Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Peugeot 5008 Ostrów Mazowiecka VF30E8HR8BS271254

  1. #1
    Snowflake_
    Gość

    Domyślnie Peugeot 5008 Ostrów Mazowiecka VF30ERHHAAS173894

    Witam,

    Byłem, widziałem nie polecam stanowczo. Facet to typowy Mirek handlarz, auto z komisu na moje odkryte wtopy wzruszał ramionami i udawał głupiego.

    Samochód przebadany czujnikiem i blacha cala ok natomiast przednie błotniki są plastikowe i tam sie tego nie sprawdzi a tam właśnie się działo. zderzak na pierwszy rzut oka widać ze kombinowany, odstaje po każdej ze stron, wymieniana chłodnia (ok moze być wymieniana z różnego powodu ale tu sądzę że była wymieniana po dzwonie) mocowania zderzaka u góry wszystkie powykrzywiane. Dodatkowo jeden ksenon nie świecił- otworzyłem lampę = połamane zaczepy żeby umocować żarnik, czyli żarnik z przetwornica sobie dyńda w lampie - lampa do wymiany. Dodatkowo w tylnych drzwiach we wnękach dziwne wgniecienia tak jakby po przytrzaśnięciu pasem ale po dwoch stronach w sporej ilośći. Odkrecana łapa silnika od storny rozrządu i nie umiejetnie przykrecona - objechane śruby. Uszczelki drzwi od storny pasazera powycinane na wysokosci deski rozdzielczej zeby sie drzwi domykały.

    Środek - szpary miedzy deska rozdzielcza a slupkami potężne, schowek pasażera po otwarciu odpadł całkowicie.

    Od spodu go nawet nie oglądałem bo poprostu nie było już sensu.

    Auto sprawdziłem po vin'e w salonie w ktorym kiedys pracowałem.
    W 2013 roku auto miało 163 tyś i wymieniana pompe wtryskową, szyny fotela i jakąś drobnicę.

    Do faceta dzwoniłem kilkukrotnie i zapewniał ze nic nie robione a auto to poporstu masakra, opony szrot, hamulce szort aż strach pomyśleć co tam od spodu się dzieje. Z blachą mu sie udalo bo jak ktos z czujnikiem przyjedzie to na blasze nic nie znajdzie a auto podejrzewam miało konkret dzwona z przodu.


    Link do aukcji: http://allegro.pl/peugeot-5008-hdi-d...537049540.html

    Vin pojazdu: VF30ERHHAAS173894


    Zrzuty ekranu:


    Ostatnio edytowane przez Snowflake_ ; 09-10-16 o 21:23

  2. #2
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Podłączałeś diagboxa?
    Daj dobry VIN.

    Zobacz co można z diagboxa wyciągnąć...

    http://bez-wypadkowe.net/showthread....ielin-Katowice

  3. #3
    Snowflake_
    Gość

    Domyślnie

    Nic nie podpinałem bo nie widzialem juz w tym sensu poprostu.... VIN poprawiony, dzieki za uwage

  4. #4
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Cóż - cała Ostrów Mazowiecka...
    Pierwsza rejestracja lipiec 2010 - ale oczywiście wpisany 2011 rok...
    A masz diagboxa?

  5. #5
    Snowflake_
    Gość

    Domyślnie

    nie mam wlasnie diaga, mam znajomego ktory jest diagnosta w aso peugeota w ktorym kiedys pracowalem ale on nie zawsze jest w stanie jechac i ogladac :/ ehhh cos czuje ze to beda dlugie poszukiwania bo raczej sieuparlem na ten model i pewne wyposazenie i nie chce tego zmieniac

    jesli chodzi o rocznik ze 2010 a wpisany 2011 no to wiadomy temat hehe dla mnie to jest chore jak auto jest 2010 to jest 2010... po zdjeciach juz wiedzialem ze to jakas mina ale mowie mam niedaleko bo i tak bylem po drodze to wstpaie- wiedzialem ze cos napewno jest nie tak no bo wiaodmo import z zaagranicy to musi cos byc nie tak ale sadzilem ze bedzie jakas drobna sprawa typu dojechany z przodu, wymieniane chlodnice pas i tyle....

  6. #6
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    świetne podejście, uwielbiam takich klientów "COS MUSI BYC NIE TAK". To tak jakby każdego kleinta z góry określać jako pijaka i *******ja - wszak to Polak btw miales niedaleko? Z Tych do Ostrowa Mazowieckiego?
    Ostatnio edytowane przez czapaja ; 10-10-16 o 07:56

  7. #7
    Snowflake_
    Gość

    Domyślnie

    Skoro auto w takim wyposażeniu jest tansze niz takie samo krajowe to no chyba jasne ze cos jest nie tak ?
    Jechałem służbowo pod Ostrów...

  8. #8
    Starszy użytkownik Avatar thomas
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Skąd
    LZ
    Postów
    1,621
    Podziękowano Thanks Given 
    332
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Nie Ostrowa a Ostrowii Mazowieckiej Twoja przygoda to klasyka polskiego apaczingu z deserem w Ostrowii...nie jeden juz wracal z tamtad z podkulonym ogonem, bo wydawalo mu sie, ze Boga za nogi zlapal kupi w cenie wersji podstawowej wypass

  9. #9
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    w takim budżecie nie ma szans na dobre auto http://bez-wypadkowe.net/showthread....manual-automat
    Pozdrawiam

  10. #10
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Postów
    13,314
    Podziękowano Thanks Given 
    181
    Podziękowano Thanks Received 
    230
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    Kraj pochodzenia to Francja więc można się było spodziewać że w całości do PL nie przyjechał

  11. #11
    Snowflake_
    Gość

    Domyślnie

    Proszę o zamkniecie tematu.

  12. #12
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    W swoim imieniu czy sprzedawcy?
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  13. #13
    Snowflake_
    Gość

    Domyślnie

    Moim oraz sprzedawcy, dogadaliśmy się

  14. #14
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    OOooookkkkk...
    Dogadaliście się...
    Chyba właściciel się lekko wkurzył i Ci "przygadał"

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •