Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: IDM Finanse Bielska 09-400 Płock

  1. #1
    elemis
    Gość

    zły IDM Finanse Bielska 09-400 Płock

    http://allegro.pl/show_item.php?item...939#7e5b77e65b
    Panowie odradzam sprzedawce podanego jak wyżej. Miałem okazję rozmawiać z panem o aucie z linku przez telefon pan zachwalał że cukierek i do serwisu mogę auto zabrać więc wszystko wyglądało ok do momentu poproszenia o numer vin to pan powiedział że mi wyśle w sms-ie. Po 24h brak obiecanego vin-u więc znowu dzwonie pan mówi że zapomniał wię zaraz wyśle znowu czekam 24h i nic więc sami widzicie jakie cukiereczki pan ma do sprzedania a podejście do klienta pierwsza klasa. A dodać należy że 2x maila pisałem i sms-a wysłałem z przypomnieniem. Nie polecam

  2. #2
    Moderator+ Avatar dural
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Kuj-Pom
    Postów
    1,321
    Podziękowano Thanks Given 
    526
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Ty tak na powaznie?

  3. #3
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Elemis, powiem Ci, że jak popracowałbyś jako sprzedawca aut to wiedziałbyś czemu są takie a nie inne zachowania
    Załóżmy, że po Twojej rozmowie miał kilka innych telefonów.
    Myślisz, że pamięta na który miał wysłać VIN?
    I teraz jak on w ciągu dnia ma 100-150 telefonów, rozmów itd - połowa go prosi o numer VIN, myślisz, że jest w stanie wszystkie numery podać?
    Zwłaszcza jak wyślemy np esemesa - "proszę o numer VIN Skody" .
    A handlarz ma cztery skody i o każdą był telefon
    Chłop skończył pracę i siada w domu i czyta - proszę o numer VIN...
    Teraz jak ma podać skoro auta są na placu a on w domu...
    Oczywiście, że to PODEJRZANE, że nie chce dać numeru VIN ale na pewno nie jest to powód do tego by go dać do niepolecanych

    Co innego oczywiście jak dzwonisz na prywatną ofertę i prywatny właściciel nie chce podać numeru VIN albo nie dosyła - tu jest inna sprawa, bo albo jest w pracy albo czegoś się obawia.
    Obawia się zarówno o swoje auto (naczytał się w necie jak to po zdobyciu numeru VIN auto zostało skradzione ...) jak i tego, że ktoś coś w historii wygrzebie...

    Trochę więcej dystansu

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •