Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 15 z 35

Temat: Rozbie¿no¶æ decyzji miêdzy modami

  1. #1
    Starszy u¿ytkownik Avatar liliotom
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    Zachodniopomorskie
    Postów
    209
    Podziêkowano Thanks Given 
    104
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    14

    Question Rozbie¿no¶æ decyzji miêdzy modami

    Chcia³em zwróciæ uwagê na pewne niedogodno¶ci, wiem co i jak na forum ale nie mogê poj±æ czemu tak drastycznie siê przestrzega zasad forum. W odniesieniu do przedniej edycji forum bardziej frywolnego i mniej ocenzurowanego - co da³o mu taki rozg³os i tylu u¿ytkowników. Szansa wypowiedzi osobom nieznaj±cym siê na tematyce motoryzacji ale chc±cym co¶ powiedzieæ Ale s± gaszone.
    W tej edycji zauwa¿y³em (paru moich znajomych tak¿e) trochê nadgorliwe podej¶cie do tematu (czym osoby siê zra¿aj±) Proponujê delikatne wyluzowanie. Albo forum bêdzie wg. zasad i ostro przestrzeganego regulaminu - zajrzy tu mniej ludzi itp. albo bêdzie dla rzeszy ludzi i bêd± oni czerpaæ wszelak± wiedzê z niego !
    Tak¿e moje przes³anie do osób w³adnych zastanówcie siê czego chcecie (albo rybka albo akwarium).
    Jest to to pytanko i spostrze¿enie retoryczne po moich przemy¶leniach

    Poprawi³em Ci b³±d.
    Ostatnio edytowane przez Kris75 ; 14-10-10 o 22:05
    Wszystkie spostrze¿enia to tylko sugestie, mog±ce nie mieæ potwierdzenia w rzeczywisto¶ci Ten siê nie myli kto nic nie robi
    _________________________

  2. #2
    Starszy u¿ytkownik Avatar actchris
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    488
    Podziêkowano Thanks Given 
    14
    Podziêkowano Thanks Received 
    1
    Podziêkowano
    1 Post
    Si³a Reputacji
    14

    Domy¶lnie

    Tylko jak weryfikowaæ t± wiedzê skoro by³o by bardzo ograniczono grono ludzi pisz±cych ?? Mi siê wydaje ¿e to w³a¶nie ludzie tworz± takie fora i tylko dziêki nim kto¶ to potem czyta a ¿e raz na jaki¶ czas odejdzie siê od tematu mówi siê trudno o ile nie ma w tym agresji albo np. celowego dzia³ania na szkodê forum i ludzi z nim zwi±zanych. Jak dla mnie powinno siê zluzowaæ krawaty bo chyba za mocno cisn± niektórych

  3. #3
    Starszy u¿ytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziêkowano Thanks Given 
    304
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    15

    Domy¶lnie

    Ustawia³e¶ lilek kiedy¶ zbie¿no¶æ?
    (popraw to który¶, proszê — doro¶li ludzie to czytaj±)

  4. #4
    Starszy u¿ytkownik Avatar liliotom
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    Zachodniopomorskie
    Postów
    209
    Podziêkowano Thanks Given 
    104
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    14

    Domy¶lnie

    To jeste¶my teraz na lilek a to ciekawe, a mo¿e panie lilek albo inaczej nazwiesz mnie ???? Skoro wchodzimy w temat to poproszê definicje zbie¿no¶ci a nie tylko mo¿liwo¶ci ustawienia .
    P.S. Jak kto¶ to powiedzia³ moderowanie niektórym nie s³u¿y i jak zacznie siê go¶ciæ w przywilejach taka osoba to wiêcej szkód narobi ni¿ dobroci. Punkt widzenia zale¿y od punktu siedzenia.
    Ostatnio edytowane przez liliotom ; 14-10-10 o 22:03 Powód: W³adza przewraca w g³owach !
    Wszystkie spostrze¿enia to tylko sugestie, mog±ce nie mieæ potwierdzenia w rzeczywisto¶ci Ten siê nie myli kto nic nie robi
    _________________________

  5. #5
    Starszy u¿ytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziêkowano Thanks Given 
    304
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    15

    Domy¶lnie

    Panie Lilek, nie rób Pan scen. Przed Ry¶kiem.
    Waln±³e¶ Pan ortografa jak cholera i teraz siê Pan ciskasz.

  6. #6
    Kris75
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Mo¿ecie wyja¶nic, o co Wam chodzi?
    Najpierw robicie burdel, a potem jak kto¶ za WAS sprz±ta to jeszcze problemy z tego robicie?
    No Panowie - i lilek i patch - mieszkacie niedaleko siebie - mo¿e jakie¶ piwo na zgodê?

  7. #7
    Starszy u¿ytkownik Avatar liliotom
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    Zachodniopomorskie
    Postów
    209
    Podziêkowano Thanks Given 
    104
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    14

    Domy¶lnie

    A teraz bêdziem siê czepiaæ ortgrafa ? czy mo¿e nie zacz±³em zdania z du¿ej litery ? Nie by³o interpunkcji? Nie by³o tabulatora czy czegokolwiek jeszcze ? Nie zastosowa³em siê w 100% do regulaminu ? Czy co jeszcze mo¿na wymy¶leæ ?
    Panowie dajcie spokój - wypowiedzia³em moje spokojne przemy¶lenia panie PaLin a je¿eli zabola³o to nie moja wina bo jam nie w³adny w decyzjach. Zreszt± zmieniaj±c mój nick chcesz co¶ osi±gaæ jako moderator który ma dawaæ przyk³ad ???? Chcesz mnie sprowokowaæ czy zni¿yæ do swego poziomu ??? Bo nie rozumie czemu ma s³u¿yæ Lilek ???
    Wszystkie spostrze¿enia to tylko sugestie, mog±ce nie mieæ potwierdzenia w rzeczywisto¶ci Ten siê nie myli kto nic nie robi
    _________________________

  8. #8
    Starszy u¿ytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziêkowano Thanks Given 
    304
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    15

    Domy¶lnie

    A by³a jaka¶ afera?
    NIGDY. Jest i by³o OK.

    Dziêkujê za bosk± interwencjê.
    Teraz mogê to czytaæ bez uk³ucia w oku.

  9. #9
    Starszy u¿ytkownik Avatar liliotom
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    Zachodniopomorskie
    Postów
    209
    Podziêkowano Thanks Given 
    104
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    14

    Domy¶lnie

    Afery nie ma jest prowokacja ze strony w³adzy (Lilek itp), która to nie odpowiada wprost na pytania i daje super przyk³ad - w podstawówce takie zagrania by³y dobre.
    Wszystkie spostrze¿enia to tylko sugestie, mog±ce nie mieæ potwierdzenia w rzeczywisto¶ci Ten siê nie myli kto nic nie robi
    _________________________

  10. #10
    Kris75
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Kolego - chcia³em uspokoiæ to trochê. Zrobi³e¶ b³±d ortograficzny w tytule - tzw. b³±d pierwszoplanowy - rozbie¿no¶æ piszê siê przez "¯", nie "RZ".
    B³±d poprawiony - wiêc spokój mi tu - proszê.
    A lilek bo jako¶ po prostu mi to MI£O i fajnie brzmi - je¶li sobie nie ¿yczysz, to nie ma sprawy. Ale proszê - bez agresji.

    BTW - to napisz o co chodzi i do kogo to.
    Ja staram siê aby panowa³ spokój - za ostro to robniê? Czy chodzi o innego moda? Napisz proszê i wyja¶nij.

  11. #11
    Starszy u¿ytkownik Avatar liliotom
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    Zachodniopomorskie
    Postów
    209
    Podziêkowano Thanks Given 
    104
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    14

    Domy¶lnie

    Kris wiesz, ¿e dla twojej osoby pe³en szacun ale nie odwracajmy kota ogonem co mia³o na celu przeinaczenie mojego nicka ?? B³±d zrobiony oki - Ale Ten siê nie myli kto nic nie robi ! Tak¿e chyba czas nic nie robiæ i nie byæ nara¿onym na szyderstwo ???
    Ostatnio edytowane przez liliotom ; 14-10-10 o 22:22 Powód: poprawienie ortograficzne
    Wszystkie spostrze¿enia to tylko sugestie, mog±ce nie mieæ potwierdzenia w rzeczywisto¶ci Ten siê nie myli kto nic nie robi
    _________________________

  12. #12
    Starszy u¿ytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziêkowano Thanks Given 
    304
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    15

    Domy¶lnie

    Nie zmieniam Twojego nicka bo tak mi siê podoba - u¿y³em zdrobnienia bo nie mam si³ by zliczyæ te nastêpuj±ce po sobie "i" i "L" - czy wystêpuj± parzy¶cie, czy nieparzy¶cie. Czy jest ich trzy czy dwie. Ja nie mam 20 lat i m³odego wzroku. Je¶li Ciê LILKIEM urazi³em to przepraszam. Kto tu robi sceny?
    Piszmy po polsku. USTAWA i kultura zobowi±zuje.

    ps.
    chyba pe³nia dzisiaj. albo inna zaraza.

  13. #13
    Starszy u¿ytkownik Avatar liliotom
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    Zachodniopomorskie
    Postów
    209
    Podziêkowano Thanks Given 
    104
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    14

    Domy¶lnie

    A znasz jako moderator takie co¶ jak CTRL+C i CTRL+V ?? Czy to wiêcej operacji ni¿ LILEK ???
    Wszystkie spostrze¿enia to tylko sugestie, mog±ce nie mieæ potwierdzenia w rzeczywisto¶ci Ten siê nie myli kto nic nie robi
    _________________________

  14. #14
    Kris75
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Lillotom - ale to ju¿ te¿ z drugiej strony nic nie mo¿na Ci powiedzieæ? Rany boskie, co dzisiaj z Wami ludzie?

  15. #15
    Starszy u¿ytkownik Avatar liliotom
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    Zachodniopomorskie
    Postów
    209
    Podziêkowano Thanks Given 
    104
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    14

    Domy¶lnie

    Kris - wiesz, ¿e od Ciebie przyjmê najwiêksze gromy i napisa³e¶ mój nick dobrze i nie prowokujesz mnie.
    Ja osobi¶cie luzuje krawat ale nie lubiê g³upich podtekstów i delikatnych ewidentnych szyderstw. (tak nie zachowuje siê moderator) !!!!!
    Wszystkie spostrze¿enia to tylko sugestie, mog±ce nie mieæ potwierdzenia w rzeczywisto¶ci Ten siê nie myli kto nic nie robi
    _________________________

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •