Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 15 z 20

Temat: [Inspekcje] Samochodów u¿ywanych. Ma³opolskie, Podkarpackie, ¦wiêtokrzyskie.

  1. #1
    Starszy u¿ytkownik
    Zarejestrowany
    sty 2015
    Sk±d
    Brzesko
    Postów
    438
    Podziêkowano Thanks Given 
    114
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    10

    Domy¶lnie [Inspekcje] Samochodów u¿ywanych. Ma³opolskie, Podkarpackie, ¦wiêtokrzyskie.

    Witam.

    Oferuje inspekcje samochodów u¿ywanych na terenie woj. ma³opolskiego i czê¶ci podkarpackiego oraz ¶wiêtokrzyskiego. Inspekcje wykonujê samemu, lub z klientem - jak kto woli. Wyniki oglêdzin samochodu najczê¶ciej wysy³am mailowo w formacie PDF do 6 godzin od wykonania inspekcji ( najczê¶ciej s± to 2-3 godziny ). Mo¿liwa te¿ rozmowa telefoniczna na bie¿±co z klientem podczas oglêdzin. Raport jest wykonany szczegó³owo, tak aby mo¿liwie jak najlepiej wyczerpywa³ temat i nie pozostawia³ z³udzeñ osobie, która prosi³a o jego wykonanie. W wykonywaniu swojej pracy pomaga mi profesjonalny miernik pow³oki lakierniczej, komputer diagnostyczny ( Opel i VAG ), aparat cyfrowy oraz spora wiedza. Do¶æ dobrze znam rynek, wiem gdzie i czego mo¿na siê spodziewaæ. Ka¿da inspekcja dokumentowana jest wieloma fotografiami, które ukazuj± WSZYSTKIE niedoskona³o¶ci jakie uda³o mi siê zauwa¿yæ. Fotografuje równie¿ dokumenty ( je¶li jest zgoda ) oraz przedstawiam wskazania komputera diagnostycznego. Zainteresowanym chêtnie wy¶lê inspekcjê przyk³adow± ( Opel Astra H OPC ). Do wyboru s± trzy typy inspekcji:

    1.* PODSTAWOWA - Zawiera ogóln± inspekcjê samochodu wraz ze sprawdzeniem bezwypadkowo¶ci samochodu z pomiarem pow³oki lakierniczej. Jazda próbna, stan wnêtrza, karoserii, silnika, wyposa¿enia. Koszt inspekcji podstawowej to 100z³ + dojazd 0.40z³/km licz±c od miejscowo¶ci Dêbno w woj. ma³opolskim.

    2.* KOMPLEKSOWA - Zawiera to, co inspekcja podstawowa + badanie komputerem diagnostycznym, odczytanie przebiegu z modu³ów które to umo¿liwiaj± ( m.in ECU ). Je¶li samochód wykazuje spore uchybienia po kontroli podstawowej, a klient op³aci³ inspekcjê kompleksow±, po telefonie do klienta nie wykonujê dalszego sprawdzenia i zwracam kwotê za inspekcjê kompleksow±.
    Koszt inspekcji kompleksowej to 150z³ + dojazd 0.40z³/km licz±c od miejscowo¶ci Dêbno w woj. ma³opolskim.

    3.* DODATKOWA - Zawiera to, co inspekcja podstawowa/kompleksowa + wizyta w stacji diagnostycznej lub/i ASO. Koszt to 119z³/169z³ + dojazd 0.35z³/km + koszty przegl±dów w stacji zewnêtrznej potwierdzone dowodami zakupu. Inspekcja mo¿liwa tylko i wy³±cznie po pozytywnym przej¶ciu inspekcji podstawowej/kompleksowej.

    Na oglêdziny samochodu umawiam siê indywidualnie, klienta w zasadzie nie obchodzi nic poza oczekiwaniem na raport. Ponadto chêtnie doradzê przy wyborze odpowiedniego modelu samochodu do oczekiwañ klienta. Specjalizuje siê w samochodach Niemieckich, szczególnie w marce Opel. Nie oznacza to jednak, ¿e nie bêdê w stanie odpowiednio pomóc przy zakupie Mazdy czy Volvo. Nie posiadam jednak do niektórych samochodów interfejsu diagnostycznego, dlatego mo¿liwa jest tylko inspekcja podstawowa z ewentualn± wizyt± w stacji diagnostycznej. Zapraszam do kontaktu, oraz zadawania pytañ. Skrzynkê e-mail oraz t± na forum sprawdzam na bie¿±co.

    Kontakt:

    E-mail: [email protected]
    Tel: Po kontakcie mailowym.

    Pozdrawiam.
    Zapraszam do kontaktu: [email protected]

  2. #2
    Mort1mer
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Polecam kolegê VectorOPC, który sprawdzi³ dla mnie Volvo V70 2003r. Ocena rzetelna, wszystko udokumentowane, kontakt bardzo dobry. Szybko i fachowo

  3. #3
    kwitek
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Polecam Przemka - sprawdzi³ dla mnie VW Polo 2010 w Krakowie. Pe³na profeska i dobre przygotowanie, szczegó³owa lista wszystkich tematów do zrobienia i odpowiedzi na pytania nowicjusza.

  4. #4
    virus
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Równie¿ polecam, fachowa pomoc, ¶wietny kontakt i anielska cierpliwo¶æ. Gdyby ludzie tu na forum byli choæ w po³owie tak ¿yczliwi i profesjonalni jak VectorOPC to mo¿na by powiedzieæ, ¿e to forum spe³nia swoje za³o¿enia. Niestety, takich ludzi jak na lekarstwo.

    POLECAM w 100%. VectorOPC dokona³ dla mnie inspekcji Opla Astry III 1.6 115 KM i Toyoty Corolli 1.4 cvvt-i 97KM.


    MOD EDIT: User dosta³ kilkadziesi±t odpowiedzi w swoich tematach i darmowe raporty z AutoDna. Szkoda, ¿e mimo to uwa¿a siê za pokrzywdzonego przez forum.

  5. #5
    herv
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Równie¿ bardzo polecam. Bardzo uczciwy u¿ytkownik w du¿± wiedz±. Podchodzi do tematu profesjonalnie i rzetelnie. Jest te¿ bardzo cierpliwy dla marudzacych i niezdecydowanych. Korespondencja mail/sms/telefon to ¿aden problem. Gor±co polecam.

  6. #6
    U¿ytkownik
    Zarejestrowany
    sty 2015
    Sk±d
    Kraków
    Postów
    34
    Podziêkowano Thanks Given 
    1
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie

    Polecam, VectorOPC sprawdzi³ dla mnie Fiata Bravo, raport by³ obszerny, du¿o fotek, wydaje siê, ¿e sprawdzaj±cy zajrza³ w ka¿d± dziurê
    Dobry kontakt, sprzedaj±cy te¿ mówi³ mi, ¿e rzeczoznawca ma spor± wiedzê i pogadali o samochodach.
    Nastêpnego dnia pojecha³em obejrzeæ osobi¶cie, trochê utargowa³em (ale nieczêsto kupujê samochody, wiêc niedu¿o) i ostatecznie auto kupi³em - mimo kilku niedoci±gniêæ stwierdzi³em, ¿e lepszego szybko nie znajdê. Tak czy owak wiem, co jest do zrobienia, a co jest ok.
    Podsumowuj±c: z inspekcji jestem zadowolony i polecam.

  7. #7
    mariuszaerox
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Mia³by¶ mo¿liwo¶æ podjechaæ sprawdziæ tego Gtika ?
    http://olx.pl/oferta/peugeot-206-gti...tml#5dccde5c8c
    S³abo siê znam, wiêc nawet jak pojadê to du¿o nie wypatrzê :/ A z wygl±du podoba mi siê.

  8. #8
    kater
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Przemek sprawdza³ dla mnie Megankê. Autko rokowa³o b dobrze, pochodzi³o od osoby prywatnej, normalnego faceta, nie handlarza - mimo to do¶æ istotnie ró¿ni³o siê od opisu. Szkoda, bo furka obiecuj±ca, ale Przemek j± dok³adnie przetrzepa³. B rzetelne i uczciwe podej¶cie - po tym jak wysz³y historie lakiernicze zadzwoni³ i uprzedzi³, ¿e dalej nie ma co brn±æ i nabijaæ kosztów dodatkowymi opcjami badania.

  9. #9
    Starszy u¿ytkownik
    Zarejestrowany
    sty 2015
    Sk±d
    Brzesko
    Postów
    438
    Podziêkowano Thanks Given 
    114
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    10

    Domy¶lnie

    Od 24.08.2015, mo¿liwa jest diagnostyka pojazdów Citroen i Peugeot.
    Zapraszam do kontaktu: [email protected]

  10. #10
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    pa¼ 2015
    Sk±d
    Poznañ
    Postów
    1
    Podziêkowano Thanks Given 
    1
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie

    Wszystkim kupuj±cym samochody serdecznie polecam p. Przemka, uchroni³ mnie przed zakupem auta (Alfa Romeo 159) który okaza³ siê przeciwieñstwem ni¿ opis w og³oszenieniu. Wykrycie wad wymaga³o rzetelnej i profesjonalnej inspekcji.

    Bardzo dobry i szybki kontakt dodatkowym atutem.

    Dobrze ¿e s± tacy ludzie na tym trudnym rynku ☺

  11. #11
    marcinsk
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Równie¿ z czystym sumieniem polecam!!! super kontakt, profesjonalne podej¶cie do rzeczy, du¿a wiedza...

  12. #12
    kodyma
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Cze¶æ

    Proszê o wykonanie inspekcji w Bochni, szczegó³y na mailu

    Pozdrawiam

  13. #13
    kodyma
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Wielkie podziêkowania dla Przemka za szybk± i bardzo profesjonaln± inspekcjê, szczerze polecam.

    Jeszcze raz dziêkujê i pozdrawiam

  14. #14
    ralfik
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Polecam, dobry kontakt, wszystko szybko i fachowo, rzetelne sprawdzenie stanu Hondy Accord z 2008.

  15. #15
    Rogerson
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Trudno nie poleciæ. Jak bêdzie nastêpna insepkcja potrzebna w tych rejonach, to nie bêdê siê dwa razy zastanawia³ tylko odezwê siê do Pana Przemka.

    Jeszcze raz dziêki!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •