Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Audi a8 4.2 d2

  1. #1
    andrzej555
    Gość

    Domyślnie Audi a8 4.2 d2

    Witam,miałem a8 z chyba najlepszym silnikiem 4.2,samochód jak na swój wiek czyli średniowiecze przeokrutnie wygodny i niezawodny,najechane kilkaset tysięcy nie napisze dokładnie ile bo za dużo na tym świecie wariatów żyje,ja przejechałem tylko niecałe 50000km czyli tyle ile ktoś robi w kilka miesięcy jeżeli używa auta.Samochód do przebiegu 916000km liczba zer sie oczywiście zgadza był serwisowany w audi, kupiłem go od 1 właściciela,miałem 2 lata,jedyna rzecz którą mogłem ,a nie musiałem oprócz eksploatacyjnych kosztowała niecałe 50 złotych,do sprzedaży w samochodzie działało wszystko,skrzynia pracowała perfekcyjnie lepiej niż w nowej esce,którą teraz jeżdze,zawieszenie jest bajka nie za twarde nie za miękkie,napęd quattro tu nic nie trzeba pisać bije wszystkie inne na głowe,silnik oprócz standardu dolewek oleju co kilka tysięcy kilometrów nienaganny,bardzo mocny,polecam każdemu takie auto jest stare,ale to klasa sama w sobie.

  2. #2
    ZawieR
    Gość

    Domyślnie

    Jeszcze zapytam dla pewności, ta twoja a8 zrobiła prawie milion kilometrów ?

  3. #3
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Level bajkopisarstwa hard.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •