Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Peugeot 407 VIN: VF36DRFNB21057773 Września (Opatówko)

  1. #1
    yanek
    Gość

    zły Peugeot 407 VIN: VF36DRFNB21057773 Września (Opatówko)

    Witam podwójnie,
    gdyż jestem tu po raz pierwszy

    Wczoraj byłem sprawdzić to "cudo" z tematu w ASO Peugeot w Środzie Wielkopolskiej. Sprzedający "daje sobie rękę uciąć", że auto jest w 100% bezwypadkowe, a do tego żaden element blacharski nie był naprawiany, czy nawet powtórnie lakierowany, gdyż sprawdzał auto miernikiem lakieru. Zapewnia też, że ma oryginalny przebieg, który bez problemu można sprawdzić w ASO, gdyż auto jest krajowe. Mówi też, że jest dopiero drugim właścicielem i kupił auto od męża kobiety, która podobno zmarła na raka i auto stało długo w garażu - stąd ten mały przebieg itp. itd. - Bajkopisarz bez skrupułów. W ASO wyszło, że:

    1. Peugeot miał prawdopodobnie jakąś kolizję/wypadek, gdyż maska ma grubą warstwę szpachli, a do tego podczas jazdy cały czas dosyć mocno drga (sprzedający zapewniał, że ten model tak ma i to jego wada fabryczna, a w ASO zupełnie temu zaprzeczyli). Ponad to bok auta prawie w całości był powtórnie lakierowany.
    2. Auto miało do tej pory 4 właścicieli w tym pierwszym właścicielem była firma, a przebiegu w żaden sposób nie można sprawdzić w ASO, więc ten niski przebieg rzędu 100000 km w 12 letnim zagazowanym aucie można włożyć między bajki.
    3. Na komputerze wyskoczyły 3 błędy, których nie można było usunąć:
    - klimatyzacja (słabo działała i śmierdziała jak się ją włączyło)
    - czujniki lusterek
    4. W zawieszeniu są do wymiany łożyska na kolumnach mcpersona (dosyć głośno je słychać i są do wymiany na już).

    Być może nie jest to najgorsze auto (ja się jednak nie zdecydowałem), ale zdecydowanie nie jest warte swojej ceny (widziałem dużo ładniejsze), a sprzedającego (sprzedających - cała rodzina) najlepiej w ogóle nie słuchać, bo kłamie bez zawahania na każdym kroku...

    Link do ogłoszenia: http://allegro.pl/show_item.php?item=6512783955

    Zrzut ekranu 2016-10-01 (godz. 16.29.46).jpg

  2. #2
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    jaka to ta gruba warstwa byla na tej masce ? jak błotniki? ruszane nie ruszane?

  3. #3
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    po zdjęciach widać że błotnik, maska mają inne odcienie od pozostałych elementów.
    " Przebieg to tylko 109 tys km (można sprawdzić po podłączeniu komputera) " w ASO tego nie sprawdzili ?
    Pozdrawiam

  4. #4
    Snowflake_
    Gość

    Domyślnie

    wystarczy ze nie ma historii gwarancyjnej i juz przebiegu w aso nie sprawdzisz niestety, takie peugeot ma bazy danych.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •