Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Mercedes-Benz E320 WDB2112221B264364

  1. #1
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Postów
    13,332
    Podziękowano Thanks Given 
    181
    Podziękowano Thanks Received 
    231
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Mercedes-Benz E320 WDB2112221B264364

    Mercedes-Benz E320
    VIN: WDB2112221B264364
    Nr. rej. - EWIAN41

    Przebieg 264 000 km
    Dania 25.10.2013 - 379 000 km

    Polska 11.08.2015 - 235 766 km

    Link do ogłoszenia:
    http://otomoto.pl/oferta/mercedes-be...tml#9e23c7f9d1












  2. #2
    czorny125p
    Gość

    Domyślnie ?

    nie chciał bym wyjść na obrońcę bo może faktycznie coś jest na rzeczy, ale czy mógł byś wyjaśnić lub chociaż spróbować te daty przy szkodach , z tego wychodzi że ta mietła była bita niemalże co trzy dni, a likwidatorzy to sie chyba musieli w kolejce ustawiać szczególnie na przełomie roku, wg. mnie to jakiej bzdury są, może ten samochód sie nawety nie bity okazać a wy robicie guwnoburzę bez choćby logicznego przeanalizowania tematu i puszczacie dalej w eter

  3. #3
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Oczywiście...
    To, że miał 400 tys km 3 lata wstecz nie ma też znaczenia...
    Oczywiście...

  4. #4
    MahaRadza
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał czorny125p Zobacz post
    nie chciał bym wyjść na obrońcę bo może faktycznie coś jest na rzeczy, ale czy mógł byś wyjaśnić lub chociaż spróbować te daty przy szkodach , z tego wychodzi że ta mietła była bita niemalże co trzy dni, a likwidatorzy to sie chyba musieli w kolejce ustawiać szczególnie na przełomie roku, wg. mnie to jakiej bzdury są
    Nie które, zapewne się powielają, bo na przykład wcześniej wyliczyli ileś tam, a później powiedzmy była jakaś dopłata, bo były wnoszone zastrzeżenia.
    A skąd masz pewność, że samochód nie służył do stłuczek? Chyba nie muszę tłumaczyć procederu...

  5. #5
    czorny125p
    Gość

    Domyślnie no i?

    przebieg to inna para kaloszy - jak to mówią cena i przebieg do uzgodnienia, akurat w polsce ludzie lubią jak jest 1 z przodu a kupujący powinien oceniać stan samochodu a licznik kilometrów traktować tak jak by nie istniał, ale mniejsza o to mnie zastanawiają te rewelacje odnośnie szkodowości auta i tylko to czy ktoś jest to w stanie potwierdzić udokumentować lub chociaż sensownie wyjaśnić? bo jak do tej pory to kolega Mały1 wyciągnął z netu jakiś raport h...j wi czego on dotyczy nikt tego nie sprawdził ale we świat poszło,

  6. #6
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    To są dane z UFG, nie są to h*j wie z czego dane.
    Dane są potwierdzane zazwyczaj przez użytkowników - ew. mozesz zapytać w ubezpieczalni.

  7. #7
    czorny125p
    Gość

    Domyślnie

    ....chyba nie musisz tłumaczyć, ale skoro takie wszystko dla ciebie logiczne i czytelne to wytłumacz szkody z 21.12.15 , 23.12.15, 13.01.16 i 18.01.16 kwota maleje czy sugerujesz sam chodził i sie dopominał że mu za dużo wypłacili??? a może to 4 różne stłuczki? tylko że w 2 dni to by mu jeszcze lakier nie wysechł

  8. #8
    czorny125p
    Gość

    Domyślnie

    z tego co widzę to nie są to screeny z UFG tylko z jakiejś Autobaza.pl i bez żadnych danych samochodu

  9. #9
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Jak dla mnie to są różne szkody.
    Ściągnij cały raport, masz dane itd.

  10. #10
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Postów
    13,332
    Podziękowano Thanks Given 
    181
    Podziękowano Thanks Received 
    231
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał czorny125p Zobacz post
    bo jak do tej pory to kolega Mały1 wyciągnął z netu jakiś raport h...j wi czego on dotyczy nikt tego nie sprawdził ale we świat poszło,
    Nie dotyczy on tego co napisałeś tylko jest to raport z autobazy od tego MERCEDESA którego nr VIN jest podany w tytule tematu, a jak masz jakieś wątpliwości to sobie na autobazie.pl zakup raport dla tego nr VIN choć wg mnie nie jest to konieczne wystarczy sobie porównać przebiegi z autobazy z tymi z DANII




    Jak zapewne zauważysz są identyczne dopóki MERCEDES nie trafił do PL nawet daty się zgadzają

  11. #11
    czorny125p
    Gość

    Domyślnie

    OK wszystko się zgadza w temacie przebiegu , mnie chodzi o te szkody no troszke mi tu trąci myszką i podaje w wątpliwość wiarę w tę autobazę.pl, może warto było by to potwierdzić w UFG jak to ktoś wyżej napisał - jest taka możliwość

  12. #12
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    dziś potwierdzilem swoją szkodę i jeszcze jednego usera z forum zgadza się , jak masz jakąś szkodę to załóż temat podaj jej wysokość i kiedy była , najlepiej poprzyj jakimś dowodem to sprawdzimy...

    I poczytaj wpierw regulamin bo widzę że jeszcze do tego nie dotarłeś

  13. #13
    3ndriu
    Gość

    Domyślnie

    Zgadza się. Dodam, iż nie było odwołania od kwoty szkody w raporcie była jedna adnotacja o szkodzie.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •