Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Citroën C4 Picasso 1.6 HDi, 159.050 km

  1. #1
    Starszy użytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Citroën C4 Picasso 1.6 HDi, 159.050 km

    Pofirmóweczka z Francji.
    (niezły kocioł btw... sprzedaje Węgier w Niemczech, auto z Francji)

    Tutaj stoi: (mobile)
    http://tnij.org/mesz

    Koledzy, te (małe) C4P się w rodzinie podoba. Wybór zapadł.
    Na 99% w dieslu, nie boję się francuskiej technologii, FAPa, dwumasy etc. Wolę auto pofirmowe z rzetelną książką i budżetem na normalny serwis niż auto od prywatnego właściciela.
    Te brakujące fotele i półeczkę to ja sobie jakoś znajdę w kolor.

    Bardzo proszę o popatrzenie.
    Sugestie. Wybijanie z głowy.
    Komplecik. Standardzik.

    Wielkie dzięki z tzw. "góry"
    bez-wypadkowe.net — bawi i uczy

  2. #2
    TomaszW
    Gość

    Domyślnie

    Dopytaj o fotele sprzedającego. Przeważnie francuskie leasingi w wersji 2 osobowej w momencie sprzedaży mają zafoliowane niezamontowane brakujące fotele w bagażniku. Tak więc na 90% i z tym były dostarczane. Jesteś pewny białego? O ile mi osobiście się podobają białe samochody, to przy odsprzedaży będziesz w naszym kraju miał beret.

    Jak będziesz miał szczęście i nie sprzedały się bez samochodu to może fotele się odnajdą.

  3. #3
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    Path.. W mojej opinii za dużo nacji jak na jedno auto...coś w stylu Berlin, Turek, Włochy, mieszanka zbyt wybuchowa. Ja bym poszukał w KFZ-Zeiss, Immelborn, GE...itp tam są prawdziwe Niemieckie poleasingówki.

  4. #4
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Path masz założenia takie a nie inne i ok. Osobiście zdecydowanie nie paprałbym się szukaniem, przerabianiem, dopasowywaniem foteli, półki itp tylko kupił od początku osobowy, ale to wyłącznie moje zdanie.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  5. #5
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Auto ładne.Silnik dobry.Kolor biały-modny i już ludzie się go nie boją. Po leasingowe-kolejny mit że po firmowy jest ble, ma większy przebieg,ale wszystko ma na czas i to bez druciarstwa (szczególnie w PL). Teraz zazwyczaj auto firmowe jest przypisane do 1 osoby, która je traktuje jak swoje, bo w końcu ma ją zawsze zwieźć na czas, rzadko kiedy auto jest "dla wszystkich". Jedyne czego bym się obawiał to tak jak koledzy wyżej piszą, mieszanki pochodzeń auta i sprzedających.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •