Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Auto Brokerzy

  1. #1
    erwinrommel44
    Gość

    Oko Auto Brokerzy

    Witam Na wstępie chciałbym przeprosić jeśli mój temat będzie nieadekwatny to działu jestem tu nowy na forum i szukałem czegoś zbliżonego tematycznie). Mianowicie w niedługim czasie planuje zakup samochodu używanego. Jak każdy dobrze wie, szansa trafienia na uczciwego handlarza jest BARDZO mała ( albo ja się tak znam tylko poprostu naczytałęm i nasłuchałem). Ostatnio wpadłem na coś takiego jak Auto Brokerzy. Czyli goście którzy dla ciebie szukjaą wymarzonego i nie lipnego auta, potrącając prowizje od tego. Ja sam nie podjąłbym się szukania dobrego egzemplarza bo nie znam się na tym na tyle by nie wejść na tzw. mine, by bująć się potem z samochodem niespodzianką. Pyanie moje brzmi, czy znacie kogoś lub firme która się zajmuje tego typu uslugami. Kogoś godnego zaufania i polecenie ze Szczecina lub ogólnie Zachodniopomorskiego. Wiem że istnieje taka firma jak "Seventy seven" na stronie "Wymarzoen-auto pl" , ale panowie zajmują sie smochodami z rocznika od 2010 w góre.Mój target to Honda Accord VII generacji w roczniku między 2006 a 2008. Prosze o pomoc.Jeśli zaśmieciłęm tematem nie tam gdzie trzeba to przeniose go. Dziękuje z góry za pomoc i wyrozumiałość

  2. #2
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    W sumie to śmiało uderzaj Tomka udziale sie czasem u nas owszem sa to przeważnie nowsze auta ale może coś pomoże
    Na forum tez znajdziesz kilak osób które mogą mieć w ofercie coś czego szukasz jak również pomoc w zakupie za granicą też jest możliwa

  3. #3
    erwinrommel44
    Gość

    Domyślnie

    Nie chciałbym być zbyt nachalny lub zbyt wiele wymagający. Ale czy te osoby mają jakieś swoje strony internetowe czy cos? i Gdzie na tym forum mógłbym je odszukać oraz które to osoby?

  4. #4
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Na forum szukaj użytkownika Tomec.
    Mają dobre oferty więc śmiało uderzaj

  5. #5
    erwinrommel44
    Gość

    Domyślnie

    Narazie brak odpowiedzie

  6. #6
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    obiecać nie mogę ale może ja coś pomogę
    http://sprowadzanieaut-czeslaw555.bl...ie-auta-z.html
    Pozdrawiam

  7. #7
    erwinrommel44
    Gość

    Domyślnie

    O! Wezme tez pod uwage wygląda obiecująco Jak coś to będe się odzywał

  8. #8
    erwinrommel44
    Gość

    Domyślnie

    A Pan Panie Czesławie w jakim rejonie Polski działa?

  9. #9
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Oprócz powyższego jest również trochę inna opcja jakby tamte nie wypaliły. Jak coś znajdziesz np. na południu Polski to jest tam trochę inspektorów od nas z forum, możesz zlecić sprawdzenie auta i też bez znajomości branży będziesz sporo więcej wiedział czy egzemplarz do czegoś się nadaje.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  10. #10
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Cytat Napisał erwinrommel44 Zobacz post
    A Pan Panie Czesławie w jakim rejonie Polski działa?
    wszędzie wejdzie pan na moją stronę (link w poście wyżej) i przeczyta pan gdzie działam
    Pozdrawiam

  11. #11
    erwinrommel44
    Gość

    Domyślnie

    Tylko widzi Pan Panie Jakoob. Wolałbym być obecny przy oględzinach, w sensie dobrze by było mieć kontakt bezpośredni z ekspertem, nie jedynie podesłać lik do sprawdzenia auta i potem dostać werdykt końcowy

  12. #12
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    To jak chcesz to zrobić?
    Pozdrawiam

  13. #13
    erwinrommel44
    Gość

    Domyślnie

    Myślałęm by pomógł Pan wyszukać dobry egzemplarz interesującego mnie samochodu oraz ( jeśli byłoby to możliwe) zobaczyć go i być obecnym przy oględzinach. Ponieważ można by było na bierząco wymienić poglądy i wysłuchać Pana odnośnie uwag i wedryktu

  14. #14
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    więc proszę do mnie napisać, podając swoje kryteria, silnik roczni, wyposażenie itp.i oczywiście budżet jaki jest na auto, może coś znajdę
    Pozdrawiam

  15. #15
    erwinrommel44
    Gość

    Domyślnie

    Narazie sprawa wygląda tak prosze Pana, że samochów chce kupowac z poczatkiem nowego roku. Na tę chwile chciałem przeszperać fora oraz strony www odnośnie znalaezienia kogos lub firmy, która zajmuje się tym czym Pan Panie Czesławie, oraz ceny interesującego mnie samochodu ( jakie są średnie stawki). Troche mi to zajeło bo już dobre 2 miesiące śledze to wszystko. Po opiniach i informacjach wygląda na to że skorzystam z Pana oferty gdy już bede gotów. Wiem że to może sie wydać dziwne. W sensie, facet szuka samochodu i kogoś z kim będzie mógł to zrobić ale jeszcze nie teraz :P Lubie porpostu mieć 10000% pewność i w miare dobrze być zorenitowanym by nie było potem, jak w przypadku wielu historii jakie się czyta i słyszy od ludzi.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •