Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 59

Temat: BMW E46 320d 2.0 150km 2003 - Bielawa

  1. #31
    pepegr
    Gość

    Domyślnie

    Witam
    Posiadam podobna sztukę z 2004 roku
    Nalatane mam juz 289 tys i tak samo jak ty sprawdzałem przebieg , lakier i stan tech.
    Jak możesz to bierz i sie nie zastanawiaj o od razu klapy wirowe usuń i będziesz latał jak ja i mam nadzieje ze jeszcze 200 tys ukręcę bo autko śmiga aż miło.
    Pozdrawiam.

  2. #32
    Mariusz1985
    Gość

    Domyślnie

    Może i jak dziewica😊 zadzwonię do komisu i zapytam czy wyrazi zgodę na sprawdzenie auta w aso jak się zgodzi to pojedziemy i sprawdzimy jak nie to mu podziękuję tak jak pisał sezam.

  3. #33
    Moderator+ Avatar dural
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Kuj-Pom
    Postów
    1,321
    Podziękowano Thanks Given 
    526
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    A co Ty tam chcesz w ASO sprawdzać?
    Skasują Cie 500-700zł a zrobią to samo co Ty z miernikiem..

    Facet ten samochód ma 13lat , serwis ASO , prawie oryg blachy i b.dobre wyposażenie - prawdę mówiąc jak bym uzyskał takie info jak Ty na forum (historia serwisowa) to już bym robił kanapki z pasztetem, jajko obrał i jechał.

    Nie zdziwię się jak ktoś Ci to auto podkupi.

  4. #34
    sezam
    Gość

    Domyślnie

    Na podnośnik zawsze warto się przejechać aby zobaczyć czy nic nie cieknie. ASO jest drogie ale to zawsze decyzja kupującego. Miernikiem to możesz sprawdzić kilka rzeczy ale nie to co jest najciekawsze kryje się pod spodem

    Sprawdzenie samochodu przez zaufanego Inspektora powinna być wystarczająca. Ale decyzja jest zawsze po stronie kupującego.

    Kupowanie samochodu w Polsce to dalej konkurencja o większym ryzyku niż gra w kasynie.

    Inspektor + Stacja Kontroli Pojazdów z pewnością jest dobrym rozwiązaniem. Ale jak już masz pieniążki to jedź z inspektorem i jak dostaniesz pozytywną ocenę będziesz mógł dopiąć kupna jak się zdecydujesz.

  5. #35
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Osobiście wolałbym zlecić to dobremu inspektorowi z wizytą na OSKP niż wybierać się do ASO, gdzie z głupią usterką chcą wymieniać cały element...
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  6. #36
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Najblizsze ASO masz we Wroclawiu, Inchcape skasuje Cie z 850 zł.

    Można sprawdzić w nieautoryzowanych serwisach jak np Auto Chip, ale tez z 400 wezmą.

    Jezeli to jest autohandel prowadzony przez Pana o dziwnym imieniu, to rzeczywiście renomę ma słabą. Natomiast skoro przebieg masz potwierdzony, karoseria nie nosi śladów napraw powypadkowych, cena Ci pasuje to nie patrz na rdzawki (bo to stare BMW, nie oszukujmy się) i nie zamartwiaj się normalnymi śladami użytkowania w jak piszesz "szrotach". Niestety, bez rysek i rdzawek to tylko w salonie albo w okolicach Rzeszowa.

    Nie wspomnę że masz ją praktycznie na miejscu. Nieraz handlarze też mają przyzwoite auta. Kup, od razu usuń klapki, wytnij katalizator, zaślep EGR, warto też wsadzić wtryski od Chudego1990 z forum psujemybeemki.pl

  7. #37
    tomaszek
    Gość

    Domyślnie

    Moge dokonac w sobote inspekcji za 750pln netto. 100zl taniej niz w salonie.
    W cenie sa juz moje koszty dojazdu z Niemiec.

  8. #38
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    ale z odpaleniem silnika w cenie?

  9. #39
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Przywiezie jeszcze swój podnośnik

  10. #40
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    On jeździ Audi, więc się nie zna na BMW - uwaga *****t! :P

    P.S. Chociaż warto jechać do ASO. Będzie jakiś mały wyciek, to za naprawę/wymianę powiedzą 5tys zł, a Ty dzięki temu zbijesz cenę o 3tys zł! Więc będziesz do przodu 2tys .
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  11. #41
    Mariusz1985
    Gość

    Domyślnie

    No to może polecicie inspektora z dolnegośląska który by mi pomógł przy ostatecznej decyzji?

  12. #42
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Tomaszka weź. Serio, on tam nawet będzie w weekend. Zagada do Pana Kaja po handlarsku i zagrają w otwarte karty.

    (Tomek stówa dla mnie).

  13. #43
    sezam
    Gość

    Domyślnie

    nabijać to się każdy potrafi a chłopak po prostu nie chce wtopić kasy. ASO-sraso a inspektora dalej mu szydercy nie poleciliście.

  14. #44
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

  15. #45
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Sezam - bo znam tych ludzi i wiem ze po trzech wizytach, badaniu lakieru, przyslaniu inspektora i dalszemu tzw. męczeniu buły po prostu naszego bohatera wygonią. Niestety przy kupnie używanego auta w PL trzeba mieć trochę jaj, w razie ich braku pozostaje nowa Kia z salonu.

    Co da kolejna wizyta z inspektorem? To samo, badanie lakieru, jazda próbna, może pozwolą na podłączenie kompa choć zaczynam wątpić.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •