @kris75

    masz racj ,ten komentarz napisa sprzedajcy ,ktry wystawia to BMW jako ,uwaga : bez wypadkowe.
    I jeszcze dodam ,e ten bystry czowiek zrobi oczy jak 5 z (z rybakiem - eby nie byo) ,kiedy ustalono ,e oprcz przodu botnik TL by rwnie naprawiany. A teraz ma czelno pisa ,e tylko nadkole.

    Zwracam honor dla zleceniodawcy.

    A teraz dwa sowa dla naszego sprzedajcego.

    @patrykk782
    bardzo dzikujemy za komentarz do ogldzin. Moesz kolego by wicej ni pewien ,e kady wystawiony przez Ciebie samochd bdzie na tym forum przedmiotem specjalnej troski (szczeglnie w aspekcie elementw pod kolor).
    Chwila, chwila, gdzie napisaem, e tylko nadkole? Napisaem wyranie w pierwszym pocie o tylnym lewym botniku. Niech Pan nie wypisuje bzdur tylko przeczyta uwanie temat. A zdzwiem si bo nie wiedziaem o tym.
    Forum chyba od tego jest aby wyrazi swoj opini? Czy moe uwaa Pan inaczej? Moja opinia jest taka i tyle.

    Co Pan sugeruje apropo moich samochodw? Prosz sobie sprawdza gdzie Pan chce i ile Pan chce, a gwarantuje, e sensacji Pan nie znajdzie. Nie jestem *****tem ani handlarzem.
    W zasadzie jeli ma by przedmiotem specjalnej troski- mi pasuje;] Zawsze bd wdziczny za jakiekolwiek sprawdzenie;]
    Ostatnio edytowane przez patrykk782 ; 25-01-17 o 18:10

  4. #49
    Starszy uytkownik Avatar thomas
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Skd
    LZ
    Postw
    1,621
    Podzikowano Thanks Given 
    332
    Podzikowano Thanks Received 
    1
    Podzikowano
    1 Post
    Sia Reputacji
    12

    Domylnie

    moe i nie jeste *****tem i krtaczem, niemniej kilka rzeczy zataie i poszo w pity, a na forum takim jak to troch nieadnie obsmarowywa zaufanego inspektora

  5. #50
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skd
    d - Heidelberg
    Postw
    4,718
    Podzikowano Thanks Given 
    1,084
    Podzikowano Thanks Received 
    3
    Podzikowano
    _______
    Sia Reputacji
    18

    Domylnie

    Osobicie miaem styczno kilkukrotn z moto-rzeczoznawcy .... moim zdaniem s bezstronni w swojej pracy - gada z Tob jak z koleg ale swoje robi nawet czasem chyba za dokadnie bez jakiego kolesiostwa - korzystaj te z dobrych stacji diagnostycznych ( jak jest taka potrzeba - u mnie kilka razy tak byo ) .
    Pewnie nie w smak to kademu ....mi bya rybka przy ich ogldzinach ale nie zgadzam si z tym aby wiesza psy na fachowoci moto-rzeczoznawcy .
    Osobicie mog ich poleci bez adnych podtekstw o kumoterstwo czy inne tam wzajemne adoracje - s OK !

    PS;
    od razu napisz ,e jest to moja tylko opinia i nie mam za ni adnej ulgi czy "milszego spojrzenia" na auto od owych moto-rzeczoznawcy
    ....ale znajc ycie nawet nie chc si domyla co tam w gowie co poniektrych zakwitnie ...oby wiosna
    Ostatnio edytowane przez Andrebar ; 25-01-17 o 18:29
    Czowiek mdrzeje z wiekiem....szkoda tylko e z wiekiem od trumny

  6. #51
    patrykk782
    Go

    Domylnie

    Nie zataiem kilka rzeczy, jedynie nie powiedziaem o jednej- tylny botnik o ktrym sam nie wiedziaem. O reszcie informowaem i nie mam sobie nic do zarzucenia.
    Forum to forum, wyraziem opinie a nie obsmarowaem. Tak to wygldao u mnie. A jakiekolwiek sprawdzanie jak dla mnie bardzo dobry pomys, sam mwiem kupujcemu eby zabra miernik, fachowca czy co tam sobie tylko chce.

  7. #52
    Moderator+ Avatar dural
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skd
    Kuj-Pom
    Postw
    1,321
    Podzikowano Thanks Given 
    526
    Podzikowano Thanks Received 
    1
    Podzikowano
    1 Post
    Sia Reputacji
    15

    Domylnie

    I na tym zakoczmy bo robi sie off top

  8. #53
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    pa 2010
    Skd
    3M
    Postw
    16,355
    Podzikowano Thanks Given 
    3,373
    Podzikowano Thanks Received 
    206
    Podzikowano
    _______
    Sia Reputacji
    10

    Domylnie

    i zamykamy

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234

Tagi dla tego tematu

Zakadka

Zakadka

Uprawnienia

  • Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •