Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Chevrolet Nubira Kombi 1.8 2005r

  1. #1
    Sanowy
    Gość

    Domyślnie Chevrolet Nubira Kombi 1.8 2005r

    Jako nowy na forum: witam forumowiczów i proszę o skomentowanie tego ogłoszenia. Szukam takiego auta i to wydaje się ok. Pozdrawiam

    http://otomoto.pl/chevrolet-nubira-w...C19175721.html

  2. #2
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    I widzisz ten ma dówne szpary a tamten ma wilką szpare między maską a zderzakiem, do tego tu nie mam żadnych obiekcji, jeśli chodzi o wypadkowość, tylko przebieg, ma gaz i tylko 97000km ??? hm możliwe, ale bądzmi realistami.

  3. #3
    Sanowy
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź! Tak, zgadzam się-przebieg ma podejrzany, co nie znaczy niemożliwy no i sprowadzony i sprzedawany przez osobę prywatną-pewniejszy chyba komis ? Oprócz tego tutaj kusi wersja CDX z klimatronikiem i większą ilością poduch (6?)

  4. #4
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    No tak masz racje to ogłoszenie wydaje się być uczciwsze, co nieoznacze że jest uczciwe. CDX tak lepsza wersja, no raczej najwyższa nie ma tylko skór, ale są ludzie co skór nie chcą, dalej twierdze że przebieg 97000km to mało, ale wiem iż to są trwałę jednoski, i gaz ich tak niezabija tak odrazu, po drugie duża ilość części zamiennym, i zamieników, tanich części dodam, tylko jeśli miał cofnięty przebieg to po co??? bo wstyd cofać o 50 000km, a jak ma zdjęte 100 000 czy 140 000 to i tak bedzie jeżdził ale wtedy to tylko świadczy o HARDCORZE sprzedawcy.

  5. #5
    Sanowy
    Gość

    Domyślnie

    Ja jestem ludziem co skór nie chce ale gdyby trafił się model ze skórami to płaczu by nie było. Właśnie tylko do przebiegu na razie można się tu przyczepić. Czy jest mozliwość sprawdzenia w tym modelu autentycznego lub choćby przyblizonego przebiegu? Po nr VIN czy podpięciem do kompa?

  6. #6
    Sherlock
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grzechu Zobacz post
    No tak masz racje to ogłoszenie wydaje się być uczciwsze, co nieoznacze że jest uczciwe.
    Głębiej nie szukam
    Sprzedawca tej nubiry : http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=281558

  7. #7
    Sanowy
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki Sherlocku za poszperanie na aukcjach. Teraz ten sprzedawca stracił na wiarygodności ale czy to, że handluje częsciami do Nubiry dyskwalifikuje tą oferte? Z drugiej strony przyznaję, że aukcja z ofertą "ćwiartki" troche przeraża w kontekscie oferowanej Nubirki z Włoch...Jeśli kupować to auto to tylko po konkretnym prześwietleniu w jakimś ASO...

  8. #8
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    nie szukałem aż tak sherloku oglądałęm ogłoszenie, ale teraz to i ten przebieg na bank jest skręsony. A nubira wydaje się być nie bita ale kto wie.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •