Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Autoexpo Rudolf-Diesel-Straße 7, 35463 Fernwald, Niemcy

  1. #1
    mariop4
    Gość

    Domyślnie Autoexpo Rudolf-Diesel-Straße 7, 35463 Fernwald, Niemcy

    Witam

    ktoś ma jakieś opinie o w/w miejscu?

    Da się cośtam kupić ?
    Osoba prywatna moze zakupić tam auto? płatnośc gotówką wchodzi w gre czy tylko przelew - bo tak wyczytałem w necie.

  2. #2
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Auta z leasingow w przeróżnym stanie. Popros wcześniej o expertyze Dekry na auto które Cie interesuje, wysylaja skrocona na zyczenie. Ceny raczej mało atrakcyjne w porównaniu do średnich notowan w Polsce.

    Platnosc - w 2010/2011 placilem gotowka, kupiłem tam kilka sztuk jeszcze pod zamówienie klientów. Sama obsluga, logistyka - milo i przyjemnie. Ostatnio bywam tam tylko przy okazji odbiorow aut które trafiają od nich na aukcje, starsze roczniki przyjmowane w rozliczeniu za nowsze.

  3. #3
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    j/w ....+ to co napisał -czesław555- na czacie
    od kilku lat wpłata tylko przelewem - logistyka kiepska - żadnych próbnych jazd - odpalić pomogą jak aku siadł
    w sumie o cenie tzw FP też nie pogadasz - sukces jak 90-100e stargujesz
    Ale opisy spoko / uczciwe z tego co pamiętam ....ze 3-4 lata też tam nie byłem więc info zapewne kiepskie i może być nieaktualne - mało wartościowe
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  4. #4
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Jezdzilem tam każdym autem jakim byłem zainteresowany. Na miejscu maja kilka kompletow czerwonych tablic dealerskich. Zreszta dla nieznających jezyka jest tam tzw. nizszy placowy z Polski

    Odnosnie logistyki miałem bardziej na myśli cala otoczke zwiazana z wydawaniem pojazdu niż z jazdami próbnymi.

  5. #5
    Lopez
    Gość

    Domyślnie

    A czy oprócz auto expo, dat autohus są inne duże firmy, autohandle byle nie jakieś szemrane które sprzedają samochody po kontraktowe, po leasingowe, itp. mają na placu duża ilość aut do obejrzenia w jednym miejscu. Może ktoś coś podpowie, mam dość oglądania przystanków powypadkowych i wyjeżdzonych z polskiego salonu zakup aut dla siebie do działalności.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •