Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Inne toyota,mazda,peugeot rocznik - za 25000 zł na Pb. miasto > 50%

  1. #1
    KamilCh
    Gość

    Domyślnie Inne toyota,mazda,peugeot rocznik - za 25000 zł na Pb. miasto > 50%

    Jakie auto kupić 20-25k
    Rodzaj
    Inne
    Preferowana marka
    toyota,mazda,peugeot
    Budżet na zakup auta:
    25000
    Preferowany rok produkcji:
    -
    Silnik (pojemność i liczba KM)
    -
    Preferowany rodzaj paliwa:
    Pb
    Planowany roczny przebieg:
    -
    Segment/typ/wielkość auta:
    -
    Charakter użytkowania :
    miasto > 50%
    Ilość pasażerów, bagażu:
    -
    Pochodzenie auta (rynek krajowy/import):
    -
    Czego przede wszystkim wymagam od auta:
    Witam, poszukuję auta za ok 25tys. Szukam przedewszystkim samochodu na miasto, raz w miesiacu jakis dalszy wyjazd. Chciałbym aby auto było jak najmniej awaryjne, do tej pory rozgladałem się głównie za mazda3, no ale troche boję sie rudej, potem patrzylem na peugeota 407 ale tyle tych złych opini ze niewiadomo w co wierzyć, po drodze wpadła mi też w oko toyota rav4 i o niej chyba wiem najmniej. Ewentualnie jestem otwarty na propozycje innych marek. Pozdrawiam

  2. #2
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Pug jak nie jest walony lub anglikiem to nie ma problemów
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  3. #3
    KamilCh
    Gość

    Domyślnie

    pug 407 w dobrym stanie wyrobie sie w tych 20-25? I ewentualnie czego nalezalo by sie tam bac i wyjatkowo sprawdzic? i tak samo ta toyotka Rav na co zwracac szczegolna uwage?

  4. #4
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Moim zdaniem dobrze było by abyś choć sprecyzował rok produkcji i zbliżony segment/ oczekiwania - rozumiem , że coś pokroju Mazdy 3 .... ale samo 25tys zł bez jakiś określonych warunków daje bez mała tyle kombinacji co w LOTTO .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  5. #5
    KamilCh
    Gość

    Domyślnie

    mazda 3 była jednym z moich typów ;p nie chodzi mi raczej o jakiś konkretny segment czy typ. Z mazdy to interesowałem się modelem po lifcie ok 2007. Aczkolwiek na ten moment chyba najbardziej zbliżam się w kierunku Toyoty rav4 II generacji w benzynie 2.0. Jak widać 2 konkretnie inne modele. Tak to już jest ze czasem coś człowieka ciągnie w konkretny samochód. Jednym z ważniejszych wyznaczników jest dla mnie jak najniższa bezawaryjność i to chyba tym się przedewszystkim kieruję ^^ Więc jakbyście mieli jakieś podpowiedzi odnośnie Rava4 bądz może ktoś z was ma i jest zainteresowany sprzedażą to zapraszam serdecznie :P

  6. #6
    NashBridges
    Gość

    Domyślnie

    Jak chcesz to mam rav4 z dwu litrową benzyną polski salon w automacie w tej kwocie.

  7. #7
    KamilCh
    Gość

    Domyślnie

    Niestety nie mam 15 postów więc niemogę napisać na PW. O automacie wiem narazie tylko tyle ze to 4 biegi zamiast 5, zaraz pewnie zasiądę do lektury jak sie zachowuje rav4 z automatem i czy nie cierpi z tego powodu na dodatkowe bolączki :P A w tym czasie czy mogłbym prosić o jakieś zdjęcia, vin, badź jeśli Pan posiada to link do ogłoszenia?

    Pozdrawiam

  8. #8
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Renault Vel Satis 2005r 2.0T 170KM b/g w automacie? I jeszcze trochę monety zostanie (link w sygnaturce do mego modelu).

  9. #9
    NashBridges
    Gość

    Domyślnie

    @KamilCh jak tylko będę miał ją już w ogłoszeniu to podeślę. Z info wstępnych: 2004 rok, 2.0 benzyna z automatem, przebieg pomiędzy 160- 170tyś km, polski salon, po jednym właścicielu. Nowe klocki i inne gadżety. Wymieniona też wlewka od paliwa w całości aż do baku (częsta bolączka). Z wyposażenia masz radio, klimatyzację, pełną elektrykę, nowe opony.

  10. #10
    KamilCh
    Gość

    Domyślnie

    Road dzieki za propozycję Nash zapomniałem dodać ze interesuje mnie wersja 5drzwiowa ;P nie 3 :P Jak będziesz miał w ogłoszeniu to smiało podsyłaj

  11. #11
    KamilCh
    Gość

    Domyślnie

    Nash i jak? Ogłoszenie jakieś już jest?;P

  12. #12
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Kamil, lap PW ;-)

  13. #13
    NashBridges
    Gość

    Domyślnie

    Nie ma. Ale jak podasz maila to mogę Ci fotki podesłać

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •