Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: Ocena astra III 150KM

  1. #1
    abbab
    Gość

    Domyślnie Ocena astra III 150KM

    Witam

    Mógłby ktoś rzucić swoim fachowym okiem na to ogłoszenie?
    http://allegro.pl/opel-astra-150km-d...773768701.html

    Pozdrawiam

  2. #2
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Niewiem co Ci tu powiedzieć, ja zbytnio nic nie widze, może ktoś inny coś widzi, ale raczej mi się nie podoba auto, może vin rozkodować i czy miała listwy czy nie, bo bez tych listew jakaś brzydka jest, jakoś nie wierze w tą bez-wypadkowość i przebieg, ale zbytnio nic tu nie widzać, tylko mam wrażeenie że jest zaniedbana.

  3. #3
    Pilsener
    Gość

    Domyślnie

    Zdjęcia oczywiście zrobione tak, by jak najmniej było widać a czego nie widać to jest do ....
    Piękne zbliżenie na kierownicę, bo pewnie świeżo wymieniona ale na oparcia foteli już nie - nie ma czym się pochwalić? Może też jestem za trzeźwy, ale na desce widzę ślady regeneracji, znów ktoś zaoszczędził na porządnym flokowaniu lub kupnie całej deski? I cena nie za niska jak na taką wersję i wyposażenie? Warto popatrzeć, po ile takie w Niemczech chodzą - najtańszego widziałem za 6900 ojro ale może słabo szukałem?
    Auto sportowe, sprowadzone, od handlarza po umiarkowanej mocno cenie = dzwon na 99,9%.

    1 WLASCIECIEL
    -
    OD 3 LAT W KRAJU
    - takimi reklamami handlarze sobie d.... podcierają w swoich kanciapach, tyle są warte. Przebieg też pewnie można między bajki włożyć.

    Jak szukasz bezwypadkowego w dobrym stanie z niskim przebiegiem sportowego za umiarkowaną cenę to nie znajdziesz. A przynajmniej nie w tym kraju.

  4. #4
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    PILSNER.... Ty w końcu chłopie wytrzeźwiej. W każdym temacie piszesz to samo. Gdzie Ty tam widzisz deskę po regeneracji ?? Dla Ciebie nawet nowy samochód z salonu jest za tani i na 99,9% po dzwonie... W końcu od handlarzy... zarabiają na nim i to nie mało.Uspokoił się Grzechu z "cieniowaniami" to Ty zacząłeś....

  5. #5
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Kolega Pilsener powinine umiesci sobie w stopce "Auto sportowe = dzwon" zaoszczedzilo by to mu pisania

  6. #6
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Kris tylko była sytuacja że mówiliście iż auto nie było cieniowane, szczególnie Tytan mówił iż to była to kompresja zdjęcia, klient pojechał i wyszło na moje, ale tam już nic nie pisze bo zaś pewnie wszystko żle.

    http://bez-wypadkowe.net/showthread....opel-Astra-III

  7. #7
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    ja tu nie widze w tym poscie nic ze ktos byl, cos mie sie kojarzy ze to byl inny post i auto nie bylo cieniowane tylko malowane po calosci

  8. #8
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Tytan czytaj dokładnie w pierwszym poście, no pod koniec postu "malowany w koło prawie każdy element ,sporo szpachla......."

    Czasem jak coś widze to mówie, ale ja nie to cicho siedze, Krisowi przyznam racje, zamknołem się już jeśli tylko się domyślam, ale jak coś widze to mówie, ja nie to nie.

  9. #9
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Ta oferta wygląda na prywatną, możesz zadzwonić i wypytać. Ze zdjęć nic konkretnego i złego nie widać, a to co Grzechu i Pilsener mówią to bardziej w tym przypadku brzmi jak paplanina niż obiektywna ocena. Jedyne z czym się zgadzam, to stwierdzenie że cena rzeczywiście z niższej półki. Może wynikać z niewiedzy właściciela jeśli to byłaby jak przypuszczam oferta prywatna, może z czegoś innego. Jak dokładnie nie przetrzepiesz tematu to się nie dowiesz
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  10. #10
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Jakoob a co ja takiego gadam złego o tym aucie ??? Tyle że mi się niepodaoba i tyle.

  11. #11
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Właśnie to - bez konkretów ale mi się nie podoba, bez listew brzydka itp. To jest Twoja opinia i masz do niej prawo, niemniej dużo autorowi zapytania chyba nią nie pomogłeś
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  12. #12
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    No bo nikt, nic mu nieodpisywał długo i widze że chłopina siedzi patrzy w to co napisał i tak mu napisałem na samym początku napisałem że nie wiem co mu tu napisać, ze zdjęć nic zbytnio nie widać tylko jest jakaś dziwna, ma jakieś dziwne te listwy jakby ma je doklejone, a wygląda na jakiś tam wypas, jak na astre, być może miała listwy, i była walona jak szmatą o podłoge ale nie widać tego po niej i może nic jej nie było i tak jak mówisz że sprzedający jest nie świadomy cen tych samochodów.

    No trzeba zadzwonić i się wypytać co i jak.

    Pozdrawiam

  13. #13
    Pilsener
    Gość

    Domyślnie

    Gdzie Ty tam widzisz deskę po regeneracji ??
    - mogę się oczywiście mylić, ale widzę różnicę w odcieniu i wyprofilowaniu w miejscu gdzie powinna być poducha pasażera (bo że tam jest to już mocno wątpliwe), ale bez oglądania z bliska to jak wróżenie z fusów, może odblask światła albo kompresja fotki. Nie ma co się kłócić, bo na zdjęciach g.... widać a dlatego g.... widać, bo sprzedawca nie ma czym się chwalić, dla mnie to proste. I jeśli sprzedawca łże, że pierwszy właściciel to całą bajkę o bezwypadkowości, niskim przebiegu, nie wymagającym wkładu nic nie pukającym nic nie stukającym bogatym wyposażeniu też można między bajki włożyć. Dla mnie to także jest proste.
    Dla Ciebie nawet nowy samochód z salonu jest za tani i na 99,9% po dzwonie
    - gdzie tak piszę? Mówię tylko, że odfiltrowałem sobie ten rocznik i model, wersja sport i tak dalej i najtańszy wyskoczył po 6900 ojro. Przecież nie jest tajemnicą, że 90% użytkowników wrzuca tu jedne z najtańszych ofert.

    Kolega Pilsener powinine umiesci sobie w stopce "Auto sportowe = dzwon"
    - dobry pomysł Piszę tylko, że wśród samochodów sportowych dzwony są częstszym zjawiskiem niż niesportowych Ktoś się nie zgadza? Kupując takie auto należy mieć świadomość, że dziadek to nim na rehabilitację nie jeździł. A jeśli dodatkowo jest sprowadzone i z drugiej ręki to szansa na dzwon urasta nam niemal do 100%. Prosta statystyczna kalkulacja. Jak ktoś nie wierzy zapraszam na plac

  14. #14
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Tylko co to za auto sprotwe ?????? gdzie ono jest ???? bo ja niewidze ???? chyba ślepy jestem, astra III 1,9 CDti 150 koni w 5 furkach to auto sportowe??? bo ktoś napisał wersja sport nosz niesamowity sportowiec.

  15. #15
    nitrocars
    Gość

    Domyślnie

    Bo to nie jest auto sportowe i tyle. A co do tych zdjęć to trzeba zadzwonić wypytać nie każdy musi robić profesjonalną sesję na aukcje - możliwe że jest to osoba prywatna która zrobiła foty telefonem i wystawiła swoje auto do sprzedaży. Co do deski to nie komentuje bo nie ma co komentować kolejny pesymistyczny komentarz kolegi Pilsenera z delikatną wizją końca świata i strzałów po katastrofie w Smoleńsku... Panie Pilsener zaaplikuj Pan sobie coś na depresje...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •