Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Renault Laguna II 3.0 V6 2001r Chojnice - Lala po burmistrzu

  1. #1
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Renault Laguna II 3.0 V6 2001r Chojnice - Lala po burmistrzu

    Witam serdecznie.
    Wczoraj dostałem na forum RLKP link do pięknej Laguny od klubowicza. Miałem się z nią zapoznać... No i się zapoznałem

    Rzecz się ma tej Laguny: http://moto.allegro.pl/laguna-3-0-v6...634366614.html
    http://senator.otomoto.pl/renault-la...C19123824.html

    Zajechałem tam moją krówką Wyszedłem i ujrzałem na placu autko burmistrza. Ponad 3 lata w kraju. Okazało się, że zostawił w rozliczeniu bo wziął Volvo S80. Podchodzę do niej i okazuje się że to ładna czarnulka. Otwieram drzwi kierowcy i światełko w drzwiach się nie pali (heh typowe wystarczy na diodę zmienić). Otwieram maskę i okazuje się, że rączka ciężko chodzi do otwierania maski (prawie bym ułamał). Silnik jak silnik po odpaleniu prawie go nie słychać. Robię tryb serwisowy i 0 błędów na liczniku. Normalnie zdziwiony Odpalam i dziwię się... testy OK i odpalanie impulsowe działa (częsta przypadłość że nie działa - jak nie działa to trzeba dłużej przycisk przytrzymać). Szyby działają (opuszczają się i podnoszą). A tu się przyglądam desce rozdzielczej i widzę, że regenerowana. Zapięcie pasów kierowcy przy fotelu leży na ziemi - wywalony napinacz. No ale sprzedawca dalej twierdzi, że bezwypadkowy. Lewy przedni błotnik z 07.2002 a auto z końcówki 2001. Drugi błotnik okej. Maska powtórnie malowana. Lewy próg wartości 250-300um czyli też malowany. Drzwi lewe okej. Tylna klapa malowana i szpachlowana - najmniejsza wartość to 250um max nie chwyciło w środkowej części. Tylny zderzak nie spasowany z klapą. Prawy tylny błotnik szok... Na środku nie chciał miernik łapać trochę niżej wartości 800um i aż do 300um. Czyli szpachla, szpachla i jeszcze raz szpachla Prawy próg 300um w przedniej części aż do 600um w tylnej części. No dobra to ja se myślę, że się nim przejadę... Wszedłem wciskam hamulec i po kolei z P - R - N - D i szarpie na postoju przy zmienianiu pomiędzy pozycjami. Wyjeżdżam w stronę Człuchowa. Na początku nie katuję... wyświetla się SERVICE na pomarańczowo i gadaczka mówi coś w stylu "sztampfliśt defekt" cokolwiek to znaczy (nie znam niemieckiego). Po rozgrzaniu daję w but i przy kickdownie czuję szarpnięcie jakby znów coś od skrzyni. Przy redukcji z 3 na 2 bieg też szarpnięcie. Przyspieszenie coś porównywalne z moją krówką (2.2dCi 150 koni a tu 3.0V6 205 koni). Pytam się kiedy olej był wymieniany w skrzyni, ale uzyskałem odpowiedź że był ale nie wiedzą kiedy... To ja se w myślach twierdzę, że był zalewany w fabryce i tyle Jeszcze do tego tylne lewe drzwi po otwarciu z karty nie można otworzyć - jedynie ze środka.

    Klubowicz zrezygnował z dalszego zapoznania się z samochodem.

    Nie robiłem zdjęć bo mi telefon padł... Moim zdaniem warty połowę tej ceny


  2. #2
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    No ładne siepa miał budmicho. A panowie z auto handlu raczej nie mogli mu odmówić przyjecia jej w rozliczeniu.

  3. #3
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    po tych fotkach mimio ze czarny to juz widac ze z nia cos nie halo zwlaszcza tyl, przyczepil bym sie jeszcze do tej spekanej skory jak w 18 letnim saabie mojeg kumpla

  4. #4
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Tytan nie wiem jak pełna skóra w Lalkach ale półskóra w mieście się strasznie niszczy Fakt że ten podłokietnik zniszczony...

  5. #5
    artur
    Gość

    Domyślnie

    sprzedamy za 14 tyś i ci z*****o

  6. #6
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał artur Zobacz post
    ...
    No to witamy sprzedawcę... "Sprzedamy" czy "sprzedany"? Bo nie widzę jej w ogłoszeniach. A po drugie ja robię swoją robotę i tyle. A jak coś nie pasuje z opisem to mam prawo innych uprzedzić.

  7. #7
    Sherlock
    Gość

    Domyślnie

    Z*****o to będzie miał kupujący..alelluja i wyrazy ubolewania

  8. #8
    Antek83
    Gość

    Domyślnie

    Roadkiller brawo dla Ciebie za podjęcie się tematu inspekcji. Rób swoje i niczym sie nie przejmuj,

  9. #9
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Spoko, spoko Jak będą chętni klienci to inspekcje dalej będą. Oczywiście czasu coraz mniej z powodu studiowania ale będę się starał Także dalej będę tu czynnie brał udział

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •