Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Ocena BMW E91 320

  1. #1
    jerrry1
    Gość

    Domyślnie Ocena BMW E91 320

    Witam.
    Ostatnio wpadło mi w oko następujące auto:
    http://allegro.pl/bmw-e91-320d-163ps...767998484.html
    Będę wdzięczny za opinie i uwagi, warto??

  2. #2
    netymark
    Gość

    Domyślnie

    Albo koleś nie umieścił danych o przebiegu albo jest już późno a jestem zamroczony.
    Nie wiem czy to twoje wymarzone auto ale poczytaj tutaj o tym silniku:
    http://moto.wp.pl/kat,123194,title,D...wiadomosc.html
    i dobrze go sprawdź przed zakupem.
    Zgodnie z tym co tam napisali warto zobaczyć co ile zmieniali olej jeśli jest coś takiego jak książka serwisowa. Obecnie podawane przez producentów przebiegi między wymianami rzeczywiście zarzynają silniki u wielu producentów, znam z autopsji.

  3. #3
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    a jaki przebieg?
    W tej cenie zagranicą nie dostaniesz nic innego jak mocno uszkodzone lub z przebiegiem od ok. 300tys km w górę lub ostatnio modne: auto używane w firmie (z odliczonym VATem) bez podatku, na fakturę VAT-marża.
    W tej cenie możesz kupić gołe e91 z 2005-2006r nic więcej.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  4. #4
    jerrry1
    Gość

    Domyślnie

    Przyznam, że nie jest to moje wymarzone auto ale w tej wersji i kolorze b. mi się podoba.
    Mój brat jeździ E46 320 i poza wymianą turbo nic nie robi, a widząc spalanie to coraz bardziej skłaniam się ku tej marce.
    Z racji że na wiosnę zostanę ojcem, szkoda mi jasnego wnętrza jakie mam aucie i dlatego rozglądam się za czym innym a i kombi to dodatkowy atut.
    Od 2,5 roku użytkuję Mazdę 3 sedan 2,0B AT z 2008 roku. Przebieg to ok 40 tyś km i wiem że jeszcze wiele lat do przejechania bez awarii.
    I wierzcie mi lub nie auto jest w stanie niemal idealnym (ale oczywiście ma swoje wady), jestem strasznie pedantyczny w stosunku do niego dlatego nie wyobrażam sobie, dziecka wymiotującego na tylniej kanapie.

  5. #5
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał netymark Zobacz post
    Albo koleś nie umieścił danych o przebiegu albo jest już późno a jestem zamroczony.
    Nie wiem czy to twoje wymarzone auto ale poczytaj tutaj o tym silniku:
    http://moto.wp.pl/kat,123194,title,D...wiadomosc.html
    i dobrze go sprawdź przed zakupem.
    Zgodnie z tym co tam napisali warto zobaczyć co ile zmieniali olej jeśli jest coś takiego jak książka serwisowa. Obecnie podawane przez producentów przebiegi między wymianami rzeczywiście zarzynają silniki u wielu producentów, znam z autopsji.
    takie problemy moze miec kazdy silnik jak sie o niego niedba
    problem klapek jest juz dobrze znany od dlugiego czasu i wystepuje w 3.0d i 2.5d rowniez, mozna sie ich pozbyc
    zmiana oleju po 25-30 tys wkonczy kazdy silnik
    seperator oleju jesli jest to w kazdym aucie nalezy go czyscic lub wymieniac

    na a turbo i dwu masy gdzie sa tam padaja a wszystko zalezy od stylu jazdy kierowcy

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •