Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Ciekawa stron ze szrotami zrobionymi na igiełki.

  1. #1
    kaffel123
    Gość

    Oko Ciekawa stron ze szrotami zrobionymi na igiełki.

    Ciekawa stronka ukazująca jak ze szrota zrobić bezwypadkowe cudo:
    http://autobotanik.livejournal.com/
    Jak klikniecie na zdjęcia to ukażą wam się relacje fotograficzną z przebiegu prac.
    Swoją drogą to nie myślałem, że takie szroty jak co niektóre mogą trafić z powrotem na drogi. Ale cóż jak widać nie tylko polscy handlarze ale i zagraniczni też potrafią.
    I teraz pytanie z serii co było pierwsze kura czy jajko to mi się nasuneło którzy handlarze uczyli się od siebie polacy od innych czy inni od polaków.
    Ostatnio edytowane przez kaffel123 ; 19-06-11 o 16:28

  2. #2
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Niektore to niegrozne kolizje, natomiast moj faworyt to Corollka i Passat
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  3. #3
    kaffel123
    Gość

    Domyślnie

    No passat myślę, jest kwintesencją wysiłków z jakim na co dzień muszą borykać nie nasi biedni handlarze.
    Chociaż ten czarny Hyundai też niczego sobie. A swoją drogą, żę tym *****om nie lepiej było kupić całą budę i ją przełożyć tylko do ,,nowej'' budy dospawali kawałek przodu.
    A jeszcze tak się zastanawiam z racji tego że się mało na tym znam. Jak się mają te spawy do w czasie użytkowania auta. Wiem, że w fabryce roboty spawają auta ale to wszystko jest zaprojektowane. A tu spawy idą jak im pasuje. Bo np. po wypadku to auto może rozpaść się na 2 połowy. Ale np. załadować taki samochód do pełna i jazda po dziurach czy te spawy to wytrzymają??
    Ostatnio edytowane przez kaffel123 ; 19-06-11 o 18:00

  4. #4
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    botanik i jego technologie już były jakoś na jesieni

  5. #5
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Zamosc/Lublin
    Postów
    408
    Podziękowano Thanks Given 
    55
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Tak swoja droga to kiedys slyszalem, ze idea spawania auta z dwoch powstala wlasnie w Rosji, a scislej jeszcze w ZSRR. W kraju w którym zdobycie nowego samochodu nie bylo mozliwe, ludzie np. po wypadkach, zamiast kupowac nowe auto po prostu zlecali dospawanie drugiej polowki od tego samego modelu. . Moze urban legend, ile w tym prawdy nie wiem, acz wschodnia i srodkowa Europa przoduje w tego typu praktykach

  6. #6
    Tomek_KRK
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał carl23 Zobacz post
    botanik i jego technologie już były jakoś na jesieni
    E tam - wielkie mi aj waj - pierwszy z brzegu warsztat autoryzowany dowolnej marki w Polsce nie takie rzeczy robi, jak się im uszkodzi parę aut w transporcie. Myślicie, że jak podczas transportu na lorze kierowca np. zerwie dachy w autach, bo się chce zmieścić w zbyt niski tunel - to te auta trafiają potem na złom? Bzdura. Wymienia się dachy i sprzedaje jako nówki sztuki.

  7. #7
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Auta były,są i będą naprawiane, ale jest jedno małe ALE...zależy jak to jest zrobione, czy dobrze-tak jak fabryka nakazuje, czy po taniości i aby nie było nic widać. Niestety w PL większość idzie tą drugą stroną, a potem auta przy niewielkich stłuczkach się rozpadają na 2 połówki. Smutne ale prawdziwe.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •