Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Które auto kupić? za i przeciw...

  1. #1
    b9843714
    Gość

    Zawstydzony Które auto kupić? za i przeciw...

    Witam
    przymierzam się do zmiany auta

    Potrzebuje auta które będzie mniej więcej nie zawodne oraz nie od, mówi mi posłuszeństwa w trasie a przynajmniej nie takie które doprowadzi do zaprzyjaźnienia z właścicielami warsztatów

    Podsumowując chce kupić Sedana lub HB oczywiście rocznikowo 2000+

    Silniki myślę, że od 1.6 do 2.0 (Wyjątek Volvo 2.4) raczej benzyna ewentualnie jeśli trafi coś w super stanie to Diesel

    Sedany:
    BMW e46
    Seat Toledo
    Opel Vectra B
    Opel Vectra C
    Volvo s60

    HB:
    Audi A3
    Toyota Corolla e12
    VW Golf IV
    Opel Astra III

    Dodam iż mam możliwość sprowadzić auto z zagranicy także cena auta jest ruchoma o +/-3tys

    Jeśli chodzi o Volvo mam możliwość zakupu s60 od pierwszego właściciela z niskim przebiegiem serwisowane w skórach oraz pełną elektryką klimą itd.

    Podsumowując licze na pomoc którymi autami warto się zainteresować a które odrzucić. Chciałbym aby zostały wypisane wszelkie za i przeciw odnośnie danych modeli oraz jak wygląda porównanie cen części tych aut.

    Z góry Dzięki
    Ostatnio edytowane przez b9843714 ; 31-07-11 o 08:43

  2. #2
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Jeśli masz możliwość zakupu pewnego Volvo to nie zastanawiaj się więcej, bo Ci ktoś go zgarnie.

  3. #3
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Spory rozrzut jeśli chodzi o segmenty...Vectra B vs Vectra C? Nie bardzo rozumiem to tak jakbyś miał wybierać pomiędzy Golfem III a Golfem IV. Najdroższe w utrzymaniu będzie BMW, Audi i Toyota. Ople mają przystępne ceny części zamiennych. BMW jeśli kupisz zadbane i serwisowane odpowiednio odwdzięczy się bardzo komfortem. Dobrego Golfa ciężko ci będzie znaleźć. Ciężko porównywać S60 do Vectry B....Dopisz jakieś konkretne kryteria po co ci auto, może wtedy będzie prościej doradzić. A najlepiej zrób jak pisze carl....bierz pewne Volvo

  4. #4
    b9843714
    Gość

    Domyślnie

    Precyzując potrzebuje auto uniwersalne w trase i do miasta. czyli 50% na 50% przebieg myślę ze 15tys rocznie czyli raczej taki diesel czy benzyna mi jest obojętny. Dałem Vectre B vs Vectre C ze względów że można je kupić 2000+r a nie wiem czy przypadkiem nowsza vectra nie jest gorszym następcą starszej. Jeśli chodzi o volvo to mam je zarezerwowane ale obawiam się tego koszmarnego promienia skrętu zwłaszcza w mieście. Dla tego chciałbym porównać wyżej wymienione auta za i przeciw. Licze na pomoc

    PS: Volvo jest zarezerwowane i w ciągu kilku dni na 100% nie ucieknie

  5. #5
    chi_mera
    Gość

    Domyślnie

    Bierz S60, bez zastanowienia

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •