Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Saab 9-5 2.3 SE / Gdańsk

  1. #1
    danielgie
    Gość

    Domyślnie Saab 9-5 2.3 SE / Gdańsk

    Witam.
    Bardzo bym prosił o ocenę samochodu. Vo o nim sądzicie?

    http://otomoto.pl/saab-9-5-2-3-se-gaz-C19207596.html

  2. #2
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Jesli serwisuje auto tam gdzie napisal to mozna byc spokojnym o stan auta z opisu wynika ze nie jest to poporstu szary uzytkownik i wie jak podchodzic do Saaba,
    Zastanawia mnie tylko to cos na desce rozdzielczej po lewej kolo zegarow..?

  3. #3
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Ten saab raczej jest oka. Ale tylko przypuszczam z goole wynika iż jest właścicielem firmy Agape i sprzedaje nowe samochody, a ja nie mam pojęcia o firmie Agape w 3M więc także nie wiem jakie to on może sprzedawać nowe auta.
    Ostatnio edytowane przez Grzechu ; 10-06-11 o 08:56

  4. #4
    danielgie
    Gość

    Domyślnie

    Dziś wieczorem zadzwonię do właściciela i dopytam, co to jest przy zegarach, też mnie to zastanawia. Mam pytanie odnośnie wytrzymałości silnika, wie ktoś coś na ten temat? Jakiś czas temu przeglądałem forum saaba i użytkownicy wspominali na temat problemów z odmą - tutaj jest to rozwiązane, odma wymieniona. Są jeszcze jakieś bolączki silników saaba?

  5. #5
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Aby uzyskać pełną i wiarygodną odpowiedz na temat tego auta, zapytaj na forum saaba. Tam Ci chyba fachowo to ocenią. I będziesz w 100% wiedział co i jak.

  6. #6
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    polecam człowieka o nicku Coobcio Garage. Jest z warszawy, zna się na temacie. Poszukaj, zadzwoń i popytaj. Generalnie to dobre silniki.

  7. #7
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał danielgie Zobacz post
    Dziś wieczorem zadzwonię do właściciela i dopytam, co to jest przy zegarach, też mnie to zastanawia. Mam pytanie odnośnie wytrzymałości silnika, wie ktoś coś na ten temat? Jakiś czas temu przeglądałem forum saaba i użytkownicy wspominali na temat problemów z odmą - tutaj jest to rozwiązane, odma wymieniona. Są jeszcze jakieś bolączki silników saaba?
    Tak odma jest bardzo wazna aby byla wymieniana regularnie, kaseta zaplonowa tez nie jest mocna strona tego silnika ale to juz masz niby wymienione, pozatym padajace piksele na wyswietlaczu (mozna regenerowac), wycieraczki na refektorach tez zawodza i to raczej te najpopoularniejsze bolaczki

  8. #8
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    w moim 9-5 jak narazie to szwankowały żaróweczki od podświetlania trybu skrzyni biegów, podgrzewania i wentylowania foteli. Byłem na wymianie u Obuchowicza i za 100zł problem rozwiązany...na 6 miesięcy... także w moim '98 rok tylko to mi przestało działać z tym, że ja mam motor 3.0 V6T.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •