Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: BMW e46 323i coupe

  1. #1
    frezergt
    Gość

    Domyślnie BMW e46 323i coupe

    witam, proszę o ocenę, a może ktoś już oglądał http://moto.allegro.pl/bmw-e46-323i-...648246026.html

  2. #2
    Sherlock
    Gość

    Domyślnie

    Konto allegrowe czyste,,,,ale z drugiego zakupy do bmwju szły.,...http://www.google.pl/search?q=606-22...w=1117&bih=662

  3. #3
    blackhunter
    Gość

    Domyślnie

    Może to tylko pomyłka...ale sprzedawca wie, że "Samochód bardzo atrakcyjny, w bardzo bogatej wersji wyposażenia INDIVIDUALL, wersja zrobiona na zamówienie,
    samochód o sportowym zacięciu, dynamiczny 6 cylindrowy a zarazem cylindrowy motor jak na moc 170KM, spalanie na poziomie 9,0l " ..."Samochód w niezłej kondycji, bardzo zadbany, silnik oraz inne podzespoły pracują doskonale, wersja INDIWIDUALL (żadko spotykana) "...a nie wie jaką ma pojemność silnik... (jeżeli to rzeczywiście 323i to pojemność 2,5l, a nie jak widnieje w ogłoszeniu 2,3). Trochę dziwna pomyłka jak dla mnie. Czyżby niedokładnie przejrzane papiery tej ŻADKO spotykanej wersji...

  4. #4
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    He he no tak oczywiście że to jest pojemność 2494cm pojemności spalanie 9 litrów to możemy sobie pomarzyć no chyba że księgowy się pali to oszczędzamy, fajny samochód jeśli jest był dobrze traktowany, ale te 170 koni robi się zachwile za mało. Początkowo jeśli nie jeżdziłeś dynamiczniejszym autem to jest oka, ale po trzech miesiącach plujesz se w brode dlaczego se nie kupiłeś 330Ci po za tym nie wiem co w niej takiego niezwykłego, brak klimatronika radio widać kaseta brzydkie drewno, i okropna zieleń we wnątrz, indywidual na osobną tabliczke z napisem indywidual i każdy kto ma taką tabliczke robi jej foto aby dać na ogłoszenie. Moim skromnym zdaniem to bida z nędzą/ te pół skóry są brzydkie, ale to kwestia gustu, o wiele lepiej by wyglądała czarna tapicerka, klimatronik powinien być w bmw coupe, no i te radio. Tak tylko skomentowałem bo sprzedający chyba nie widział jeszcze ładnej bmw e46 w coupe bogato wyposażonej. Po za tym INDYWIDUAL z regóły nie ma chromu wokół okien, większość nie ma, ale to indywidual jakieś mogą je mieć, ja takiego chromu mieć nie miałem. A była tabliczka INDYWIDUAL. była navi profesional, klimatronik, eleganckie czarne fotele skóra, i czarna podsófitka, był xenon orginał, i fotele w prądzie, Tu brak nawet CD.

  5. #5
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Bo Individual nie swiadczy o niesamowicie bogatym wyposażeniu. Najczęściej owszem była to fanaberia specyfikacji kolorystycznej zamawiającego. To prawda, każdy kto ma individuala (miałem ich chyba kilkadziesiąt, faktycznie rzadkość hahaha) podkreśla jego wyjątkowość, a znaczy to tyle co nic, a niektóre są naprawdę paskudne - znajomy oryginalnie ma topasblau metalic a w środku jasnobeżową tapicerkę z turkusowymi inkrustacjami plus czarna podsufitówka, wygląda jak szalona wizja 20-letniego Rasera z NRD z zapchanym amfą nosem. Co do wersji wyposażeniowych, nie ma chyba bardziej pokręconych specyfikacji niz w BMW. Można zamówić niemal wszystko a do tego brak klimatyzacji, do tego jedne elementy wyposażenia wykluczają inne, stąd określenie "full opcja" w BMW zawsze mnie śmieszy. Na pewno największym błędem przy zakupie takiego auta jest ślinka na wyposażenie, to nie salon. osobiście wolałbym ładny egzemplarz z manualną klimą niż zajeżdzoną "super mega full opcję". Na pewno warto szukać auta ze sportsitze, na zwykłych siedzi się jak na taborecie co w coupe jest po prostu niewygodne i nie pasujące do ogólnego charakteru auta.

    W poliftowym 320 (poj. 2,2) i w 323 da się spalić i 7-8 litrów, rozpędzając szybko auto a następnie utrzymując stałą prędkość do 130 km/h z piórkiem na gazie. Ale prawdziwą radość daje rzeczywiście 330ci manual. Tylko że obawiam się że nie ten przedział cenowy.

  6. #6
    ytrewq4321
    Gość

    Domyślnie

    Załatw lepiej vin, bo albo właściciel nie wie czym jeździ albo jest poskładane z kilku. Plastiki dolotu są z silnika M54, a wg opisu jest niby M52

  7. #7
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Jak na moje oko M54/B22, a wiec 320 o mocy 170km. No ale w koncu wie co ma, limitowana bardzo rzadko spotykana wersja indywiduaLL.

  8. #8
    frezergt
    Gość

    Domyślnie

    jednak tamtą sobie odpuściłem, a co powiecie o tej, dość długo wisi na allegro

    Nic nie powiemy bo szanujemy zasady i zapraszam do zapoznania się ,,,
    http://bez-wypadkowe.net/showthread....głoszenia-quot
    Ostatnio edytowane przez Sherlock ; 11-06-11 o 17:01

  9. #9
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    A może chce ktoś kupić auto z przebiegiem -146000km? Zastanówcie się dobrze, przebieg nówki sztuki 000000km będzie dopiero za 20 lat.
    Przepraszam za offtop,ale zaczynam nie ogarniać tej kuwety...

    Wszędzie za granicą ludzie mogą mieć normalne przebiegi i te auta jeżdżą, a w PL musi być wszystko lepsze i podrasowane...

    "Stan techniczny i wizualny auta jak nowy"...ale brak magicznego BEZWYPADKOWY, czyli wychodzi na to że był już ebnięty jako nowy...

    Bierz chłopie bez oglądania zanim ktoś Ci ją podciągnie-OKAZJA jak nic.
    Ostatnio edytowane przez carl23 ; 11-06-11 o 14:06

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •