Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Seat Ibiza IGIEŁKA SUPER STAN KLIMATRONIC

  1. #1
    Lukat
    Gość

    Domyślnie Seat Ibiza IGIEŁKA SUPER STAN KLIMATRONIC

    Proszę o ocenę auta http://otomoto.pl/seat-ibiza-igielka...C19661159.html Zdjęcia niestety dosyć niskiej rozdzielczości ale podany vin. Może ktoś rozkoduje? VSSZZZ6LZ4R209663

  2. #2
    Powell
    Gość

    Domyślnie

    Ciężko cokolwiek dojrzeć. Jakby co to służę fotkami komory silnika do porównania z tymi ogłoszeniowymi. Pisałem już wcześniej. Mam Cordobe 1.4 75 KM. Jakby co pisz na PW.

    Napisane jest - możliwość wysłania zdjęć w wyższej rozdzielczości. Napisz ; )
    Z tą nowością to chyba coś mu się pomyliło ; ) Ja mam 2005 i przejechane 96 tys i nie czuje nowości haha. W razie czego patrz na kiere. Miejscami może być wytarta. Tam gdzie leża kciuki i u mnie jest jakoś dziwnie wytarta na siódmej, ósmej. Ale tak to nic nie ma wytarcia. Mieszek też nic. Plastiki niestety są średniej jakości i skrzypią. Lakier podatny na rysowanie (ekologiczny...) Parowanie lamp z tyłu - norma. Nie świadczy o złomie. Jutro lookne do siebie go komory i porównam, czy wszystko ok. Bo w końcu cordoba to ibiza z bagażnikiem ; )

    Polecam też miernik lakieru AT-500 firmy Marse za 30 zł z przesyłką. Warto dać te pieniądze. Dzisiaj pięknie wykrył ponownie malowane elementy ; ) Każdemu kupującemu polecam. Niby magnetyczny, a wartości dokładne ; )

    P.S Spalanie między bajki. Może jest lżejsza od cordoby, ale u mnie 7-8 litrów. W zimę 9 ; )

    Edit: Dziwi mnie akumulator po skosie. W cordobie jak i w innym ogłoszeniu jest normalnie ?
    Ostatnio edytowane przez Powell ; 07-07-11 o 20:41

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •