Poka¿ wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Autostrada naci±gaczy, czyli uwa¿aj na ******ów drogowych

  1. #1
    Starszy u¿ytkownik Avatar DRED
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    £ódzkie
    Postów
    314
    Podziêkowano Thanks Given 
    84
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    14

    Domy¶lnie Autostrada naci±gaczy, czyli uwa¿aj na ******ów drogowych

    http://www.dziennikzachodni.pl/motof....html?cookie=1

    Generalnie niby nic wielkiego ale mi osobi¶cie trafi³a siê taka sytuacja wypisz wymaluj jak z artyku³u powy¿ej. Nie zatrzyma³em siê i nie ukrywam ¿e mia³em trochê wyrzuty sumienia przez pewien czas. Najgorsze jest to ¿e ludzie boj±c siê bêd± olewaæ takie sytuacje na drodze a ucierpi± tylko ci którzy bêd± naprawdê potrzebowaæ pomocy.
    Ostatnio edytowane przez DRED ; 19-07-11 o 00:21
    mo¿e ford g...wort ale jedzie sie jak lord

  2. #2
    Kris75
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Muszê przyznaæ, ¿e mia³em ju¿ takie spotkanie - tyle, ¿e go¶cie byli ¶niadzi Pier¶cieñ jaki mi rzuci³ móg³by pos³u¿yæ jako hantel, cholewcia I znaj±c ten knif zamkn±³em szybê, u¶miechn±³em siê, pokiwa³em g³ow±, powiedzia³em ja ja danke danke - i ... odjecha³em Mina go¶cia bezcenna
    Zw³aszcza jak siê skapn±³, ¿e pier¶cieñ pojecha³ ze mn±
    Sprawdzi³em oczywi¶cie u jubilera - 100% tombak

  3. #3
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    WL
    Postów
    3,476
    Podziêkowano Thanks Given 
    356
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    Jak ma siê miêkkie serce trzeba mieæ tward± dupê-tak kiedy¶ us³ysza³em i to jest w dzisiejszych czasach niestety prawda. Ufaæ to rodzinie za du¿o nie mo¿na tym bardziej je¶li chodzi o kasê bo znam kilka przypadków jak siê "sterowali" na kilkadziesi±t tysi, a o obcych nie mówi±c, zreszt± kilka lat temu zaufa³em obcemu (cz³owiek maj±cy swoj± firmê w bran¿y it) i ufno¶æ kosztowa³a mnie 2,5 ty¶-droga lekcja, ale inni p³ac± wiêcej, ja natomiast od tamtej pory dystans mam spory do spraw finansowych.

    Mo¿na pomóc-wystarczy podaæ 022 5841 700 lub do innego konsulatu, tam ju¿ im udziel± pomocy i pokieruj±. Wpisanie telefonu w komórkê-koszt zerowy, chêæ pomocy bli¼niemu-nie policzalna warto¶æ dodana, miny naci±gaczy-bezcenne czyste sumienie, dobre samopoczucie, dobry uczynek i beczka ¶miechu na koniec z min "biednej okradzionej rodzinki z mercedesa" .

  4. #4
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziêkowano Thanks Given 
    91
    Podziêkowano Thanks Received 
    5
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    19

    Domy¶lnie

    Motyw stary jak ¶wiat
    Nabieraj± siê na zaliczki, to nabior± siê i na tombak
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  5. #5
    Pilsener
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Niestety. Nawet ko³o mnie ¿ebrz± po wioskach (unikaj± policji na g³ównych drogach i wygl±da wiarygodniej, ¿e zab³±dzili) - podstarza³y merc na niemieckich numerach, go¶cie ubrani ¶rednio bym powiedzia³ dobrze i nie rodzina a kolesie siedz± w aucie. A najlepsze jest to, ¿e to prawdopodobnie ¶niada ho³ota z bliskiej okolicy a niemieckie numery za³o¿yli by zgrywaæ bogatszych, polski to ich najlepiej opanowany jêzyk obcy (polecam zwracaæ siê do nich per "¶niady ku...." albo "pies syn psa" - wtedy wychodzi, jak s³abo znaj± polski). Znam ich dobrze, ¿ebrz± nawet po klatkach a od bloku do bloku wozi ich kole¶ w starym merolu obwieszony z³otem. Mam teraz sezon turystyczny i zawsze aktywno¶æ takiego *****u wtedy siê zwiêksza. Wysy³aj± te¿ dzieci, by ¿ebra³y niby na jedzenie - kiedy¶ regularnie mnie zaczepiali dopóki gro¿±c pobiciem nie zmusi³em cygani±tka by wszama³ dwie du¿e bu³y. Od tego czasu ju¿ nie by³ g³odny i si³ mu nawet przyby³o, bo ucieka³ jak zaj±c na mój widok

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •