Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Czemu w moim mieście nie ma takich promocji :)

  1. #1
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie Czemu w moim mieście nie ma takich promocji :)

    Na takie coś trafiłem przeglądając dziś Otomotko:

    http://wikar-marki.otomoto.pl/merced...C17314757.html

    Pisał to chyba jakiś niespełniony felietonista Zwraca uwagę niezła promocja w ostatniej linijce. W innych ogłoszeniach tego komisu podobne opisy.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  2. #2
    jasieek
    Gość

    Domyślnie

    Kurde, normalnie jadę do Wawy i kupuję . Będę miał świetne auto, które otoczy mnie komfortem. I jeszcze pojadę sobie na Teneryfę.

    Tak w ogóle to śmieszą mnie takie oferty. Jakbym chciał pojechać na Teneryfę, to bym sobie kupił wycieczkę. Trzeba pamiętać, że jej cena jest na 100% wliczona w cenę auta. To samo tyczy się gratisów do mieszkań, założenia lokaty, itd. No free lunch, jak to mówią w USA

  3. #3
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Zobaczcie inne auta tego sprzedawcy, w wielu ma ten sam opis, ba nawet Chrysler Pacifica (ten niżej na liście, bo są dwa) w myśl tego cudnego opisu jest wyprodukowany w Niemczech Nie wiedziałem też, że Volvo c70 jest niemieckie...
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  4. #4
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    No sprzedawca ma auta produkowane tylko na zamówienie w niemczech lub japonii. Niesamowity jest 5 letni yaris za 32000 oj no bo jest z japonii, szkoda że nie ma skrzyni biegów z bolidu F1. Ceny ma niesamowite. A ten okular na pierwszy rzut oka, już widać że maska i spryskiwacze są ciemniejsze, jak i drzwi prawe tylne, do tylnej klapy też bym się czepiał. GAZ w mercedesie??? he he he no ciekawe to, gwiazdy nie lubią gazu.

  5. #5
    inhalt
    Gość

    Domyślnie

    Gwiazdy nie lubią gazu jak są stare i mają mechaniczny wtrysk benzyny. Nowsze (nieco) gwiazdy - E-klasse - są na wtrysku elektronicznym i jadą na sekwencyjnym gazie bez żadnych kłopotów. Oczywiście kwestia montażu jak w każdym aucie ... musi być fachowo.

  6. #6
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    -takietam- .....podobne "promocje" są w każdym zakątku POmrocznej .....- masz wczasy za darmo - ino se dojazd wykup
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  7. #7
    grzkem
    Gość

    Domyślnie

    allegro, otomoto jest pełne takich promocji. Nawet teraz na pierwszej stronie głównej allegro znalazłem coś takiego
    http://allegro.pl/vw-lupo-1-7-sdi-be...html?source=pr

    sprawdzam pozostałe aukcje tego sprzedawcy i podobny samochód z tym samym opisem
    http://allegro.pl/vw-lupo-1-0-bezwyp...622889024.html

    tak się zastanawiam czy jest coś czego sprzedawca nie ujął w opisie, kurde nawet gruntowny przegląd sprzedawca zrobił dla przyszłego nabywcy

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •