Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 52

Temat: Problemy userów z www.bezwypadkowy.net

  1. #31
    Użytkownik Avatar noozy
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    46
    Podziękowano Thanks Given 
    1
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Pozostawię to bez komentarza, bo wszystko już zostało wyjaśnione na PRV.
    Poza tym jak nie znasz faktów i szczegółów to może pozostaw swoje komentarze dla siebie i nie zaczynaj na nowo insynuacji i celowych prowokacji (a po więcej szczegółów zgłoś się do Kris75)

  2. #32
    blanker
    Gość

    Domyślnie

    Kolego noozy - nie udowadniaj ze nie jestes wielbladem, bo jak jest kazdy widzi. Stare forum trafilo idealnie w potrzeby rynku i userow - i teraz kazdy dziwnym trafem chce zakladac strony i domeny o bezwypadkowcyh... pojawilo sie kilka EWIDENTNYCH klonow - i mozesz glupiemu wmawiac, ze nazwa rozniaca sie tylko literka jest przypadkiem... zenada. Poza tym - troche wiecej stonowanych wypowiedzi radze, bo jak na razie - wszystko przemawia za tym, ze jedziecie na renomie wypracowanej przez stare forum [ czego by o nim nie mowic - zmienilo rynek i podejscie do samochodow uzywanych w tym kraju] . Takze wiecej wywazonych wypowiedzi a mniej rzucania sie.

  3. #33
    Użytkownik Avatar noozy
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    46
    Podziękowano Thanks Given 
    1
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    No cóż nasze wypowiedzi są mocno wyważone.
    Wiarę w to że domena jest czystym przypadkiem pozostawiam w kwestii mojego i tylko mojego sumienia (nie chcesz wierzyć proszę bardzo).
    Ja nie widzę żadnego problemu w istnieniu obu for dyskusyjnych (Wy za to widzicie) fakt że moje powstało rok później niczego nie zmienia bo oba się przyjęły i służą ludziom - więc po co się na wzajem wytykać zamiast współpracować i pomagać innym ???

    Żeby nie było to była moja propozycja dla Legato złożona po padzie starego forum

    Wysłany: Sob 23:55, 05 Cze 2010
    Witam,
    Rok temu zgłosiłem się do was z propozycją współpracy, ale odpowiedź była negatywna. Zdarza się każdy ma swoją politykę prowadzenia serwisu - ale do rzeczy.
    Prowadzę serwis pod adresem: bezwypadkowy.net - chcę Ci zaproponować prowadzenie tego serwisu - dzisiaj zresetowałem wszystkie dane jakie były do tej pory zgromadzone i postawiłem serwis na nowo w formie forum dyskusyjnego - finansuję go z własnych funduszy (póki co serwer na home daje radę) jak trzeba będzie przerzucić stronę na serwer dedykowany to jest to koszt 200zł miesięcznie - adminów od serwerów mam w razie czego - zawsze będzie się można zrzucić na to w kilka osób.
    Do pomocy w prowadzeniu serwisu możesz dobrać sobie te osoby z którymi już wcześniej prowadziłeś bezwypadkowe.net lub inne nowe - wolna ręka. Ja nie bardzo mam czas na zajmowanie się tym serwisem z uwagi na pracę i inne serwisy jakie prowadzę - bezwypadkowy.net który założyłem powstał zanim w ogóle dowiedziałem się o istnieniu waszego serwisu (mi na necie z Aster nie działał), a zirytowało mnie kilku sprzedających samochody i chciałem wylać swoje niezadowolenie po kilku wycieczkach po 200-300km po kraju w poszukiwaniu "niby bezwypadkowego".
    Reasumując - moja propozycja jest taka:
    1. Dostajesz access moderatora - początkowo, później amina
    2. Wszyscy Ci którzy się zarejestrują i mi ich skarzesz dostaną tez odpowiednie uprawnienia
    3. Ja nie będę się wtrącał w to jak to prowadzisz - w miarę możliwości oczywiście - na pewno będę zaglądał i sprawdzał czy wszystko działa jak trzeba.
    4. Sprawy działania serwera, skryptów, itd. są po mojej stronie
    5. W razie zmian i modyfikacji serwisu będę konsultował z Tobą
    6. Nie musicie nic zakładać - mowa o stowarzyszeniach itd. bo serwis jest i działa
    7. za domenę i serwer płacę póki co sam - jak trzeba będzie coś lepszego to się najwyżej zrzucimy w kilka osób - wyjdzie groszowo za serwer, a administratorów mam kilku od serwerów i mi na pewno pomogą.

  4. #34
    Sherlock
    Gość

    Domyślnie

    Taa....wasze wypowiedzi są mocno wyważone..
    To prośba ode mnie,,,ponieważ dużo tu "bicia piany" o skrypty nad którym jakoby obaj koledzy dzielnie walczyli ,,,podajcie nick użytkownika Waszego forum któremu to zawdzięczacie...bo mu się pewnie przykro robi jak podajecie się za twórców skryptów itp.

  5. #35
    Użytkownik Avatar noozy
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    46
    Podziękowano Thanks Given 
    1
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Pierwsze skrypty napisaliśmy sami. Przy następnych ideologicznie pomagał nam kolega Fuzer, który póki co jest z lekka wkurzony że ktoś go posądził o kopiowanie.

  6. #36
    Starszy użytkownik Avatar actchris
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    488
    Podziękowano Thanks Given 
    14
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Skończcie już tą głupią dyskusję o tym kto był pierwszy bo chyba strona nie jest po to żeby się kłócić tylko pomagać innym ...

    Co do porównań to zobacz sobie TVP - TVS - TVN - itd ... znaczy skasować inne stacje bo TVP była pierwsza mamy demokrację i każdy może sobie nazywać rzeczy jak mu się podoba ... jak ktoś chce komunizmu niech jedzie do Chin albo Korea północna
    Member od: www.bezwypadkowy.net
    VIN search engine: www.autobaza.pl

  7. #37
    Starszy użytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Sam sobie odpowiedz kto tę "głupią dyskusję" na tutejszym forum rozpoczął.

    Rżnięcie pomysłu, nazwy, podszywanie się i składanie propozycji "odstąpienia" w tym momencie nie poddaję dalszej dyskusji.
    To sprawa zupełnie drugorzędna. Moje dosadne zdanie już poznałeś.

    Wracając do sedna.
    O co poszło? Ja pamiętam.

  8. #38
    Użytkownik Avatar noozy
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    46
    Podziękowano Thanks Given 
    1
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Dobra. PASS. Bo nie o to w tym wszystkich chodzi.
    Jeśli wyrażacie zgodę to możemy zamieszczać też nasze rodzynki tutaj lub sami możecie je zamieszczać - wolna ręka bo oba fora mają swoich zwolenników i przeciwników, a ważna jest i tak tylko treść forum, której i u Was i u nas nie brakuje (podziękowania i ukłony w stronę nieuczciwych sprzedawców bo dzięki wam mamy teraz się o co spierać).
    Ja proponuję zakopać ten topór (tak wiem, od czego to się zaczęło za co przepraszam w swoim i actChris imieniu)

  9. #39
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    -----
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  10. #40
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Ja już dawno jestem za tym - służmy ludziom, a nie sobie.

  11. #41
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Zauważyłem, że już zacząłeś działalność na tamtym forum...

    BTW: Mógłbym się założyć, że gdyby nie "przypadkowa" domena, to tamto forum umarłoby śmiercią naturalną... jeszcze za czasów pomysłów na odbudowę naszego forum istniały 2, które proponowały nam współpracę. Jednym z nich było (chyba) otoszroto.pl czy szrotomoto.pl - które już nie najwidoczniej nie istnieje.

    Pamiętajcie, że na MARKĘ pracuje się najtrudniej.
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 16-10-10 o 22:29
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  12. #42
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Jak co najmniej kilku innych userów - po prostu. Przeglądam inne fora, wyciągam wpisy, staram się umieszczać na naszym forum konkretne ostrzeżenia, tam są również ciekawe wpisy. Jak na większości innych forów. A może to, że na forum bmw jestem zapisany to też jest jakiś problem dla Ciebie?

  13. #43
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Pradawni Indianie mawiali, że tylko winny się tłumaczy. Wszedłem sobie na tamto forum i w oczy rzucił mi się Twój nick... that's all

    Jedyny problem jaki widzę już opisałem, do Ciebie nic nie mam.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  14. #44
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpDante Zobacz post
    Ze swojej strony popieram zdanie PathLiner'a.

    Dowody mówią same za siebie, że to jest celowe działanie,...

    Nawet to ich LOGO jest dziwnie BARDZO podobne do tego, które zrobiłem jako propozycja dla naszego forum ....

    Mojej propozycji logo nie wzięli .... za dużo widocznie było do obrobienia ....a Twoje było gotowe do wklejenia

    To , że ktoś się ubierze w szaty księdza jeszcze nie oznacza , że jest duchownym ....
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 17-10-10 o 22:41 Powód: dodanie pola cytatu

  15. #45
    Krisss
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał noozy Zobacz post
    Jeśli wyrażacie zgodę to możemy zamieszczać też nasze rodzynki tutaj lub sami możecie je zamieszczać
    Może w takim razie połączyć siły i skupić się nad rozwojem jednego forum?
    Jak łatwo się domyślić mam na myśli to tutaj: ma więcej userów, dłuższą historię, poza tym byłes skłonny oddać nam działające już forum. Może w takim razie przekierować twoją domenę na nas, zamknąć forum (oszczędności), a siły, czas i energię poświęcisz na rozwijanie tego forum? W końcu cel mamy wspólny.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •