Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Dacia Sandero Stepway

  1. #1
    Widmo696
    Gość

    Domyślnie Dacia Sandero Stepway

    Witam,

    Jestem w trakcie poszukiwań auta do 20 tys. złotych, początkowo myślałem o Fordzie Mondeo Mk4, lecz nawet gdybym nagiął budżet do 22 tys nie znalazłbym dobrego egzemplarza, dlatego zacząłem szukać czegoś innego. Chciałem auto w benzynie i jako, że cenie sobie przestrzeń/komfort raczej sedana, choć fajnym hatchbackiem nie pogardzę jeśli ma być w lepszym stanie. Jestem naprawdę w kropce co warto chociaż jechać obejrzeć, przeglądam wszystkie marki, wszystkie modele czytam o nich i szukam czegoś odpowiedniego bo dla mnie to naprawdę spora kwota. Wczoraj natknąłem się na pojazdy z pod marki Dacia o nazwie Sandero (stepway - fajne, podoba mi się ten większy prześwit) Co prawda samochody nie są sedanami, ale wydaje się, że naprawdę bardzo fajnie wychodzą cenowo za ok. 20 tysięcy można kupić auto z 2011 roku. Silnik jaki by mnie interesował to 1.6, ale niestety dość mało informacji znalazłem o tym samochodzie, może ktoś z praktyki mógłby się wypowiedzieć o nim? Bo to chyba dość popularny silnik Renoault.
    Środek trochę trąci mi pandą, ale nie można mieć wszystkiego, wydaje się i tak fajne auto
    Obawy mam również takie, że te mieszczące się w moim budżecie to głównie ze Szwajcarii, bądź Niemiec.

  2. #2
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Szału nie robi, wyglądem nie jeżdzisz ale głównie dotykasz to auto wewnątrz, a we wnątrz to auto nawet pandzie nie doraska to pięt, dodatkowo nie masz budżetu na dobry bezwypadkowy egzemplarz, więc zejdz na ziemię, załóż temat jakie auto kupić, a chlopacy podpowiedzą może coś sensownego
    "rozczarowanie kiepską jakością zakupionego pojazdu zawsze jest silniejsze od radości z jego niskiej ceny"

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •