Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: 2.0 16v hdi/tdci 136km max przebiegi - co o tym silniku sądzicie ??

  1. #1
    zbyszekm80
    Gość

    Domyślnie 2.0 16v hdi/tdci 136km max przebiegi - co o tym silniku sądzicie ??

    witam
    może tendencyjne pytanie - ale z jakimi max. przebiegami tych silników się spotkaliście i co sądzicie ogólnie o trwałości tych silników? z tego co mi wiadomo silnik ma wtryski siemensa, których się nie regeneruje ,a tylko czyści - czyli jak będzie większa awaria, to kaput, trzeba nowy....a może nie jest aż tak źle i osprzęt jest w miarę trwały??
    wiem , wiem ze trochę głupio pytam, bo w dużej mierze wszytko zależy od eksploatacji samochodu, i od kultury jazdy dieslem...no ale może ktoś z was taki samochód użytkuje i coś mi o tym silniku powie.
    z góry dziękuje

  2. #2
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Wtryski nie są tylko Siemensa. Wszystko zależy od modelu auta oraz rocznika, no i nie jest to do końca prawdą, że Siemensa nie da się zrobić
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  3. #3
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Siemensa bez problemu da się zregenerować - no przynajmniej ja je regenerowałem.
    Powiem tak: Z przebiegiem 480 tyś.km jest do sprzedania w firmie farmaceutycznej 307 SW 2004 albo 2005 r. Silniczek pracuje bardzo ładnie. Turbo zmieniane po 250 tyś.km więcej się nie dopytywałem bo niestety Polski klient nie da mi przerobić parę PLN na aucie co ma we wskazaniu licznika w pierwszej cyfrze 2, a co dopiero 4...

  4. #4
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Ja najwięcej widziałem 670tys km też w 307SW z 2003r. Fotel był wytarty dość mocno. W aucie wymieniono 2x koło dwumasowe i raz turbo.
    Z dużymi przebiegami widziałem jeszcze 607 (po 400-500tys km), ale tam zużyć na fotelu za bardzo nie było widać.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  5. #5
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Ja osobiście nie znam ale w ogłoszeniach tylko widuje i jeżdzą dalej, te auta, co śmieszne po sprowadzeniu do kraju mają po 178 000 km i dalej jeżdzą. http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/s...&pageNumber=34

    http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/s...&pageNumber=22

    A i na taksówkach sie widuje te auta we Francji i też w Niemczech. No i u nas też.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •