Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 32 z 32

Temat: Do wszystkich napalonych przy kupnie auta - czym grożą emocje - KONIECZNIE PRZECZYTAJ !!!!

  1. #31
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    ...a ludziska i tak szukają "nowych określeń" na STARE sprawdzone metody ,,,,,,,,
    Najważniejsze aby zdali sobie sprawę z konsekwencji kupna "emocjonalnego" ...bez jakiegokolwiek sprawdzenia nabytku !!

    Jak taki kupujący trafił na - Tomka- to po prostu miał "fart" ......bo i ja osobiście bym mu zaufał gdyż wiem , że potrafi odróżnić dobre auto, GODNE polecania od tych innych ....aby TANIEJ

    Osobiście nie mam takich "strzałów" .....pewnie wynika to ze specyfiki "zapotrzebowania" .....stare 8-15 letnie ....ale wypas i wygląd jak te za 42 Tys zł ......lub zbliżone do zdjęć z alemotoszroto albo giełdy samoch. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

    Ale qrde co będzie jak wszyscy nastawimy się na autka 3-6 letnie ??? ....kto pomoże tym co są mniej zasobni ????

    Od dawien dawna wiadomo , że obracając większą kasą - większe profity wyciągasz .......ale znam takich co kupują tylko "szroty" za kilkaset Euro i po "detajlingu" w wersji "POmrocznej" mają 1500-2000zł .......tylko jak za takim jedziesz to musisz okno zamykać - bo się udusisz ,,,,,albo tak bokiem posuwa że strach wyprzedzić .....o innych przypadłościach tych kupionych w "Okazji" nawet nie chce się pisać ....

    .....w sumie najważniejsze , że Ludzie się uczą i czasami coś przeczytają .....takie przecież od zarania były założenia Tego Forum
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  2. #32
    Antek83
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał netymark Zobacz post
    nie mogłem się jedynie zgodzić ze stwierdzeniem, że wizyta w aso jest obowiązkowa przy zakupie auta
    Obowiązkowa to gruba przesada, oczywiście popieram. ASO przydaje sie w określonej grupie aut. Ciekawa dyskusja sie wywiązała i bardzo dobrze, przemyslenia tutaj zawarte napewno przydadzą sie szerszej grupie forumowiczów.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •