Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Seat Cordoba Kombi - 2000 - 1.6 8V - 75 KM

  1. #1
    Powell
    Gość

    Domyślnie Seat Cordoba Kombi - 2000 - 1.6 8V - 75 KM

    http://otomoto.pl/seat-cordoba-zarej...C19596413.html

    Nie polecam tego auta. Auto się wydaję bezwypadkowe. Pan chętnie zgadza się na wizytę w ASO, stacji diagnostycznej itp Miód ! Wnętrze faktycznie nówka. Dzwonimy więc. Książka jest - pytam ? A no nie ma, ale Panie taka kosztuje 50 zł to nie ma pewności nigdy. Mówię - patrzymy na datę druku książki i nie jest słodko. Zgadza się na serwis extra. Pytam czy serwisowane w ASO. Odpowiedź - może było serwisowane (??) Morze to szerokie i głębokie. Ok pytam o pochodzenie. ASO Seat z rozliczenia. Ok mówie warto obejrzeć. Ale siedzę i mówię zapytam o faktury. Jeżeli z ASO seat to będą. Wysłałem SMS. Pan oddzwania. Tekst: Wiesz Pan co kup se Pan nowe auto. Ja nie mam faktur, u księgowej są. Nowe auto srauto. Jak będę chciał nowe to pojadę do seata. Tak więc, jeżeli ktoś chce z "ASO Seat" to jest link...; -) Jest coś ukryte w papierach. Z mikroskopem podchodzić do auta ; )

  2. #2
    kominiarz
    Gość

    Domyślnie

    Kolego. jade za 1,5 tygodnia własnie do Elbląga właśnie na Ul. Kasprzaka tyle ze nr. 3 o ile oferta bedzie dalej aktualna to rzuce okiem na to cudo techniki ... narazie łapie telefon i próbuje ustalić którego sasiada mojej połówki jest to autko . pozatym panu na ogłoszeniu ciut machnał sie przebieg w ogłoszeniu 16300km a juz na fotkach 163587km mam nadzieje ze to czeski błąd
    Ostatnio edytowane przez kominiarz ; 05-07-11 o 20:21

  3. #3
    Powell
    Gość

    Domyślnie

    Błąd. Dalej w ogłoszeniu napisane, że 163 tys. Dla mnie cwaniak sprzedaje. Zapytałem, czy auto na Kasprzaka ? A gościu nie nie u kolegi fotki pstrykane. Jeżeli jedziesz oglądać auto do handlarza to oglądaj wszystko. Chciej dokumenty, faktury, bez miernika ani rusz. Jak zapytałem o faktury to Pana coś trafiło. Powiedziałem sobie, że nawet nie przeglądam ofert od handlarzy. I weryfikować VIN w serwisie i same auto. Wiesz auto może być w porządku - bezwypadkowe, środek nówka. Ale coś leży na rzeczy w papierologii. Może przebieg większy. Książka też zagubiona, smutne.

    P.S Ja mieszkam w Elblągu, ale nawet nie jechałem oglądać. Pzdr.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •