Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Alfa Romeo 147

  1. #1
    Andre
    Gość

    Domyślnie Alfa Romeo 147

    Co sądzicie o tym samochodzie? Model po liftingu. Tylko prosiłbym o informacje potwierdzone, a nie z gazety typu AŚ itd, lub ja słyszałem że... .
    Silnik 1.6 benzyna.

  2. #2
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    silniki beznynowe alfy to nie jest mistrzostwo świata, ale da się wytrzymać. W 1.6 są dwie opcje. 105 i 120KM. Ta mocniejsza wyposażona jest w zmienne fazy rozrządu za które odpowiada tzw. wariator. Część wymienna kosztująca z tego co pamiętam w okolicach 400-700zł dość często się psująca. Objawia się to odgłosem jakbyś jeździł dieslem a nie PB. Auto ma bardzo dobre właściwości jezdne, fajne zawieszenie, ciekawą stylistykę z zewnątrz jak i w środku. Największą bolączką jest zawieszenie, które nie wytrzymuje długo na polskich drogach. Nie jest drogie w naprawie, trzeba tylko wiedzieć gdzie to zrobić. Plastiki w środku nie powalają, są poddatne na zużycie i są dość twarde. Generalnie ja nie bałbym się kupić takiego auta, jest przyjemne w prowadzeniu, nie pali zbyt dużo a może się podobać i przy odpowiednim serwisie odwdzięczy się bezawaryjnością.

  3. #3
    Andre
    Gość

    Domyślnie

    Wielkie dzięki za info. Wybór auta nie dla mnie, ale opinia bardzo cenna .

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •