Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Lancia Zeta JTD mobile belgia

  1. #1
    nusrat
    Gość

    Domyślnie Lancia Zeta JTD mobile belgia

    Witam!

    Zanim spasuje i kupie peugeota 806 wciąż jeszcze szukam tej lancii

    oceni ktos jak to wygląda? też komis niestety ale w Belgii.

    http://www.autoscout24.eu/Details.aspx?id=v4ci2ynhcwek

    nie moge sie doczekać opinii

  2. #2
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Wygląda w sumie całkiem nieźle - chyba najlepsza sztuka jaką wrzuciłeś...

    Ale...

    Sprzedający mnie powalił na kolana...

    CAIRO EXPORT IMPORT

    EL DEIB HESHAM

  3. #3
    nusrat
    Gość

    Domyślnie

    mnie też to martwi. ale może to ten wyjątek co potwierdza regułę hmm kto wie
    ..tylko po jaki grzyb te gazety tam leżą ?
    a ten dokument "carte de visite", który tam leży to coś konkretnego ? to chyba data następnego przeglądu? nie znam sie na belgijskich papierach ale ponoć trudniej o lewe przeglądy w belgii niż np w niemczech (widziałem transportera, który miał świeży tuv a wlew oleju zatykany był szmatą)

    poprosiłem o vin i ksiażke serwisową tej lancii. ktoś podawał na forum info, że general motors polska ma ma możliwość sprawdzenia napraw gwarancyjnych. ponoc oddzwaniają, w przypadku innego auta mi sie nie potwierdziło - nikt nbie dzwonił. tak czy owak - jak dostane ksiażke moze bede w stanie skontaktować się z serwisami w belgii...

  4. #4
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Jak wszystko będzie ok jesteś w stanie pojechać po niego do Belgii?
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  5. #5
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    W PL gazety na wycieraczce kładą wszyscy handlarze,żeby po drodze na giełdę nie upaprać świeżo wypranych chodników:P Może ta praktyka przeniosła się w świat

  6. #6
    nusrat
    Gość

    Domyślnie

    Jak wszystko będzie ok jesteś w stanie pojechać po niego do Belgii?
    akurat dobrze się składa - mam paru znajomych w Brukseli - stąd też tam szukałem między innymi. obejrzą a może i przywiozą..
    czekam na odp od EL DEIB HESHAM
    ciekaweee

  7. #7
    Starszy użytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    @nusrat. - a ja tak z innej beczki może zapytam, jak Ty żeś wpadł na to, że właśnie takie auto chcesz?
    Co Cię skłoniło do tego wyboru?
    Nie mówię — wcale, że się dziwię ale auto co najmniej bardzo rzadko widywane jest.
    bez-wypadkowe.net — bawi i uczy

  8. #8
    nusrat
    Gość

    Domyślnie

    szukałem vana w przedziale cen 10000- 16000. opcją były tez alhambry czy sharany ale poczytałem trochę i stwierdziłem , ze jednak któryś z bliźniaczych peugeot 806 , citroen evasion, fiat ulysse, lancia zeta . opinie , spalanie, jakosc wykonania wyglądają znacznie ciekawiej. spośród tej czwórki wybrałem 2 opcje 806tka 2.0 hdi lub zeta 2.0 jtd.
    tu wybór już czysto estetyczny - lancia po prostu łądniejsza jest od peugeota - wew i na zewnątrz.

    jeśli ta w brukseli okaze sie lipna - mozliwe ze znajde 806tke. wiecej ich na rynku .
    pare osób odradza mi zete bo jest ich malo i moze byc klopot z czesciami i naprawa. innie znów bronią, że to prawie to samo co bliźniaki i sporo częsci od 806 czy od fiatra ulysse jeszcze bardziej - bedą pasować.
    co uważasz?

    jak dla mnie zeta zapowiada sie super - auto do bardzo różnorednego użytkowania - a takie właśnie będzie.
    hej

  9. #9
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Wiem kto ma do sprzedania bardzo ładne 806 1.9TD z podwójnym szyberdachem naprawdę bardzo zadbane tyle,ze dość stare bo chyba 1996r. Pierwszy właściciel w kraju od kilku lat. Cena pewnie będzie niska bo auto ma swoje lata i kilometry,ale jak chcesz to mogę się dopytać o szczegóły
    Ostatnio edytowane przez Kris ; 13-05-11 o 20:09 Powód: literówka.

  10. #10
    nusrat
    Gość

    Domyślnie

    hej!

    Jeśli to nie problem to chętnie. + jak by sie dało to od razu jakies foto na [email protected]

    dzięki

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •